Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(kristynka* @ 2013 04 03, 13:30)
Apie singer masinas  supratau kad daug pas jas plasmasiniu dedaliu.



Su plasmasine pfaff hoby as daug daug siuvau nuo 1995 m iki praejusiu, gal dar buciau siuvus, bet labai jau uzsikepiau naujos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2013 04 02, 19:30)
Girdejau, kad du viename yra pakankamai sudetinga, kai reikia viska paderinti pereinant is vieno i kita rezima, bet del vietos teks aukotis doh.gif Apie Merry Lock teko ne kokiu atsiliepimu pasiskaityti (angliska, lauzo adatas ir pan.), todel nusprendziau jos nepirkti (nors norejosi isleisti maziau pinigeliu), bet nusprendziau pasitaupyti geresnei (brangesnei). Tad laikui begant, mano namuose vistiek atsiras hibridas, jau dabar ziurineju zurnalus su iskarpomis ir svajoju, kada galesiu pradeti siuti. Siuvimo masina turiu nuostabia (Janome), tad nenoriu paskubeti perkant ir hibrida. Aciu visoms ir sekmes rankdarbiuose 4u.gif


Noreciau nesutikti, kad Merrylock prastos masinos. Pati turiu, siunu ir ji bloga gali buti tik tiek, kiek siuvejas nemoka ja naudotis, ivaldyti. Adatu luzimas nevyksta ve priezasties-gal traukiamas audinys siunant, gal adata blogai priverzta, gal audinio sluoksniu per daug sudeta ir t.t. Kiekvieną mašiną reikia prižiūrėti, valyti, laikas nuo laiko duoti meistrui isvalyti, sutepti detales, reikia paciam daznai valyti, statytis tinkamas adatas, siulus. As ir pati kas dieną mokaus pazinti savo masina ir dar kartą pasikartosiu, ką yra sakius mano siuvimo mokytoja "nėra blogų mašinų, yra tik nemokantys jomis siuti" 4u.gif
Atsakyti
Gal kas turite ideja, kas masinai nutiko?smile.gif pradejo tarsketi barsketi - siulo vedziotuvo svirtis kazkaip tankiai lygtais kilnojasi. aciu;)
Atsakyti
as pilnai sutinku su Be-bop-a-lula nuomone, kad bet kokia masina gerose rankose gerai dirba mirksiukas.gif Nera geriausio automobilio, nera ir geriausios siuvimo masinos... Kiekvienas renkasi pagal save... tiesiog reikia pajausti ta masina ir moketi ja valdyti bei priziureti... juk cia ne koks plaktuvas ar bulviaskute, kuri turi atlikti TIK savo darba ir viskas wink.gif Siuvimo masiną, kaip ir automobilį, turim ir valdyti ir tepti ir valyti ir prižiūrėti... Ir... retkarciais atiduoti meistreliams i rankas, kad TA praeitu tongue.gif

QUOTE(kristynka* @ 2013 04 01, 18:32)
Pas mamyte kaime yra CAIKA 142. sako pasiimti gali, bet reikia ja sureguliuoti ar ka padaryti, nes visai nesiuva - traukia siula, truputi pasiuva ir siulas truksta, apatinis siulas veliasi. nesiuva jokios medziagos gerai.
Kazi be meistru galima kazka tai padaryti? nes savam mieste meitru nezinau.

Mielai pasiimciau as ja is tavo mamos, sutvarkyciau ir atiduociau savo mamai mirksiukas.gif Mano nuomone, ja reikia sutepti, sureguliuoti tinkamai, ir ji dirbs atidirbs dar amželį mirksiukas.gif Šiaip tai patarčiau ir pačiai taip padaryti... juk su automobiliu be benzo, stabžių, tepalų ir vairo nevažiuosi (kišu palyginimą) blush2.gif

QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 04 03, 08:19)
Va va, man irgi vis ateina į galvą lyginimai su automobiliu drinks_cheers.gif
Čia kaip nueiti į automobilių forumą ir sakyti - "noriu geriausio automobilio. Kaina - iki 1000Lt."
Aš šiuo metu irgi taupausi hibridui  drinks_cheers.gif Prisiskaičiau, kad daug kas gailisi dėl sudėtingumo, bet mane tai mažai gąsdina, nes:
1. taip pat taupau vietą. Jau ir taip su savo hobiu okupuoju vis daugiau erdvės, dar 2 mašinos būtų tiesiog per daug...
2.siūlų įvėrimas į overloką man vienas smagiausių dalykų ax.gif Man ir šiaip patinka technika, patinka krapštytis, suprasti, valinėti, reguliuoti... O mašina-transformeris skamba kaip didžiausias smagumas  bigsmile.gif
3.plokščiasiūlės tikrai nenaudosiu labai dažnai, tad tas perreguliavimas greičiausiai tebus kartą per sav. ar net rečiau. O tai neskamba taip baisiai (įsivaizduoju, kad tikrai kiltų nepatogumų, jei reikėtų mašiną perreguliuoti kasdien, o dar jei kelis kartus...)

Kol kas labiausiai širdis linksta link Juki hibrido... Nors susikaupus taupyklei peržiūrėsiu ir kitus modelius smile.gif Į kurią jūs, Brudi, dairotės?

thumbup.gif Labai sutinku su tavo nuomone... tik man daug lengviau pasistatyti 2 mašinas ir vieną kėdę... nusiuvai viena siūlę, apsisukai, apmėtei vėl atsisukai.... ir pan... Na, bet čia kiekviena turi žiūrėti, kiek ir kaip ji siuva... Vat aš nusižiūrėjus pramoninį penkiasiūlį... ufff... ne mano kišenei ojjjj ne mano schmoll.gif

QUOTE(LauGėlė @ 2013 04 03, 21:52)
Noreciau nesutikti, kad  Merrylock prastos masinos. Pati turiu, siunu ir ji bloga gali buti tik tiek, kiek siuvejas nemoka ja naudotis, ivaldyti. Adatu luzimas nevyksta ve priezasties-gal traukiamas audinys siunant, gal adata blogai priverzta, gal audinio sluoksniu per daug sudeta ir t.t. Kiekvieną mašiną reikia prižiūrėti, valyti, laikas nuo laiko duoti meistrui isvalyti, sutepti detales, reikia paciam daznai valyti, statytis tinkamas adatas, siulus. As ir pati kas dieną mokaus pazinti savo masina ir dar kartą pasikartosiu, ką yra sakius mano siuvimo mokytoja "nėra blogų mašinų, yra tik nemokantys jomis siuti" 4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austulka: 04 balandžio 2013 - 02:33
Sveikos. smile.gif

Esu naujokė siuvimo srityje ir noriu įsigyti siuvimo mašiną, bet nedaug apie jas išmanau. 4u.gif Norėčiau pradžiai nusipirkti nebrangią, iki 500 Lt.
Man reikia tik pačių paprasčiausių funkcijų, bet kiek suprantu, su pigiomis mašinomis sudėtinga siūti trikotažą.

Kaip manote, ar Rubina888 (nuoroda) būtų tinkama ir trikotažui siūti? Nes jos aprašyme nurodyta "Sustiprintų trikotažinių siūlių siuvimas".
Atsakyti
QUOTE(Austulka @ 2013 04 04, 02:29)
thumbup.gif  Labai sutinku su tavo nuomone... tik man daug lengviau pasistatyti 2 mašinas ir vieną kėdę... nusiuvai viena siūlę, apsisukai, apmėtei vėl atsisukai.... ir pan... Na, bet čia kiekviena turi žiūrėti, kiek ir kaip ji siuva... Vat aš nusižiūrėjus pramoninį penkiasiūlį... ufff... ne mano kišenei ojjjj ne mano  schmoll.gif



Aš tą supratau tik įsigyjus kombainą, ir kad ir kaip viskas būtų super su juo dėl patogumo jau dbar rinkčiaus 2 masinas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LauGėlė @ 2013 04 04, 11:17)
Aš tą supratau tik įsigyjus kombainą, ir kad ir kaip viskas būtų super su juo dėl patogumo jau dbar rinkčiaus 2 masinas smile.gif

matyt kombainą netinkamą įsigijot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 04 04, 11:31)
matyt kombainą netinkamą įsigijot ax.gif


kombainas OK, SUPER. Skaitykite atidžiau, aš visur rašau, kad mašina yra gera, kad NETINKAMŲ nėra, yra tik NETINKAMI siuvėjai 4u.gif Dėl patogumo, ypač siunantiems ne dėl pažaidimo, savo reikmėms ir t.t. reiktų turėt dvi atskiras mašinas smile.gif Laikas taupos, darbo procesas efektyvesnis.
Atsakyti
Gal kasnors pasakytų, kuo IŠ ESMĖS skiriasi Bernina 330 ir 380?? Ar verta ploti papildomus berods 800 lt už 380? Nu kiek skaitau, tai įžiūriu tik extra staliuką ir laisvų rankų sistemą.. Ar yra dar kažkas TOKIO, dėl ko vertėtų merkt pinigą į brungesnę? unsure.gif
Atsakyti
Laba diena, ką manote apie JANOME 1018?Ar ji kraštus apmėto?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamamvika: 04 balandžio 2013 - 17:08
QUOTE(Siges @ 2013 04 04, 18:18)
Gal kasnors pasakytų, kuo IŠ ESMĖS skiriasi Bernina 330 ir 380?? Ar verta ploti papildomus berods 800 lt už 380? Nu kiek skaitau, tai įžiūriu tik extra staliuką ir laisvų rankų sistemą.. Ar yra dar kažkas TOKIO, dėl ko vertėtų merkt pinigą į brungesnę? unsure.gif


I sita klausima tiksliausiai galetu atsakyti pardavejai , na gal dar meistrai ( jei susidure su tokiu atveju) g.gif
Atsakyti
QUOTE(isimylejusi @ 2013 04 04, 12:08)
Sveikos.  smile.gif

Esu naujokė siuvimo srityje ir noriu įsigyti siuvimo mašiną, bet nedaug apie jas išmanau.  4u.gif  Norėčiau pradžiai nusipirkti nebrangią, iki 500 Lt.
Man reikia tik pačių paprasčiausių funkcijų, bet kiek suprantu, su pigiomis mašinomis sudėtinga siūti trikotažą.

Kaip manote, ar Rubina888 (nuoroda) būtų tinkama ir trikotažui siūti? Nes jos aprašyme nurodyta "Sustiprintų trikotažinių siūlių siuvimas".

"Sustiprintų trikotažinių siūlių siuvimas" tai reiškia, kad trikotažas neįrs. Aišku tai nebus gamyklinis siuvimas, tačiau namuose savo reikmėms pilnai pakaks.
Planuoju mamai padovanoti nebrangią, tačiau patogią nekaprizingą siuvimo mašinėlę. Pagal aprašymą, Rubina 888 pilnai tinka, ir automatiškai siūlą įveria. Šeštadienį eisiu gyvai išbandyt, jeigu patiks pirksiu. Vėliau parašysiu ar patyko..
Atsakyti