Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Vilniaus Meistras @ 2013 03 29, 22:53)
Mano nuomonė yra tokia - Jūs esate ne tik puiki siuvėja, bet ir labai laimingas žmogus! Jūs laimėjote loterijoj! Čaika 142M, kuri siūna be problemų daug metų be meistro įsikyšimo - tai tikrai didelė sekmė! Tokių kaip Jūs tikrai nedaug  schmoll.gif

Tai kad ta Čaika yra toookia paprasta, kad dažniausiai pati sėkmingai susitvarkau... Gal todėl ir neteko dažnai meistrelių kviesti ax.gif Beje, esu labai dėkinga pirmąjam meistrui, kuris mano tuo metu naują Čaiką tikrai atidžiai sureguliavo ir paruošė darbui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2013 03 30, 22:50)
O gal galite pasidalinti kur galima įsigyti padėvėtų, bet gerai veikiančių mašinų, kurioms meistrai suteiktų bent šiokią tokią garantiją?  ax.gif

aš s k e l b i u susiradau, bet toks jausmas, kad dauguma meistrų Kaune iš Kauno g.gif
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 03 31, 10:38)
...dauguma meistrų Kaune iš Kauno  g.gif

Nesupratau šitos dalies lotuliukas.gif
Atsakyti
Gavau is jusu pasiulyma kad siuvimo masinos nepirkti padevetos, nes pati nieko nenusimananti apie jas, galiu nusipirkti bloga masina.

mastau pirkti internetu, kad atvestu i namus, arba cia skaitau kad kitos nusiperka is siuvimo masinu meistru masinas.

meistru jokiu is savo miesto nezinau.
gal galite rekomenduoti is kur butu galima nusipirkti siuvimo masina ?

dairiausi cia, dar lyg cia akcijos.
ka jus manote apie sias masinas? verta pirkti ar geriau paieskoti ka kito uz tokias suma (suma iki 400lt)

http://www.kasiulai....ina-p-7741.html
http://www.kasiulai....125-p-3943.html
siam puslapi pasidairiau dar http://pigu.lt/buiti..._masinos?page=2

Gal galite tiesiog patarti siuvimo masina ? nes tiek daug visokiu modeliu, kad nezinau net i ka ziureti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 01 balandžio 2013 - 14:33
Pas mamyte kaime yra CAIKA 142. sako pasiimti gali, bet reikia ja sureguliuoti ar ka padaryti, nes visai nesiuva - traukia siula, truputi pasiuva ir siulas truksta, apatinis siulas veliasi. nesiuva jokios medziagos gerai.
Kazi be meistru galima kazka tai padaryti? nes savam mieste meitru nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 03 31, 10:38)
Nesupratau šitos dalies  lotuliukas.gif

per skubėjimą labai gerai parašiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 01, 18:32)
Kazi be meistru galima kazka tai padaryti? nes savam mieste meitru nezinau.

O be meistrų elektrą irgi susitvarkot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligrafi @ 2013 04 01, 20:30)
O be meistrų elektrą irgi susitvarkot? g.gif

as ne, bet vyras taip tongue.gif
cia tikriausiai tinkamo atsakymo I klausima neverta laukti g.gif

Manau geriausia pirktis nauja masina, nes sita sena tasyt ieskot meistru, velnias zino dar kiek vinansu prireiks jai.
Tik dar reikia apsiskaityti apie siuvimo masinu modelius.

Ligrafi - o kokia jusu siuvimo masina >?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 01 balandžio 2013 - 19:37
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 01, 19:34)
as ne, bet vyras taip  tongue.gif
cia tikriausiai tinkamo atsakymo I klausima neverta laukti g.gif

Manau geriausia pirktis nauja masina, nes sita sena tasyt ieskot meistru, velnias zino dar kiek vinansu prireiks jai.
Tik dar reikia apsiskaityti apie siuvimo masinu modelius.

Ligrafi - o kokia jusu siuvimo masina >?

jo, su atsakymais tenka palaukti smile.gif O kas dėl meistrų tai manau, kad gal rastumėte kontaktų audinių ar siūlų parduotuvėje. Už tokią kainą manau ne kažką ypatingo nusipirksite, bet aš jau ruošiausi įsigyti Rubina 888, dabar kainos apie 375 Lt, manau visai nieko, o ir daro daugiau nei 886
Atsakyti
QUOTE(egllute @ 2013 04 01, 21:43)
jo, su atsakymais tenka palaukti smile.gif O kas dėl meistrų tai manau, kad gal rastumėte kontaktų audinių ar siūlų parduotuvėje. Už tokią kainą manau ne kažką ypatingo nusipirksite, bet aš jau ruošiausi įsigyti Rubina 888, dabar kainos apie 375 Lt, manau visai nieko, o ir daro daugiau nei 886

o is kur butumete pirke ?
As ir dar zirineu Rubina arba Singer - bet raso kad jos dar greiciau gendomos.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 01, 20:58)
o is kur butumete pirke ?
As ir dar zirineu Rubina arba Singer - bet raso kad jos dar greiciau gendomos.

Aš buvau nužiūrėjusi bigbox nes ir siuntimas tik 5 Lt wink.gif
Taip rašo nes plastmasinių dalių daugiau, kurios aišku greičiau dėvisi. Bet yra patenkintų tokiomis mašinomis, nepabandysit nežinosit. Iš kokio Jūs miesto? Gal pasikonsultuokite dėl pirkimo naudotos mašinos su http://www.supermama...showuser=154693 g.gif

O šiaip tai manau dar daug ir kojelės turi reikšmės, aš planuoju nusipirkti papildomų, mačiau visokiausių būna, o ir naudoti galėsiu ir ant naujos mašinos (jei kada prireiks) čia tik orientavimuisi idedu nuorodą http://www.adata.lt/...0/productpage/1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 01 balandžio 2013 - 21:33
QUOTE(kristynka* @ 2013 04 01, 19:34)


Į kai kuriuos klausimus tiesiog sudėtinga atsakyti...
Visi norėtų labai kokybiško daikto už labai mažą kainą, bet kad rinkos dėsniai ne taip veikia mirksiukas.gif Dažniausiai būna arba gerai, arba pigiai.

Nesakau, kad visi turi turėti pinigų ir ypač siuvimo mašinoms, bet tuo pačiu, ar visoms reikalingos super mašinos, kurios turi krūvas funkcijų ir gali daug?.. Manau, kad jei tikrai siuvimo mašina bus vienas svarbiausių technikos daiktų namie - reikėtų taupyti, stengtis ir ieškoti geros. Jei su mašina bus tik pažaidžiama - kodėl gi nesurizikuoti ir nebandyti Rubinų ar pan...

Tik reikia išlikti realistu. Mažas biudžetas=paprasta mašina=paprastos galimybės.

Bet kokiu atveju - nėra tos geriausios mašinos. Ar pigių, ar brangių mašinų rėmuose. Yra tik geriausia mašina konkrečiai Jums.
Atsakyti