Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(geguzevasaris @ 2013 02 04, 19:45)
Reitu atkreipti demesi, kad sitos masinos nenusiima rankoves platforma mirksiukas.gif Kadangi pirkdama rinkausi, tai atkreipiau demesi ir rinkaus kita identiska

as ir gi apie tai galvojau, sakai jamti janome 7700 g.gif kokia nauduoji?
Papildyta:
QUOTE(extra* @ 2013 02 04, 21:09)
Mano galva, kad jau žadate mokėti tiek už siuvimo mašiną, geriau rinkitės ką nors iš berninos auroros 440 ar 450, jos yra siuvimo - siuvinėjimo, su viena mašina galėsit kurti šedevrus  mirksiukas.gif

Jei siuciau labai daug tai gal tikrai ji butu verta demesio, bet kol kas as labai daug nesiuvu, nelabai turiu laiko...gal laikui begant tai bus variantas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(extra* @ 2013 02 04, 13:09)
Mano galva, kad jau žadate mokėti tiek už siuvimo mašiną, geriau rinkitės ką nors iš berninos auroros 440 ar 450, jos yra siuvimo - siuvinėjimo, su viena mašina galėsit kurti šedevrus  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif
Tikrai geresnis pasirinkimas, daaaug geresnins. Nesvarbu, kad nežadama siuvinėti dabar. Siunvinėjimas labai užkrečiamas, o ir mašinos kokybė visai kitokia. Jei kainos panašios, aš tik už Bernina.

Jei nesinori visgi Berninos, tai Viking Sapphire 875 mano supratimu geresnis pasirinkimas.
Atsakyti
Kuri is situ jusu pasiulytu masinu yra metaliniu korpusu ir turi transportira g.gif
Atsakyti
Svekos,

Gal as ne visai i tema, bet gal zinot kur kaune pagalastu overloko peiliuka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(AisLu @ 2013 02 05, 09:47)
Svekos,

Gal as ne visai i tema, bet gal zinot kur kaune pagalastu overloko peiliuka?  blush2.gif

Net nezinau ar kaune yra siuveju mokykla. Jai taip, tai ten bandik nueiti bet kokios gamybos destitojos paklausk, seip jie mokykloje turi tureti meistra.
Atsakyti
sveiki, renkuosi siuvimo masina, gal galite kas patarti kas zinotear turite masina Brother bq25: ar sagu kilpu apsiuvimas automatinis? siulo itempimo reguliavimad automatinis? ir kas turit ar patenkinti sia masina? Galvoju sau ja isigyti, bet bijau sutaupyt nevietoj.... daug siuti nezadu, bet trikotaziniu bliuskyciu kelnyciu dukriukui noriu pasiut
Atsakyti
nusipirkau masina. planavau janome 920, o gavos bernina bernette e55.

kazkip itikino neimt Janome. jei teisingai atsimenu, tai uz tiek, kiek as norejau isleist , jos nera geros, pigiai padarytos. tai patikejau, pasitariau su savim ir savo pinigine. ziuresim kas gausis, reik dabar laiko rast isbandyt. siaip pirmas ispudis Siuvimo stiliuj nekoks, bet paskui prasilauzem matyt abu su konsultantu. itariu nepatiko, kad atejau ir pradejau skayt, kad noriu to, nenoriu Rubinos, kuria siule, nes atsiliepimai nelabai. mazdaug, kur cia tokie nelabai.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 05, 00:22)
Kuri is situ jusu pasiulytu masinu yra metaliniu korpusu ir turi transportira g.gif

Niekas nezino?

Ir dar klausimas iskilo del Bernette siuvimo masinu, kaip su atsarginem detalem g.gif

Seip rinkausi is janome nes Klaipedoje yra oficalus dileriai...nebus problemu nei su atsarginem detalem, nei su garantiniu, nei su pogarantiniu. Nes vienas is dileriu mano geras pazistamas g.gif Kazkaip visada ipratus ziureti i prieki jai kas atsitiks kur kreiptis biggrin.gif nu vat turiu tokia durna savybe.
Papildyta:
extra* su ta aurora tu mane uzburiai doh.gif bet tiek moketi as dar nelinkusi su siuvinejimo bloku gaunasi 6800lt vyras is namu isvarys blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 05, 09:40)
Niekas nezino?

Ir dar klausimas iskilo del Bernette siuvimo masinu, kaip su atsarginem detalem g.gif

Seip rinkausi is janome nes Klaipedoje yra oficalus dileriai...nebus problemu nei su atsarginem detalem, nei su garantiniu, nei su pogarantiniu. Nes vienas is dileriu mano geras pazistamas  g.gif Kazkaip visada ipratus ziureti i prieki jai kas atsitiks kur kreiptis biggrin.gif nu vat turiu tokia durna savybe.
Papildyta:
extra* su ta aurora tu mane uzburiai  doh.gif bet tiek moketi as dar nelinkusi su siuvinejimo bloku gaunasi 6800lt vyras is namu isvarys  blush2.gif

Pažiūrėkit Viking siuvimo mašinas. Jos pigesnes nei Bernina, bet labai vertos dėmesio. Turiu Viking senesnio modelio nei dabartiniai, bet kompiuterizuotą. Vikingams būdingi sensoriai, kuriuos paturėjus paskui sunku apsieiti be jų rolleyes.gif siūlo įtempimai automatiniai, visados įdealūs, nieko reguliuoti nereikia. Nei sutepinėti nereikia jų, tik pravalyti. Siuva labai dailiai, jokių lizdų maniškis nesuka, medžiagos niekados neįtraukia. Nereikia laikyti siūlų pradedant siūti ir tt. Žodžiu aš tik už Viking jei Bernina neįperkama.
Bernette ir Bernina tai du skirtingi dalykai, neapsigaukit. Bernette daug žemesnės klasės ir kokybės, labai daug.
Dėl transporterio, tai jie užsideda ant bet kokios mašinos, tik reikia parinkti teisingą. Metalinių korpusų naujesniuose modeliuose nelabai rasit.
Atsakyti
Sakykite ar siuvant masina Janome galima jos veikima suletinti? Lieciant smagrati pristabdyti, jei nespeji audinio gaudyti.
Atsakyti
QUOTE(tanler @ 2013 02 05, 17:40)
Niekas nezino?

Ir dar klausimas iskilo del Bernette siuvimo masinu, kaip su atsarginem detalem g.gif

Seip rinkausi is janome nes Klaipedoje yra oficalus dileriai...nebus problemu nei su atsarginem detalem, nei su garantiniu, nei su pogarantiniu. Nes vienas is dileriu mano geras pazistamas  g.gif Kazkaip visada ipratus ziureti i prieki jai kas atsitiks kur kreiptis biggrin.gif nu vat turiu tokia durna savybe.
Papildyta:
extra* su ta aurora tu mane uzburiai  doh.gif bet tiek moketi as dar nelinkusi su siuvinejimo bloku gaunasi 6800lt vyras is namu isvarys  blush2.gif

modulio iš kart galima ir nepirkt, o mašinai jie net iki 20 proc. nuleidžia, jei moki derėtis, o moduliui nelabai leidžiasi į derybas. Tokį mašiniuką nusipirkus ateičiai ir pasiūvinėt bus galima, tobulėjimui ribų nėra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Taurė @ 2013 02 05, 19:59)
Pažiūrėkit Viking siuvimo mašinas. Jos pigesnes nei Bernina, bet labai vertos dėmesio. Turiu Viking senesnio modelio nei dabartiniai, bet kompiuterizuotą. Vikingams būdingi sensoriai, kuriuos paturėjus paskui sunku apsieiti be jų  rolleyes.gif siūlo įtempimai automatiniai, visados įdealūs, nieko reguliuoti nereikia. Nei sutepinėti nereikia jų, tik pravalyti. Siuva labai dailiai, jokių lizdų maniškis nesuka, medžiagos niekados neįtraukia. Nereikia laikyti siūlų pradedant siūti ir tt. Žodžiu aš tik už Viking jei Bernina neįperkama.
Bernette ir Bernina tai du skirtingi dalykai, neapsigaukit. Bernette daug žemesnės klasės ir kokybės, labai daug.
Dėl transporterio, tai jie užsideda ant bet kokios mašinos, tik reikia parinkti teisingą. Metalinių korpusų naujesniuose modeliuose nelabai rasit.

Cia ziurint bernina nuo bernette nelabai suprantu kuom skiriasi g.gif
http://www.kaina24.l...arch/?s=Bernina

Janome 6600 ir 7700 yra metaliniu korpusu nes jos jau priskirtos prie profesionalu bet dar skaitosi buitines g.gif
zodziu apsistojau ties 3 masinu dabar merginos gelbekit nes nebezinau ka da ryti ir kokia is ju pasirinkti doh.gif

juki HZL-F600
Viking Sapphire 875
Janome 7700

Nervuoja kad Klaipedoje brangesniu siuvimo masinu neveza tik pagal uzsakyma ir negali gyvai apziureti pries perkant mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tanler: 06 vasario 2013 - 16:32