Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Natalyte4 @ 2013 03 24, 16:42)
Yra Merrylock ir overlokas su plokščiasiūle kartu info štai čia, na tai rekomenduoju drąsiai, nes esu išbandžiusi ir žinau, kad siūna tikrai gerai  thumbup.gif


As turiu ta vadinama kombaina, tai kadangi siunu nemazai, noreciau turet atskiras masinas, siuna gerai, kai ivaldai masina, viskas ok, is pradziu ilgai kankinaus kol ir siulus persivert ismokau ir persikeist viska, kaip Singer meistras buvo minejes, visgi ne visi sugeba tas masinas ivaldyt, nes pazaist reikia, vis del to, as dbar jau pirkciau atskiras vel del patogumo, kad laika taupyt.
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Šiandien ir aš susipažinau su Singer meistru thumbup.gif šaunus meistras, tikrai išmanantis savo darbą thumbup.gif

Perduodu prašymą, kad jeigu turi klausimų ar reikia konsultacijos skambinkit jam, o nerašykit į AZ . 4u.gif ( profilyje yra nurodytas Nr) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ziviliuxas: 27 kovo 2013 - 21:34
Man labai reikėtų jūsų pagalbos renkantis siuvimo mašiną 4u.gif

Kadangi siuvau su mašina gal tik vieną ar du kartus ir tai labai seniai, tai dabar pagalvojau ir nusprendžiau, kad man reikėtų maždaug tokios:
Tinkanti skiautiniams
Trikotažui siūti
Sagos apiuvimas automatinis (nebūtina nes nelabai mėgstu siūti sagas tai bandysiu išvengti tokių darbelių)
Greičio pedalas (ar visose būna?)
Pradžios ir pabaigos užfiksavimas (apseičiau ir be to, bet gerai būtų)
Mažosios špulytės apvijimas siūlu
Geras pagavimas sukant audinį
Dekoratyvinės siūlės (ar čia tas pats, kas siuvinėjimo kai reikia pačiam sukinėti?)
Siūlo įvėrimas į adatą (nebūtina)

Mašina galėtų būti nesunkiai valdoma ir kol kas nužiūrėjau Rubina 883 (o ar daug geriau Janome GR-12 g.gif ), bet nežinau kaip ji su audiniais elgiasi, ar neglamžo ir siūlų nesuvelia?
Daug vietos neturiu tai kai nesiuvu ji keliaus į spintą. Siuvimo mašina man reikalinga, kad galėčiau mažyliui drabužėlių pasiūti, sau kokią suknelę/sijoną/palaidinę (nesudėtingą), palenkti džinsus, planuoju skiautiniu užsiimti ir dar manau pavyktų kažką dovanėlėms sugalvoti, gal tektų ir vardą išsiuvinėti ar dar ką. Ar labai daug noriu už kokius 300 Lt (jei pavyktų gal ir iki 450 Lt galėčiau išleisti)? g.gif Gerai būtų ir naudota, tik neįsivaizduoju kokius gamintojus ir kokius modeliukus žiūrėti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 28 kovo 2013 - 14:51
Daug lengviau košę iš kirvio išvirti, nei išspręst Jūsų uždavinį. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Singer meistras @ 2013 03 28, 21:45)
Daug lengviau košę iš kirvio išvirti, nei išspręst Jūsų uždavinį.  g.gif

tai gal užvesit ant kelio kas negerai? biggrin.gif žinokit nieko nenusimanau rolleyes.gif
Atsakyti
kuri geresnė: Rubina 883 ar Singer 8280?
Atsakyti
egllute, pabandysiu išspręsti tavo uždavinį...
Skiautiniams tinka visos mašinos... svarbiausia juos tiksliai sukirpti ir nepamiršti darbo su lygintuvu.
Trikotažui siūti... na, čia kaip ir kiekvienai medžiagai, reikia parinkti tinkamus siūlus ir adatą g.gif Bei mokėti tinkamai patraukti medžiagą siuvant... Sunkokas dalykas, nes megėjiškai dirbant galima greičiau sukapoti medžiagą nei susiūti doh.gif
Sagas... šiaip tai teoriškai rašo, jog galima, bet tai irgi turi būti atitinkama "pėdelė"... pati niekad nebandžiau, teko tik dirbti su spec. sagų prisiuvimo mašina, ir... sakyč, jog labai atidumo reikia g.gif
Greičio pedalas bei siūlės užfiksavimas yra visose dabartinėse mašinose...
Geras padavimas sukant audinį... Čia sakyčiau, jog reikia gerai "atmušti" ranką
Dekoratyvines siūles daro net senutės mašinos. Čia jau priklauso, kokią pasirinksi, ir kokias operacijas ji darys mirksiukas.gif
O siūlą į adatą VISADA pati turėsi įverti

Singer vardas man tai labiau patikimas, jei jau kalbėti apie firmas... Tik aš laaaabai nepasitikiu tom dabartinėm parduodamom plastmaskėm...
Teko kažkada pas brolienę prisėsti prie jos baltai gražios plastmasinės siuvimo mašinos (pavadinimo nepamenu, nes ne iš tų žymių vardų), tai kai paspaudžiau greitį siūdama užuolaidas, kai pradėjo mašina šokinėti ir visa plastmasė barškėti!!!! doh.gif Grįžau namo ir dar kartą paglosčiau savo 20-ties metų senutę Čaiką 142M. Vat ji tai viską atlaiko!!!! Ir stabili ir tvirta ir siuva viską ir siuvinėja... Ir kainos jos dabar vos 80-100 lt. (nevertina žmonės tokių daiktų šiais laikais). Per 20 metų kviečiau meistrelius vos 3 kartus... nors siuvu laaaabai daug. Dabar tik viena problema... detalės visgi dyla ir reikia keisti, o naujų surasti problematiška verysad.gif
Atsakyti
Austulka, labai dalykiškai viską paaiškinote. Man tai patiko. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Be-bop-a-lula @ 2013 03 21, 11:33)
aš nebambu tik, kad bambėti - pati esu nemažai siuvusi su Singer (būtent 8280). Ką galiu pasakyti... Negrįžčiau niekad prie jos 4u.gif Siūti siūdavo, kokį užvalkaliuką iš medvilnės pasiūt tai labai smagiai eidavosi. Su storesniais sluoksniais ir plonom medžiagom tai problemos būdavo non-stop. Aišku, sunku man drąsiai kalbėti - esu savamokslė, tad ne visada galiu garantuoti, kur mašinos, kur vartotojo klaida. Tik va, kad nusipirkus Juki man visos problemos išgaravo ir tas "vartotojas" gudrus pasidarė... Tad nesinorėtų ir pačiai grįžti prie kankinimosi su Singer ir kitam rekomenduoti g.gif

QUOTE(Taurė @ 2013 03 21, 18:18)
Turiu singer ir gan ne pigų modelį, bet tą mašiną atidaviau devynmetei dukrai, kuri paskui pamėgino siūti su rimta Viking mašina ir nebenori Singer. Jei net vaikas jaučia skirtumą siūdama rūbus lėlėms ...


Rubina ar Singer g.gif ,tai man atrodo, kad abi dabar panašios, šitą forumą beskaitinėdama susidariau tokį vaizdą, jog jos iš prastesnių.
Aš neseniai rinkausi siuvimo mašiną, tai išsirinkau Janome firmos (Janome 920). Kol kas mano poreikiams pats tas, atsidžiaugti negaliu. Nusipirkau papildomų adatų, ir trikotažinių. Dar galvoju apkantavimo priedą nusipirkti, iš e-bay ritelių parsisiųsti. Pasipildysiu ir bus super.
Jeigu reikia daug visokių apdailos siūlių, tai reiktų rinktis kitą modeliuką, nes maniškė turi tik pagrindines siūles.
Turi ji ir prietaisėlį siūlui įverti, bet aš pati paprastai veriu, nes taip įpratusi. Mačiau, kitos kai įpratę, tai greitai su juo įveria siūlą.
Paveiksliukai iš mano mašinos reklamos:
user posted image user posted image

Atsakyti
QUOTE(Austulka @ 2013 03 29, 06:32)
egllute, pabandysiu išspręsti tavo uždavinį...
Skiautiniams tinka visos mašinos... svarbiausia juos tiksliai sukirpti ir nepamiršti darbo su lygintuvu.
Trikotažui siūti... na, čia kaip ir kiekvienai medžiagai, reikia parinkti tinkamus siūlus ir adatą  g.gif  Bei mokėti tinkamai patraukti medžiagą siuvant... Sunkokas dalykas, nes megėjiškai dirbant galima greičiau sukapoti medžiagą nei susiūti  doh.gif
Sagas... šiaip tai teoriškai rašo, jog galima, bet tai irgi turi būti atitinkama "pėdelė"... pati niekad nebandžiau, teko tik dirbti su spec. sagų prisiuvimo mašina, ir... sakyč, jog labai atidumo reikia  g.gif
Greičio pedalas bei siūlės užfiksavimas yra visose  dabartinėse mašinose...
Geras padavimas sukant audinį... Čia sakyčiau,  jog reikia gerai "atmušti" ranką
Dekoratyvines siūles daro net senutės mašinos. Čia jau priklauso, kokią pasirinksi, ir kokias operacijas ji darys mirksiukas.gif
O siūlą į adatą VISADA pati turėsi įverti

Singer vardas man tai labiau patikimas, jei jau kalbėti apie firmas... Tik aš laaaabai nepasitikiu tom dabartinėm parduodamom plastmaskėm...
Teko kažkada pas brolienę prisėsti prie jos baltai gražios plastmasinės siuvimo mašinos (pavadinimo nepamenu, nes ne iš tų žymių vardų), tai kai paspaudžiau greitį siūdama užuolaidas, kai pradėjo mašina šokinėti ir visa plastmasė barškėti!!!!  doh.gif  Grįžau namo ir dar kartą paglosčiau savo 20-ties metų senutę Čaiką 142M. Vat ji tai viską atlaiko!!!! Ir stabili ir tvirta ir siuva viską ir siuvinėja...  Ir kainos jos dabar vos 80-100 lt. (nevertina žmonės tokių daiktų šiais laikais). Per 20 metų kviečiau meistrelius vos 3 kartus... nors siuvu laaaabai daug. Dabar tik viena problema... detalės visgi dyla ir reikia keisti, o naujų surasti problematiška  verysad.gif

Mano nuomonė yra tokia - Jūs esate ne tik puiki siuvėja, bet ir labai laimingas žmogus! Jūs laimėjote loterijoj! Čaika 142M, kuri siūna be problemų daug metų be meistro įsikyšimo - tai tikrai didelė sekmė! Tokių kaip Jūs tikrai nedaug schmoll.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymą smile.gif 4u.gif

Pasvarsčiau ir įsigijau seną gerą (meistras pardavinėja vadinasi bus sureguliuota 4u.gif ) senutę (bet sakė, kad mažai naudota) Veritas Rubina Vokietijos gamybos. Manau, kad man užteks, o po kiek laiko kažkiek pramokusi siūti ir galėsiu ir savo reikmėm tinkamesnę įsigyti, o gal ir šios užteks smile.gif
Atsakyti
O gal galite pasidalinti kur galima įsigyti padėvėtų, bet gerai veikiančių mašinų, kurioms meistrai suteiktų bent šiokią tokią garantiją? ax.gif
Atsakyti