Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

labas visoms, atejau paprasyt pagalbos/patarimo. labai noriu overloko, ir net nezinau nuo ko pradet ji rinktis, reikalingas jis tik asmeniniams poreikiams, bet noretusi kad po 5-7 metu netektu ieskot kito, siuvu tikrai nedaznai, bet dabar 2 metus sedesiu namie su mazyliu, tai tikiuosi dazniau siuvimo masina issitraukt smile.gif
Atsakyti
http://www.siuvimost...ome-mylock-744d
Rekomenduoju šitą, thumbup.gif , bet žiūriu pabrangęs, gal palaukit švenčių arba pagooglinkite, kitur gal pigiau, bet ši firma patikima. Užteks ne tik asmeniniams poreikiams, ir tikrai nereikės po kelių metų žvalgytis kitos.
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

paskaitinėjau senesnes temas ir pasisakymus, tai susidariau tokį įspūdį, kad be išimčių visi nauji Singer siuvimo mašinų modeliai blogi. Kaip taip gali būti, jei kaina vis tiek tokia pat didelė kaip kitų firmų... :/ Kažkaip nesuvokiu, kodėl tuomet jų paklausa nekrinta.

Ieškausi savo reikmėms siuvimo mašinos, kad siūtų ir džinsą, bet kartu ir darytų labai kokybiškas siūles ant plonų medžiagų - tenka pasitvarkyti marškinius, švarkelius.

Dabar žiūriu kažkokia akcija yra:
http://grupinis.lt/v...liu?show_more=1

Bet čia vien Singer. Ar turėčiau suprasti, kad juos su nuolaida parduoda, nes visi prasti? Ar visgi verta kažkurią iš jų apsvarstyti? Mano atveju man svarbiau siūlių kokybė, nei ta nuolaida. Tačiau jei tos siuvimo mašinos zigzagą ir tiesią siulę daro gerai, nepasižymi dažnu gedimu, man tiktų.
Atsakyti
QUOTE(Lolgimante @ 2013 03 21, 09:44)
Ieškausi savo reikmėms siuvimo mašinos, kad siūtų ir džinsą, bet kartu ir darytų labai kokybiškas siūles ant plonų medžiagų - tenka pasitvarkyti marškinius, švarkelius.


aš nebambu tik, kad bambėti - pati esu nemažai siuvusi su Singer (būtent 8280). Ką galiu pasakyti... Negrįžčiau niekad prie jos 4u.gif Siūti siūdavo, kokį užvalkaliuką iš medvilnės pasiūt tai labai smagiai eidavosi. Su storesniais sluoksniais ir plonom medžiagom tai problemos būdavo non-stop. Aišku, sunku man drąsiai kalbėti - esu savamokslė, tad ne visada galiu garantuoti, kur mašinos, kur vartotojo klaida. Tik va, kad nusipirkus Juki man visos problemos išgaravo ir tas "vartotojas" gudrus pasidarė... Tad nesinorėtų ir pačiai grįžti prie kankinimosi su Singer ir kitam rekomenduoti g.gif
Atsakyti
Dėkui smile.gif man tik akis užkliuvo už kainų, bet kol kas niekur nieko gero neradau apie Singer, tai tikriausiai tiesiog atmesiu šį prekės ženklą ir rinksiuos iš kitų.

Aš irgi savamokslė, bet norėčiau išmokti kiek rimčiau siūti, bet tik sau.

Seniau siūdavau pas mamą, pas ją yra kažkokia Victoria siuvimo mašina. Mokėjo regis apie 800lt, siuvėja pažystama parekomendavo, bet arba mes jos nemokam sureguliuoti, arba nelabai kokia ji, nes praktiškai siuva tik tiesia siūle, net zigzago vos atvežta normaliai nesiuvo, nors dariau viską pagal instrukciją. Jei medžiaga nėra labai stora ar plona, tai dar nieko. Bet džinsas - praktiškai prarastas reikalas.

Lyg ir galėčiau bandyti tą mašiną reguliuoti vežti pas meistrą, bet nežinau, ar ji to verta. Gal kas ką nors galit pasakyti, kas ten per Victoria? Internete apie šias siuvimo mašinas nelabai ką randu. Kažkada bandžiau ieškoti pagal serijos nr., tai irgi nieko neatradau.
Atsakyti
Aš irgi buvau atmetusi Singer firmą, bet dabar užrodėte tą akciją, tai pasidomėjau ir linkstu link SINGER TRADITION 2273, pagal reitingus panašiai kaip Janome 415 modelis šis, bet gal dar galite kas pakomentuoti, kas esate susidūrę su Singer siuvimo mašinomis, man ji reikalinga kol kas tik namų apyvokos reikmėms...ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akvablue @ 2013 03 21, 09:48)
Aš irgi buvau atmetusi Singer firmą, bet dabar užrodėte tą akciją, tai pasidomėjau ir linkstu link SINGER TRADITION 2273, pagal reitingus panašiai kaip Janome 415 modelis šis, bet gal dar galite kas pakomentuoti, kas esate susidūrę su Singer siuvimo mašinomis, man ji reikalinga kol kas tik namų apyvokos reikmėms...ačiū 4u.gif

Turiu singer ir gan ne pigų modelį, bet tą mašiną atidaviau devynmetei dukrai, kuri paskui pamėgino siūti su rimta Viking mašina ir nebenori Singer. Jei net vaikas jaučia skirtumą siūdama rūbus lėlėms ...
Atsakyti
victoria neblogos mašinos. aišku nuo modeliuko priklauso, bet turėjau senutę victoria 5070 berods.. pilnai metalinė, siuvo viską, siūlių turėjo laaabai daug.. jei ne amžiaus problemos, .t.y susidėvėjo ten kažkas ir plonas medžiagas nebesiuvo taip gerai, tai dar siūt ir siūt..
buvo pradėjus kliūt, bet nunešiau mestriukui, išvalė sureguliavo ir dar tarnauja pradedančiai siuvėjai smile.gif

jei turit bėdų nuo pat pirkimo, tai ko laukėt taip ilgai. reikėjo į pardavėją kreiptis. arba į meistrus iš karto..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 21 kovo 2013 - 22:13
QUOTE(RyzaLape @ 2013 03 21, 23:12)
victoria neblogos  mašinos.  aišku nuo modeliuko priklauso, bet  turėjau senutę  victoria 5070 berods.. pilnai  metalinė,  siuvo viską,  siūlių turėjo  laaabai daug.. jei ne amžiaus problemos, .t.y  susidėvėjo  ten  kažkas ir  plonas  medžiagas nebesiuvo  taip gerai, tai  dar  siūt ir  siūt.. 
buvo pradėjus kliūt,  bet  nunešiau  mestriukui,  išvalė sureguliavo ir dar  tarnauja  pradedančiai  siuvėjai smile.gif

jei turit  bėdų nuo pat pirkimo, tai ko  laukėt  taip ilgai. reikėjo  į pardavėją kreiptis. arba  į meistrus  iš karto..


Su pirkimu kažkaip įdomiai buvo, žinau, kad gavo daug pigiau, nei priklausė, todėl tikrai be garantinio buvo. Čia man gal daugiau tų siūlių prisireikė, mama apvalkalus apsisiuva ir jai gerai. Ir šiaip ji gyvena kaime, kur jokių meistrų nėra, todėl turėčiau kažkaip ją iki savęs parsigabenti, kad galėčiau nunešti meistrams smile.gif tad ir svarstau, ar verta.

Reiks dar tikslų modelį sužinoti. Mūsiškė tikrai ne visa metalinė, greičiau visa plastikinė. Siūlių turi tikrai nemažai, jei tik pavyktų jas dar ir naudot, tai būtų viskas, ko man reikia. Dėkui, bandysiu domėtis toliau smile.gif
Atsakyti
Sveiko merginos,

atejo toks laikas kai kazkaip pradejau labai noreti namuose kazka daugiau susikurit ne tik sau, bet ir seimynai. Mums labai patinka ivairus trikotaziniai gaminiai, todel galvoju isigyti overloka+ploksciasiule vienoje masinoje. Nes vien overloko nenoriu, o pirkti dvi atskiras neturiu tam vietos namuose. Gal kas tokia jau naudojasi, gal gali pasidalinti savo nuomone 4u.gif Is anksto dekoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2013 03 23, 19:32)
Sveiko merginos,

atejo toks laikas kai kazkaip pradejau labai noreti namuose kazka daugiau susikurit ne tik sau, bet ir seimynai. Mums labai patinka ivairus trikotaziniai gaminiai, todel galvoju isigyti overloka+ploksciasiule vienoje masinoje. Nes vien overloko nenoriu, o pirkti dvi atskiras neturiu tam vietos namuose. Gal kas tokia jau naudojasi, gal gali pasidalinti savo nuomone 4u.gif Is anksto dekoju wub.gif

Savo laiku ir aš svarščiau apie tokios mašinos pirkimą. Tačiau visgi nusprendžiau įsigyti atskirai overloką ir plokščiasiūlę. Taip aišku patogiau ir papraščiau. Overloką kartu su plokščiasiūlę įvaldyti sunkiau, nes reikia ją visą perreguliuoti norinti pereiti iš plokščiasiūlės į overloką ir atvirkščiai, tačiau nėra neįmanoma. Mano pažįstama įsigyjo visgi vieną mašiną vietoj dviejų būtent dėl vietos taupymo ir tikrai nesiskundžia.
Aš turiu plokščiasiūlę Merrylock mašiną, kokybė gera, o kaina viena iš mažiausių.
Yra Merrylock ir overlokas su plokščiasiūle kartu info štai čia, na tai rekomenduoju drąsiai, nes esu išbandžiusi ir žinau, kad siūna tikrai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalyte4: 24 kovo 2013 - 16:45