Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

turiu klausimėlį mašinų meistrams.
gal žinote, kieno gamybos yra kojinės siuvimo mašinos "tika" ir "union"?
ir kuri iš jų gali būt geresnė iš esmės, nežiūrint į dabartinį antikvarinį stovį. na tarkim naujos kai buvo?
ačiū
Atsakyti
Mašinos labai panašios, skiriasi pagal šaudyklės judėjimo kryptį. Antikvarinės vertės kol kas neturi. "Tikka"-suomių produktas, "UNION"-rusų. "Tikka" geresnė ir patogesnė, nes turi revėrsą, bet pokario (būtent pokario gamybos!) "UNION", jai nenusileidžia ir yra tos pačios konstrukcijos. Prieškario "UNION" neimčiau, nežiūrint į visus jo atrodančius privalumus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Singer meistras: 15 kovo 2013 - 12:50
ačiū, padėjot apsispręst smile.gif
Atsakyti
Noriu insigyti siuvimo masina buitiskiems pataisymams: atlenkimams kelniu, patalyniai, rubeliu pasiuvimams... Noriu kad butu pigus modelis, bet neblogas.. nezinau ar su tokiais norais galima rasti siuvimo masina.? biggrin.gif
pirkciau ir padeveta pigia, bet nezinau kurios cia firmos geros ir kuriu tektu vengti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 15 kovo 2013 - 17:43
QUOTE(kristynka* @ 2013 03 15, 18:30)
Noriu insigyti siuvimo masina buitiskiems pataisymams: atlenkimams kelniu, patalyniai, rubeliu pasiuvimams... Noriu kad butu pigus modelis, bet neblogas.. nezinau ar su tokiais norais galima rasti siuvimo masina.? biggrin.gif
pirkciau ir padeveta pigia, bet nezinau kurios cia firmos geros ir kuriu tektu vengti g.gif



Asmeniškai jums nepatarčiau pirkti naudotos siuvimo mašinos.Jeigu jus
nesuprantate siuvimo technikoje tai nesugebėsite įvertinti naudotos mašinos techninio
stovio,nusidėvėjimo laipsnio o tai vadinasi išmesti pinigai.Pirkite nauja su garantija
ir tokia kuria leidžia jūsų piniginė.Didėjant patirčiai atsiras ir supratimas.
Geriausias mokytojas asmeninė patirtis pasakė Enšteinas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 03 16, 09:57)
Asmeniškai jums nepatarčiau pirkti naudotos siuvimo mašinos.Jeigu jus
  nesuprantate siuvimo technikoje tai nesugebėsite įvertinti naudotos mašinos techninio
  stovio,nusidėvėjimo laipsnio o tai vadinasi išmesti pinigai.Pirkite nauja su garantija
  ir tokia kuria leidžia jūsų piniginė.Didėjant patirčiai atsiras ir supratimas.
  Geriausias mokytojas asmeninė patirtis pasakė Enšteinas. smile.gif

o i kokias firmas dera pasidairyti, o kuriu vengti geriau ?
maciau kazkada parduotuvei AEG siuvimo masinos kaina buvo iki 200lt. kaina labai patogi man butu, bet suabejojau del firmos, modelio g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 03 16, 11:50)
o i kokias firmas dera pasidairyti, o kuriu vengti geriau ?
maciau kazkada parduotuvei AEG siuvimo masinos kaina buvo iki 200lt. kaina labai patogi man butu, bet suabejojau del firmos, modelio g.gif

Šioj temoj ir senesnėse paskaičiusi rastumėt labai daug info atsakančios į jūsų klausimus. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2013 03 16, 11:50)
o i kokias firmas dera pasidairyti, o kuriu vengti geriau ?
maciau kazkada parduotuvei AEG siuvimo masinos kaina buvo iki 200lt. kaina labai patogi man butu, bet suabejojau del firmos, modelio g.gif


Viskas labai paprasta reikia tik paskaičiuoti.
Siuvimo mašina kainuoja 200Lt. - 21% PVM = 158Lt. Iš 158 Litų atimkim
garantijos mokesti,mažmenininko pelną,didmenininko pelną ,transportavimo išlaidas
Taigi mums lieka mašinos kaina apie 50 LT. smile.gif Dabar jus man pasakykite kokia firma
už tokia sumą pagamins siuvimo mašina ilgaamžiška,patvaria,kokybiška? Na gal ir yra
bet aš iš nauju muilinių nei tokio modelio nei tokios firmos nežinau.

Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 03 16, 09:57)
Asmeniškai jums nepatarčiau pirkti naudotos siuvimo mašinos.Jeigu jus
  nesuprantate siuvimo technikoje tai nesugebėsite įvertinti naudotos mašinos techninio
  stovio,nusidėvėjimo laipsnio o tai vadinasi išmesti pinigai.Pirkite nauja su garantija
  ir tokia kuria leidžia jūsų piniginė.Didėjant patirčiai atsiras ir supratimas.
  Geriausias mokytojas asmeninė patirtis pasakė Enšteinas. smile.gif


oldai, bet galima iš kitos pusės pažiūrėti - aš pirkau mašiniuką iš dieduko, kuris užsiima jų remontu ir prekyba. sutepa, išvalo, parodo kaip siuva, pamoko ko reikia. tai yra senas Privilegas už 200. kol kas siuvu tfu tfu tfu ir vargo nematau. jeigu neatsibos man ta vadinkime "pramoga", taupysiu rimtam aparatui. Bet kaip jūs sakot "didėjant patirčiai atsiras ir supratimas" - vat būtent, žinau jau ko norėčiau iš sekančios mašinos, o jeigu siuvimas man nusibos, negaila bus išmestų pinigų.
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 03 16, 12:38)
Viskas labai paprasta reikia tik paskaičiuoti.
  Siuvimo mašina kainuoja 200Lt. - 21% PVM = 158Lt. Iš 158 Litų atimkim
  garantijos mokesti,mažmenininko pelną,didmenininko pelną ,transportavimo išlaidas
  Taigi mums lieka mašinos kaina apie 50 LT. smile.gif Dabar jus man pasakykite kokia firma
  už tokia sumą pagamins siuvimo mašina ilgaamžiška,patvaria,kokybiška? Na gal ir yra
bet aš iš nauju muilinių nei tokio modelio nei tokios firmos nežinau.

kaip aiškiai ir teisingai pasakyta
Atsakyti
Sveiki. As siuviniuose naujoke , bet labai noriu ismokti. Noriu nusipirkti siuv. masina, taciau kokia ar paprasta ar siuvinejimo. Reikalinga prisiuti visokias aplikacija,kad laisvai vingiuoti apie ivairias linijas, apvedzioti turima siuvinio piesini ar skiautini?Nu dar , kad issiuvineti koki zodi. Ar cia reiketu paprastos masinos ir priedu pedeliu ar jau siuvinejimo? Labai prasau patarti, kokia pasirinkti. Gal zinote, kur Kaune gslima butu pasiziureti madinas ir ju galimybes pabandyti? aciu
Atsakyti
http://www.siuvimost...asina-bernina-0
http://www.siuvimost...asina-bernina-1

Jei būtų kas paprotinę būčiau pirkusi kurią nors iš šitų, bet jei manote, kad apimtys siuvimo bus nemaži rinkčiausi dar ką nors iš rimtesnių
http://www.siuvimost...ogramine-iranga
Atsakyti