Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(rutuliuxaz @ 2013 03 13, 08:09)
Labas rytas, noriu patarimo.
Naminiam siuvimui issirinkau Rubina 886, ar laikys ji man bent pora metu? Perku neapziurejusi, tai net neisivaizduoju ar labai tarska barska plastmase, ar normaliai siuti galima?
Jeigu visai beviltiska, tai dar susikaupusi pataupysiu geresnei:)
Aciu is anksto.

O kuriam laikui duodama garantija?
Atsakyti
QUOTE(Natalyte4 @ 2013 03 13, 10:49)
O kuriam laikui duodama garantija?

24 men
Atsakyti
jei nusiūti tiesią siūlę paklodėje, tai užteks ir tos rubinos.. nėra ji tokia beviltiška, aišku barškanti. daug plastmasių. stebūklų nesitikėkit, bet siūs... o ko jai nesiūti?
o apžiūrėti ją irgi galima daug kur. net prekybcentriuose jų yra..
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2013 03 13, 14:50)
jei nusiūti  tiesią siūlę paklodėje, tai  užteks ir tos  rubinos..  nėra  ji tokia beviltiška, aišku  barškanti. daug plastmasių.  stebūklų nesitikėkit,  bet siūs... o ko jai  nesiūti?
o  apžiūrėti  ją  irgi  galima  daug kur.  net prekybcentriuose  jų  yra..


na, is principo, paklodei, uzuolaidoms, vaikiskoms kelnems, suknelei:) reikalinga tiesi siule, krasto apmetymo siule ir dar trikotazine siule (paklodei:D)
ko gero, turetu tikti ir bus geriau nei is top shop'o:)
Atsakyti
na.. suknelių būna įvairių... ir iš įvairių medžiagų.. čia jau gali prasidėti propblemos. o gali ir neprasidėti.. gera siuvėja kartais ir su senu veritu ar singeriu stebūklus daro...
užuolaidosm jau reiks įvairių gudrybių, nes ploną audinį gali įtraukinėt..
už topsopinę miniatiurką tikrai bus geresnė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 13 kovo 2013 - 14:46
ACIU. Labiausiai bijau, kad nebutu itin nepatogi, byranti ar pan. bet tai suzinoti galima tik procese ko gero:)
Atsakyti
QUOTE(rutuliuxaz @ 2013 03 13, 16:22)

ko gero, turetu tikti ir bus geriau nei is top shop'o:)


ner ko ir lygint, aisku imkit , kas pagal poreikius ir kisene, nes mes kartais cia iki begalybes isdiskutuojam, bet kikevienas renkasi sau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 03 13, 19:12)
ner ko ir lygint, aisku imkit , kas pagal poreikius ir kisene, nes mes kartais cia iki begalybes isdiskutuojam, bet kikevienas renkasi sau mirksiukas.gif


taip ir padariau:) dar perskaiciau viena straipsni apie tai mazdaug, kad visos geros, visos siuna, o visa kita yra tik patobulinimai ir pagerinimai, ir kad net prasciausia yra geresne nei rankine tiesiasiule, o su tokia as ir siuvau anksciau, tai naminiams rankdarbiams bus kaip tik man. aciu uz patarimus, kazkaip norejsi pasitarti.
Atsakyti
QUOTE(rutuliuxaz @ 2013 03 13, 12:34)

Tuomet du metus jums taisys masina nemokamai, jeigu reikes. O jeigu brokas yra, tai ir pasimatys iskarto, tik psistenkit siuvimo masina dazniau naudoti smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

jau kurį laiką skaitau šią temą ir, kaip supratau, geriausios jūsų rekomenduojamos siuvimo mašinos man per brangios pakolkas blush2.gif Kadangi esu visiška mėgėja, galvoju rinktis gal kurią nors iš šių:
http://pigu.lt/produ.../949700/3858638

Gal galėtumėte pakomentuoti kurią geriausia rinktis? Suprantu, kad priklauso ką siūsiu. O planuoju siūti pataliukus vaikui, kokią prijuostę draugei dovanų, rūbelį vaikui ir pan. Nežadu gaminti kažkokių įmantrių siuvinių, bet būtų gerai, kad būtų krašto apsiuvimo siūlė, kad būtų galima prisiųti kokią aplikaciją ir pan. ax.gif

Būčiau labai dėkinga už bet kokį komentarą 4u.gif
Atsakyti
iš to ką pasirinkote, aš imčiau vikingą.
pilnai automatinė kilpa, nemažai priedų, pagrindinės siūlės. adatos padėties pozicionavimas ir atsiliepinai ne patys blogiausi ir garantija normali.
sėkmės
Atsakyti
QUOTE(Arvile' @ 2013 03 14, 18:13)
Labas vakaras  4u.gif

jau kurį laiką skaitau šią temą ir, kaip supratau, geriausios jūsų rekomenduojamos siuvimo mašinos man per brangios pakolkas  blush2.gif  Kadangi esu visiška mėgėja, galvoju rinktis gal kurią nors iš šių:
http://pigu.lt/produ.../949700/3858638

Gal galėtumėte pakomentuoti kurią geriausia rinktis? Suprantu, kad priklauso ką siūsiu. O planuoju siūti pataliukus vaikui, kokią prijuostę draugei dovanų, rūbelį vaikui ir pan. Nežadu gaminti kažkokių įmantrių siuvinių, bet būtų gerai, kad būtų krašto apsiuvimo siūlė, kad būtų galima prisiųti kokią aplikaciją ir pan.  ax.gif

Būčiau labai dėkinga už bet kokį komentarą  4u.gif

Krašto apsiuvimo siūlių šiose mašinose tikrai yra. O Viking ir Rubina mašinose dar yra ir automatinė kilpa.
Atsakyti