Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(balla @ 2013 03 02, 06:12)
Dėkui, už info pasidalijimą  4u.gif

Pradžioj norėjau to kombinuoto, overlokas+plokščiasiūlė. Bet vėliau pergalvojau, kad geriau dvi atskiros mašinos. Ir reguliavimas, ir investicija mažesnė pradžioj smile.gif Tikiuos, nesuklysiu pasirinkdama dvi atskiras, nei viskas viename  g.gif

Galvoju, kad dvi atskiros geriau nei dvi viename. Pati irgi sprendžiau imti atskiras ar bendrą, bet pasirinkau atskiras ir labai smagu kai siuvi ir lengvai nuo vienos persėdi prie kitos, nereikia nieko perdarinėt. Man taip patogiau. Ir sugedus vienai, kita liks namuose, kol pirmoji taisykloje smile.gif
Atsakyti
Laba, gal kuri glait primint kaune gero meistro kontaktus 4u: i az , kazkur buvau macius, bet dabar neberandu... man reik isvalyt senuciuke siuvimo masina ir sutept ja, pati kist nagu nedristu kazkaip... unsure.gif
Atsakyti
susiraskite pagal niką singer meistras,ten ir kontaktai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RyzaLape @ 2013 03 06, 22:29)
susiraskite pagal  niką  singer meistras,ten ir kontaktai  yra smile.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Gavau seną siuvimo mašiną (Veritas 8040) pirmiems siuvimo bandymams. Ir suprantu, kad be instrukcijos nieko gera su ja man nebus. Gal kas turite instrukcijas šios mašinos, ar bent panašios. Iš anksto ačiū.
Atsakyti
Pataisau pavadinimą 0814/43
Atsakyti
Žinau, kad ne skelbimų tema, bet gal kas ieško overloko pigiau 4u.gif

Parduodu Overloka-plokščiasiūlę mašiną kombainą Merrylock 3560CL. Pirkta 2012 m. gegužės mėn. Tai dar ir garantija galiojanti. Būklė-ideali. Visi priedai, kurie buvo ir perkant.
Mašina dirba puikiai, tiesiog siuvimo apimčių padaugėjo, noriu pirkt atskiras mašinas overloką ir plokščiasiūlę, dėl laiko taupymo sumetimų. Mašina puikiai tinka žmoniems, kurie neturi didelių siuvimo apimčių ir nori su viena mašina atlikti ir audinio susiuvimo, ir apmėtymo funkcijas, bei tuo pačiu su plokčiasiūle užlenkti kraštus gražiai.

Šios mašinos kaina parduotuvėje: 2100 litų

http://www.siuvimost...bei-grandininio

Pirkta iš Siuvimo stiliaus.


Parduosiu už 1500. Su rimtu pirkėju kaina dar derinčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LauGėlė: 11 kovo 2013 - 10:28
QUOTE(redgill @ 2013 03 10, 21:57)
Pataisau pavadinimą 0814/43


Ir vėl ne teisingai. biggrin.gif Teisingai 8014/43
Tai siuvimo mašina pagaminta Rytu Vokietijoje vokiečių rankomis.Jeigu mašina gerai
išlaikyta ir prižiūrėta tai tikrai geresnė už pigias kinietiškas ir savo funkcijos ne prastesne. Vienintelis jos trukumas kad ji neturi rankovinės platformos jeigu tai taip
svarbu. Instrukcijos lietuviu kalba toms mašinoms nebuvo todėl jau kokia yra tokia:
http://artefact69.na...otoalbum32.html
Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 03 11, 12:35)
Ir vėl ne teisingai. biggrin.gif Teisingai 8014/43
  Tai siuvimo mašina pagaminta  Rytu Vokietijoje  vokiečių rankomis.Jeigu mašina gerai
  išlaikyta ir prižiūrėta tai tikrai geresnė už pigias kinietiškas  ir savo funkcijos ne prastesne. Vienintelis jos trukumas kad ji neturi rankovinės platformos jeigu tai taip
svarbu. Instrukcijos lietuviu kalba toms mašinoms nebuvo todėl jau kokia yra tokia:
      http://artefact69.na...otoalbum32.html

Labai labai ačiū 4u.gif Einu studijuoti
Atsakyti
oldas, jusu daznai rekomenduojami rusu forumai tikrai idomus, stai kas rasoma, pvz.:
Поискав еще немного в интернете обнаружил слейдующую информацию: Еuro-pro 9106 (в США), Veritas Memory 9040 (в Украине), Astralux 9300 (в России) - это одно и то же
Я был на всех крупных шоу швейных машин проводимых здесь , в штатах ,начиная с 98 года. Так вот несколько лет назад одна из Китайских компаний мне предлагала что если я или любой другой закупает контейнер (это где то 400шт.)швейных машин то все эти машины будут носить мое имя или какое я захочу.
Так что у кого есть деньги и желание может вполне увековечить себя или любимого Бобика в швейных машинах.


Mano masina gi butent tokia ir yra- be pavadinimo, parduotuveje mane informavo- pagaminta toje pat gamykloje kaip ir kitos biggrin.gif . Reiskia as galiu uzsiklijuot savo mylimo Bobiko varda ir taip vadinsis mano masina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2013 03 11, 15:20)

Mano masina gi butent tokia ir yra- be pavadinimo,  parduotuveje mane  informavo- pagaminta toje pat gamykloje kaip ir kitos  biggrin.gif . Reiskia as galiu uzsiklijuot savo mylimo Bobiko  varda ir taip vadinsis mano masina biggrin.gif



Galite drąsiai ir ne pažeisite jokiu autorinių teisių. biggrin.gif
Jeigu kalbėti apie siuvimo mašinas tai yra patikimos firmos Juki,Janome, PFAFF ,Bernina. Jos nors gaminamos Azijos šalyse bet kokybė yra kontroliuojama ir už ja
firma atsako savo vardu.Nors ir šitas fimas palietė globalizacija.PFAFFas su Janomė
apsikeičia patentais o Juki gamina Bernette. smile.gif Kiniečiu produkcija kartais ne prognozuojama. Prastos kokybes siuvimo mašinos surenkamos nežinomose gamyklose o detales toms mašinoms gamina kitos abejotinos gamyklos.Kiniečiai susipirko praktiškai visu bankrutavusiu gamyklų brendus ir klijuoja ant savo gaminiu. Va taip atsirado žlugęs "Singer",buvęs vokiškas "Veritas","Rubina" ir daug kitu. Populiari ir nekalta apgaulė kada pakeista viena ar kelios raides. "YAMATO" tai japoniškos siuvimo mašinos o "YAMATA" grynaveislis kinietis.Pavadinimai klijuojami pagal kliento pageidavimus.Taip prekybos tinklas "Senukai" užvertė savo parduotuves pigiomis kinietiškomis prekėmis su pavadinimu "Vagner" Na tokia lietuviu marketologu fantazija. Lidos miesto (Baltarusija) alaus darykla gamina mums
"Smetoniška"gira. Kinai labai daug prekių gamina Lenkijai su lenkiškomis etiketėmis ir įpakavimu o mūsų rinkoje jos parduodamos kaip lenkiškos.
Atsakyti
Labas rytas, noriu patarimo.
Naminiam siuvimui issirinkau Rubina 886, ar laikys ji man bent pora metu? Perku neapziurejusi, tai net neisivaizduoju ar labai tarska barska plastmase, ar normaliai siuti galima?
Jeigu visai beviltiska, tai dar susikaupusi pataupysiu geresnei:)
Aciu is anksto.
Atsakyti