Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Taurė @ 2013 02 26, 03:31)
Gal Lietuvoje greičiau. Aš JAV pirkau. Dabar kiek žinau 7 serijos mašinų žmonės laukia sumokėję užstatus po kelis mėnesius, nes naujas modelis ir iškilo kažkokių problemų, todėl koreguoja visas ir prailgėja laukimas žmonėms.

Kodėl neišpaukuojat ? Būtinai patikrinkit. O jei defektas yra ? Mano 580 buvo su problema, nors pirkta nauja. Problema buvo lengvai pataisoma ir pataisė, bet visvien geriau nedelsti. Paskui tą matiniųką iškeičiau į kitą modelį.

vis laiko nerandu doh.gif nuo kitos savaites mazoji jau pedins i lopseli tai va ir turesiu laisvo laiko daugiau wub.gif o tadaaaaaaaaaa pagaliau galesiu ja usiimti wub.gif
Atsakyti
Sveikos siuvejeles...
sugedo mociutes atiduotda siuvimo masina. paprastute, senute... noriu naujos. aisku siuveja is manes nekokia,bet si ta sumeistrauti moku. gal galite patarti kokia siuvimo masina pirkti, kad butu nebrangi, bet nebloga. ar bent jau i ka atkreipti demesi, nes esu visai zalia sitoj vietoj blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 02 28, 14:59)
Sveikos siuvejeles...
sugedo mociutes atiduotda siuvimo masina. paprastute, senute... noriu naujos. aisku siuveja is manes nekokia,bet si ta sumeistrauti moku. gal galite patarti kokia siuvimo masina pirkti, kad butu nebrangi, bet nebloga. ar bent jau i ka atkreipti demesi, nes esu visai zalia sitoj vietoj  blush2.gif


Vilniuje nezinau geresnes parduotuves nei Siuvimo stilius Zalgirio gatvej mirksiukas.gif ten tikrai patars del visko ir aprodys, ir geras kainas pasiulys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mikisa @ 2013 02 28, 14:25)
Vilniuje nezinau geresnes parduotuves nei Siuvimo stilius Zalgirio gatvej  mirksiukas.gif  ten tikrai patars del visko ir aprodys, ir geras kainas pasiulys  4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveiki dar kartą ! Nusipirkau sau mašiną 30 pavasario proga. Su vyro palaiminimu Bernina 350 ! Įkalbėjot. Dar prasiuvau tik porą siūlių ir jau patiko. Labai graži, pakolkas tik tiek įspūdžių. Pirkau siuvimo stiliuje. Patiko bendravimas. Atvežė labai greit !
Atsakyti
ViduxKLP, sveikinimai įsigijus mašiną 4u.gif
Tikiuosi ir aš galėsiu 30 proga pasigirt nauja mašinike smile.gif)

Ieškau gero darbinio overloko, renkuosi tarp BERNINA 800DL ir JUKI MO-654DE. Buvo pirkusių Juki MO-654DE, įdomu kokie atsiliepimai būtų? g.gif O gal kas Berinina 800DL naudojas?
Atsakyti
QUOTE(ViduxKLP @ 2013 03 01, 05:50)
Sveiki dar kartą ! Nusipirkau sau mašiną 30 pavasario proga. Su vyro palaiminimu Bernina 350 ! Įkalbėjot. Dar prasiuvau tik porą siūlių ir jau patiko. Labai graži, pakolkas tik tiek įspūdžių. Pirkau siuvimo stiliuje. Patiko bendravimas. Atvežė labai greit !

Sveikinimai wub.gif
joms tinka ir naujo stiliaus pėdos (vientisos, kartu su kojele).
Siuvu su saviške chalatą, negaliu atsidžiaugti. Galinga, maža mašinytė wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2013 03 01, 14:36)
ViduxKLP, sveikinimai įsigijus mašiną  4u.gif
Tikiuosi ir aš galėsiu 30 proga pasigirt nauja mašinike smile.gif)

Ieškau gero darbinio overloko, renkuosi tarp BERNINA 800DL ir JUKI MO-654DE. Buvo pirkusių Juki MO-654DE, įdomu kokie atsiliepimai būtų?  g.gif  O gal kas Berinina 800DL naudojas?


Turiu JUKI MO 654DE. Siūnu beveik kasdien, esu patenkinta. Tik, kadangi tai vienintelis overlokas kurį esu turėjus smile.gif , tai nelabai galiu su kuo palyginti. Kadangi daug siūnu, tai norėtųsi, kad būtų stalčiukas šiukšlių surinkimui, bet ši mašina neturi.

Man su plokščiasiūlės pasirinkimu galvos skausmas doh.gif . Gal kas gali ką patarti. Overloką turiu, tai kombinuotos nėra reikalo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mililė: 01 kovo 2013 - 21:13
QUOTE(balla @ 2013 03 01, 16:36)
ViduxKLP, sveikinimai įsigijus mašiną  4u.gif
Tikiuosi ir aš galėsiu 30 proga pasigirt nauja mašinike smile.gif)

Ieškau gero darbinio overloko, renkuosi tarp BERNINA 800DL ir JUKI MO-654DE. Buvo pirkusių Juki MO-654DE, įdomu kokie atsiliepimai būtų?  g.gif  O gal kas Berinina 800DL naudojas?

mano sitoks My Webpage, as labai patenkinta, tik ne viska iki galo dar esu ismeginus blush2.gif Naudoju viena pedele ir dvi pagrindines funkcijas, o visa kita kada nors issiaiskinsiu biggrin.gif
net neismeginau automatinio siulo iverimo blush2.gif tai ka cia bekalbet apie papildomas pedeles...
Tiesiog siuvu ir kaifuoju, issitraukiau senai nupirktas trikotazines medziagas ir siuvu thumbup.gif wub.gif malonumas neispasakytas, jau vien ka reiskia greitis ir jega, nepalyginsi su siuvimo masinos eiga
Atsakyti
QUOTE(balla @ 2013 03 01, 13:36)
ViduxKLP, sveikinimai įsigijus mašiną  4u.gif
Tikiuosi ir aš galėsiu 30 proga pasigirt nauja mašinike smile.gif)

Ieškau gero darbinio overloko, renkuosi tarp BERNINA 800DL ir JUKI MO-654DE. Buvo pirkusių Juki MO-654DE, įdomu kokie atsiliepimai būtų?  g.gif  O gal kas Berinina 800DL naudojas?

Aš turiu 800DL Bernina overloką. Tikrai patenkinta, gražios siūlės, patogus naudojimas, tyliai veikia thumbup.gif
Dar jis man siaurą babylock siūlę labai grąžiai padaro.
Papildyta:
QUOTE(Mililė @ 2013 03 01, 20:12)
Man su plokščiasiūlės pasirinkimu galvos skausmas doh.gif . Gal kas gali ką patarti. Overloką turiu, tai kombinuotos nėra reikalo.

Aš turiu plokščiasiūlę Merrylock 3564, siūna tikrai gerai. Kombinuotą mašiną, kur overlokas kartu su plokščiasiūle nepirkčiau, nes man pasirodė persunku tokią mašiną įvaldyti. Nors turiu pažįstamą, kuri turi tokį kombainą, tai ji visai patenkinta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natalyte4: 01 kovo 2013 - 23:33
QUOTE(balla @ 2013 03 01, 15:36)
ViduxKLP, sveikinimai įsigijus mašiną  4u.gif
Tikiuosi ir aš galėsiu 30 proga pasigirt nauja mašinike smile.gif)

Ieškau gero darbinio overloko, renkuosi tarp BERNINA 800DL ir JUKI MO-654DE. Buvo pirkusių Juki MO-654DE, įdomu kokie atsiliepimai būtų?  g.gif  O gal kas Berinina 800DL naudojas?

As irgi naudoju Bernina 800DL jau kokius 5 metus. Overlokas tikras vertas sumoketu pinigu, dar nebuvo tokios medziagos, kad negraziai apmetytu, net plona pamusala dailiai apmeto. O kiek as su juo trikotaziniu palaidinukiu, ivairiausiu sukneliu savo mazajai pasiuvau..tikrai daiktas super thumbup.gif
Atsakyti
Dėkui, už info pasidalijimą 4u.gif

Pradžioj norėjau to kombinuoto, overlokas+plokščiasiūlė. Bet vėliau pergalvojau, kad geriau dvi atskiros mašinos. Ir reguliavimas, ir investicija mažesnė pradžioj smile.gif Tikiuos, nesuklysiu pasirinkdama dvi atskiras, nei viskas viename g.gif
Atsakyti