Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvimo mašinos ir viskas apie jas

QUOTE(Roskyte @ 2013 02 17, 21:21)
Ką tik dukrai džinsus patrumpinau. Medžiaga tokia elastinė, nelabai stora - tai gerai susiuvo, net per storas šonų siūles be vargo pravažiavo. Adata Nr 90. Galės dukra ryt į paskaitas su naujais džinsais eiti.

O ko čia taip jautriai reaguot? g.gif
Informacijos čia labai daug ir labai naudingos, tik reikia atsirinkt. Aš turiu visiškai paprastą, čia net tokio gamintojo niekas neminėjęs, siuvu jau 3 metus ir pakankamai dažnai ir be vargo. Suvokiu, kad prisėdus prie geresnės suprasčiau, kad turiu nekokią, bet dabar kokią turiu man jos užtenka. O pasiskaičius va ateičiai tirkai pravers kai jau prireiks rimtesnės.
Bet jei ateinat patarimo profesionalas patars ką galimą geresnio, jei netinka renkatės bet ką pagal kainą ir tiek. Aš savo srityje lygiai taip pat patarinėčiau cool.gif
Beje, surašyti jau n kartų į ką reikia atkreipt dėmesį ir ko jums labiausiai reikia toje mašinoje ir renkatės pagal galimybes. Man ši tema įdomi jau senokai ir vis perskaitau dar gerų patarimų-tiesiog labiau gilinuos.
Atsakyti
QUOTE(Roskyte @ 2013 02 17, 17:18)
Atkeliavo jau ir mano mašiniukė Janome 920. user posted image[/url]


sveikinu su mašiniuke. va ir parašysite atsiliepinus apie paprastutę pigią mašiną, toms kas nenori mokėti 1000.. mirksiukas.gif
o lėlė jūsų gamybos?...
gražuolė...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RyzaLape: 18 vasario 2013 - 12:46
QUOTE(Ligrafi @ 2013 02 18, 11:19)
O ko čia taip jautriai reaguot? g.gif
Informacijos čia labai daug ir labai naudingos, tik reikia atsirinkt. Aš turiu visiškai paprastą, čia net tokio gamintojo niekas neminėjęs, siuvu jau 3 metus ir pakankamai dažnai ir be vargo. Suvokiu, kad prisėdus prie geresnės suprasčiau, kad turiu nekokią, bet dabar kokią turiu man jos užtenka. O pasiskaičius va ateičiai tirkai pravers kai jau prireiks rimtesnės.
Bet jei ateinat patarimo profesionalas patars ką galimą geresnio, jei netinka renkatės bet ką pagal kainą ir tiek. Aš savo srityje lygiai taip pat patarinėčiau  cool.gif
Beje, surašyti jau n kartų į ką reikia atkreipt dėmesį ir ko jums labiausiai reikia toje mašinoje ir renkatės pagal galimybes. Man ši tema įdomi jau senokai ir vis perskaitau dar gerų patarimų-tiesiog labiau gilinuos.

labai taikliai viskas susakyta drinks_cheers.gif Mano pirma siuvimo irgi labai paprasta, siuvau su ja ir viskas man tiko ir patiko, ir džinsą siuva ir nailoną, tik kadangi aš turiu du mažus kleckus namie, tai labiau į vaikiškus rūbus koncentruojuosi, tai trikotažą pagrinde reik siūti, tai nors ta mašina ir turi trikotažinę siūlę, bet pagalvojau, kad man patogiau ir lengviau būtų įsigyt overloką, o čia radau labai daug informacijos ir gerų patarimų.
Atsakyti
Ta mano mašinytė (Janome 920) tokia delikatni, man po pramoninių. Pradedant siūti reikia siūlus prilaikyti, per storesnę vietą truputį patemti, prilaikyti. Kiek pastebėjau labiau mėgsta minkštą lengvą audinį. Dukros džinsai buvo elastiniai, tokia minkšta, lengva medžiaga, tai per siūles gerai pravažiavo, o šiaip jeigu storą džinsą, tai jau reiktų gal kažką pareguliuoti.
Aš galvoju ją pagrinde darbeliams naudoti, lengvom medžiagytėm, tai bus kaip tik.
Lėlė nuotraukoje, tai Obitsu 60 cm, o jos rūbeliai mano siūti. Siuvau vakar iš džinsų nuokarpų mažai lėlytei (11 cm) sarafanuką, tai prisiuvant lipnų užsegimą truputį patemti reikėjo, nes gavosi jau gan storas sluoksnis.
Šiandien teko po parduotuves siuvimo mašinų pasižvalgyti, tai Šiauliuose nėra jų pasirinkimo, visur tik po 3-5 modelius ( pora Janome, pora Singer, vieną Rubiną mačiau), o pabandyti tai nemačiau, kad būtų kur galima.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erkesta @ 2013 02 17, 19:55)
Uzsukau pasitarti kokia buitine masinele pirkti. Bet persigalvojau...  cool.gif
Paieskosiu kitu forumu kur galeciau gauti tiesu atsakyma be moralu apie nebrangias masinas. Nu neturiu as to 1000lt ir nesisviecia... ka dabar...

Šios temos bėda ta, kad čia niekas nesusistemina informacijos, nesudeda svarbiausių nuorodų, atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus pirmajame puslapyje ar pan., kaip kad galima rasti kitose temose SM, bet niekas tuo užsiimti juk ir neprivalo - tai tik geranoriškumo ar neturėjimo ką veikti reikalas. Belieka kiekvienam tai pasidaryti pačiam skaitant senesnes temas. Man buvo naudinga ax.gif (Deja iki gražaus apipavidalinimo toli, todėl savo susidėliojimu dėl laiko ir motyvacijos stokos taipogi nesidalinsiu).

O kad įkišau savo trigrašį, tai ta pačia proga pasisakysiu - jau džiaugiuosi savo Janome 423S rolleyes.gif Kaip ir prie kiekvieno naujo daikto, priprasti žinoma reikia (pvz. kad pėdelės pakėlimo rankenėlė yra iš dešinės, o ne nugarinėje pusėje - vis iš įpratimo jos "ieškau" ten biggrin.gif , kad elektrinė mašina visgi veikia truputuką kitaip nei kojinė - nėra to itin vėžliškai lėto greičio, kaip čia viena forumietė buvo pastebėjusi smile.gif ), bet net ir su šiais pradiniais nepatogumais siūti smagu - tereikia daugiau praktikos, kad rankos dirbtų "automatiškai".
Atsakyti
Sveikutes.Gal kas turi JANOME JR1012 ,ir galetu pasakyti kaip si masina .buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aneta23 @ 2013 02 18, 21:24)
Sveikutes.Gal kas turi JANOME JR1012 ,ir galetu pasakyti kaip si masina .buciau labai dekinga 4u.gif

Man tai ta JANOME JR1012 tikrai nekelia pasitikėjimo. Tai dar silpnesnė mašina nei Janome 920. Silpna mašina vadinu jau vien todėl, kad storesnio džinso prasiūti gerai negali. O gi tai yra būtina sąlyga buitinei siuvimo mašinai. Aš su savo mašinėle pasiūnu viską, ir šilką ir trikotažą ir storą džinsą. Negi čia yra gerai, kai vieną siūna, o kitą ne?
Patariu pasižiūrėti video, kai paprasčiausia nei 500 Lt nekainuojanti mašina siūna bet ką Žr.čia
Atsakyti
QUOTE(LarisaMal @ 2013 02 18, 22:15)
Man tai ta JANOME JR1012 tikrai nekelia pasitikėjimo. Tai dar silpnesnė mašina nei Janome 920. Silpna mašina vadinu jau vien todėl, kad storesnio džinso prasiūti gerai negali. O gi tai yra būtina sąlyga buitinei siuvimo mašinai. Aš su savo mašinėle pasiūnu viską, ir šilką ir trikotažą ir storą džinsą. Negi čia yra gerai, kai vieną siūna, o kitą ne?
Patariu pasižiūrėti video, kai paprasčiausia nei 500 Lt nekainuojanti mašina siūna bet ką Žr.čia


labai aciu. 4u.gif
Atsakyti
Noriu paklausti ne apie mašinas, bet panašiai smile.gif
Gal kas turit, naudojant spaudžių presus. Galėtumėt pakomentuoti kokie, kur pirkta ar kaina atitinka kokybę ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(LarisaMal @ 2013 02 18, 22:15)
Patariu pasižiūrėti video, kai paprasčiausia nei 500 Lt nekainuojanti mašina siūna bet ką Žr.čia


Šitą triuką galite drąsiai pakartoti su tarybine "Čaika", tiesiasiulę "PMZ"
ir šimtamečiu "Singer". biggrin.gif Pradedančioms siuvėjoms verta atkreipti dėmėsi šitame
vaizdo įraše ne ką siuva meistras o kaip.Džinsu palenkimo demonstracijos metu
prieš sulenktas siūles mašina sustabdoma,pastorinimas pradedamas siūti prasukant
mašina rankiniu būdų ir tik po to toliau spaudžiant pėdalą. Žodžiu ne alaus skardinės
siuvimas yra stebuklas o meistriškumas.Gal būt iš elementaraus nežinojimo atskirų
technologinių momentu atsiranda legendos apie viska siuvančias ir nieko ne prasiuvančias mašinas. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Mililė @ 2013 02 19, 09:10)
Noriu paklausti ne apie mašinas, bet panašiai smile.gif
Gal kas turit, naudojant spaudžių presus. Galėtumėt pakomentuoti kokie, kur pirkta ar kaina atitinka kokybę ir t.t.


Na jeigu mes kalbame apie rankinius presus tinkamus naudoti namuose tai
didelio pasirinkimo jų kaip ir nėra.Pats presas tai tik vertikaliai judantis štokas
(strypas) atliekantis spaudimą svertinės rankenos pagalba. Tokie instrumentai gali būti kaip pirktiniai taip ir savadarbiai. Mūsų rinkoje kaip visada du pagrindiniai tiekėjai
tai kiniečiai ir turkai. smile.gif Pagrindinė detalė formuojanti spaudės detales preso pagalba
tai puansonas. Puansonas tai detalė kuri įsisuka į preso apatine ir viršutine dalį o tarp ju patalpinta spaudė suformuojama.Ryšium su tuo kad spaudžiu ir kniedžių yra daug tai ir puansonu reikia turėti kiekvienai spaudei savo rinkinį. Koki presą pirkti?
Pirkite ta presą kuriam jus galite nusipirkti norimą (reikiama,planuojama ) kieki puansonų .Puansonai dažniausiai atitinka pagal sriegi konkrečiam presui todėl
skirtingu gamintoju presai ir puansonai gali nesutapti

http://eparduotuve.k...?id_category=27

http://eparduotuve.k...id_category=253

Atsakyti
QUOTE(oldas @ 2013 02 19, 12:01)
Na jeigu mes kalbame apie rankinius presus tinkamus naudoti  namuose  tai
  didelio pasirinkimo jų kaip ir nėra.


ačiū, kaip išsamiai bigsmile.gif Teks naują žodį išmokti puansonas smile.gif

Internete tai tik kelis variantus radau, bet suma sukasi apie 200-300 Lt, tai kaip ir nesinori išmesti pinigų nežinia ką perkant rolleyes.gif Reiktų tokio pajėgesnio daugiau nei savai šeimai. Gal kas žinot kaip angliškai tas presas ir tie puansonai vadinasi, gal siųstis būtų pigiau, tik nežinau ko ieškoti.
Atsakyti