Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 01, 19:24)
Skelbimų lentoj Lego temoj ieškokit, karts nuo karto atsiranda parduodamas vienas kitas rinkinukas  smile.gif

Mane domina, is kur nauja rinkinuka galima nusipirkti? Zmones kazkur gi perka... ax.gif
Is uzsienio siunciasi?...
Atsakyti
QUOTE(Ulryka @ 2013 02 01, 20:05)
Mane domina, is kur nauja rinkinuka galima nusipirkti? Zmones kazkur gi perka... ax.gif
Is uzsienio siunciasi?...

Lietuvoje naujų lyg nėra g.gif
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 01, 18:59)
mums jokiu begiu nereikia, mat traukinio neturim biggrin.gif o ir duplo nereikia. tik smulkiuju lego o tokiu pas ja mandru nebuna daug
Papildyta:
jau ta pardaveja pildosi begiais. skubekit merginos 4u.gif  katik pamaciau o ir duplo pildo. tik smulkiuju dar nea
dar, o lego duplo baldai ant paprasto smulkiuju pado neuzsidetu? zmogiukai neatsisestu ant duplo kedziu?

Oo, nebuvau prie kompo biggrin.gif . Vėl man bus nelikę bigsmile.gif . Einu nors pasižvalgyti, ko buvo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulryka @ 2013 02 01, 20:05)
Mane domina, is kur nauja rinkinuka galima nusipirkti? Zmones kazkur gi perka... ax.gif
Is uzsienio siunciasi?...

Neteko nei vienoj išparduotuvėj rasti Lego primo. Įdomumo dėlei pažiūrėjau amazon.co.uk, it tai tik vienas vienintelis variantas.

Jei tiktų ne būtinai Lego, tai kažkiek panašios formos būtų Clementoni clemmy guminės kaladėlės, Megabloks nuo 1 m., Chicco (tikslaus pav. nežinau). Man rodos, ir daugiau panašios formos kaladėlių atrastumėt Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 01, 16:59)

jau ta pardaveja pildosi begiais. skubekit merginos 4u.gif


biggrin.gif norai parasyti, bet kaip bus kas cia zino, ryt suzinosim, kas is musu buvo ta laimingoji


o kaip su ta duplo lova, as ziurejau kaip tik ir pagal paiciavimus i ja telpa tik mazasis lego duplo zmogeliukas, vaikutis, ? 4 taskiukai, tai didelis zmogeliukas sedom tik itelpa, paziurejau pagal kaladele g.gif kas turite tas lovas parasykite kaip is tikro??????
Atsakyti
Turiu padeveta gaisrines rinkinuka atrodo,bet instrukcijos nera,neaisku kaip sudet.Radau ant masinos pagrindo ir ploksteles uzrasyta lego group ir 30645,30642.Bandziau ieskot lego.com,bet nieko neranda.Gal pagelbesit?Aciu.

Santu paieskosiu dar tada.,nes tikrai simpatiski.Manoj roges padare ir arkliukai skraido su tom rogem ir vezioja visiems dovanu.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 01, 20:25)
biggrin.gif norai parasyti, bet kaip bus kas cia zino, ryt suzinosim, kas is musu buvo ta laimingoji
o kaip su ta duplo lova, as ziurejau kaip tik ir pagal paiciavimus i ja telpa tik mazasis lego duplo zmogeliukas, vaikutis, ? 4 taskiukai, tai didelis zmogeliukas sedom tik itelpa, paziurejau pagal kaladele  g.gif kas turite tas lovas parasykite kaip is tikro??????

Yra lovytės vaikiukam ir yra suaugusiem, einu atsinešiu savų pažiūrėti

Vaikiškų lovyčių apačioje du tvirtinimo apskrimai, o didelių- keturi

Pala, gal klausimo nesupratau. Lego žmogiukai telpa pilnai į duplo vaikučių lovas, o duplo suaugusių lovos jiems labai per didelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 01 vasario 2013 - 20:49
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 01, 20:25)
biggrin.gif norai parasyti, bet kaip bus kas cia zino, ryt suzinosim, kas is musu buvo ta laimingoji
o kaip su ta duplo lova, as ziurejau kaip tik ir pagal paiciavimus i ja telpa tik mazasis lego duplo zmogeliukas, vaikutis, ? 4 taskiukai, tai didelis zmogeliukas sedom tik itelpa, paziurejau pagal kaladele  g.gif kas turite tas lovas parasykite kaip is tikro??????

nu bet duplo zmogiukai tai didesni nei smulkiuju turetu buti. tai jei duplo atsigula tai ir smulkiuju lego zmogus atsiguls g.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 01, 21:12)
Lietuvoje naujų lyg nėra g.gif
Papildyta:

Oo, nebuvau prie kompo biggrin.gif . Vėl man bus nelikę bigsmile.gif . Einu nors pasižvalgyti, ko buvo rolleyes.gif


Tai gal dar liks, nes begiu nemazai lyg yra, tik siaip is duplo nedidelis papildymas. As sau visai nedaug ka dapildziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 01, 20:34)
Tai gal dar liks, nes begiu nemazai lyg yra, tik siaip is duplo nedidelis papildymas. As sau visai nedaug ka dapildziau  g.gif

Aš dar iš senesnių dvejų papildymų siuntinių negavau, tad susilaikysiu.
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 01, 18:30)
nu bet duplo zmogiukai tai didesni nei smulkiuju turetu buti. tai jei duplo atsigula tai ir smulkiuju lego zmogus atsiguls g.gif


ka uzsisakei??? jau susirasei, kad rasai pasipildei bigsmile.gif

na, as sakau, ar duplo didyzis zmogutis telpa i ta lova , ne supama o takur be tu taskeliu. nes as ziuriu, kad lova padeta uzima 4 taskiukus, tai zmogutis paguldytas didydid uzima daugiau nei 4 taskiukus, vos vos daugiau, tai taip isnaa, kad jis i ja netelpa????? tik i didziaja lova, kur jau ra taskiukai ant jos?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 01, 18:59)

dar, o lego duplo baldai ant paprasto smulkiuju pado neuzsidetu? zmogiukai neatsisestu ant duplo kedziu?

Išbandžiau- jokia duplo kėdė ant smulkiųjų pado neužsideda, o lova didžioji užsideda, o duplo vaikučių lova neužsideda, nes skirtingos apačios. O ant kėdės galima padėti bet ką, nors ir gyvą varlę biggrin.gif , tik taip, kaip duplo žmogiukai, neprisispaus.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 01, 20:30)
Na, nusipirkot kas nors ka nors is papildymo? ax.gif As tai nieko naudingo neuzmaciau  biggrin.gif. Gal tilta turejo kartais? Gal kas uzsirezervave buvot? Kaina idomi  g.gif


Mes spejom prasisukt. Ir del tilto susiderejau blush2.gif

Atsakyti