Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Mums tas atskirejes irgi pasiteisinęs dalykas.Ismoko dabar ir pati atskiria,nebepraso.Jo atskirai nera,tik memeltoys buvo pries naujus metus.Taip jie buna didesniuose rinkiniuose,mes radom friends arklidese.

As ir irgi laukiu lego,anksciau atsiguliau,tai 3.30 maitinau dukra,po to dar kompa isijungiau patikrint,ar nepasipilde.Man irgi noretus tvoryciu,medziu,gyvuneliu kokiu,sankryzuVisos cia mes vienodos.

Egzotika,ar gavot siuntinuka?Idomu,ar tinka tie duplo begiai norfiniam traukiniui?
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 09, 11:29)

As ir irgi laukiu lego,anksciau atsiguliau,tai 3.30 maitinau dukra,po to dar kompa isijungiau patikrint,ar nepasipilde.Man irgi noretus tvoryciu,medziu,gyvuneliu kokiu,sankryzuVisos cia mes vienodos.

jus ne duplo ziurinejat?
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 09, 08:31)
Labas rytas, pirmiausiai puoliau fotki ziureti  biggrin.gif nes nakti sapnuoju, kad jus cia viska issidalinote lotuliukas.gif

oho, kiek daug cia dar matinanciu  thumbup.gif mes irgi megaujames pienuku vakare ir ryte  tongue.gif  wub.gif tikrai bendraminciu tema  biggrin.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif Aš vakar naktį sapnavau, kad man jonas_k po parduotuves ieško kažkokio tai lego rinkinio lotuliukas.gif

Tikrai ne tik lego vienija biggrin.gif . Aš ir dieną duodu, gal daugiau sveikatos bus smile.gif .

QUOTE(mmergyte @ 2013 02 09, 08:50)
Labas rytas 4u.gif

net naktį sapnavau tai ateinu paklaust  biggrin.gif ar turit kas lego detalių atskyrėją?at pasiteisino?nusiunčiau mb į lego parduotuvę nupirkti,pardavėja nežinojo tokio daikto g.gif  doh.gif

Dar viena sapnuojanti drinks_cheers.gif lotuliukas.gif . Turim, naudojam. Labai gerai nusiima. Tiesa, mano vyresnieji vaikai dideli, tai jie nepamiršta naudotis. Kur sunkesnė situacija, net du panaudoja iš skirtingų pusių.
Tikrai, čia kalbėjom, ir nuotraukų buvo , bandysiu atrasti, arba iš naujo įkelsiu.
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2012 12 10, 11:28)
Toks atskyriklis yra tokioje dėžėje, kas auginat mergaites, o gal ir mėlynoje dėžėje yra user posted image

QUOTE(pempė12 @ 2012 12 10, 13:50)
Tikrai yra detalių atskirtukas ir šioje dėžutėje
user posted image
user posted image

Atsakyti
tas atskirtukas ebay ne taip daug kainuoja,jaučiu reikia užsakyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 09, 09:12)
o as dar pirkciau tik uz kokius 20-30lt tai man ir ne neparduotu. po keliu nesekmingu bandymu jau ne nebesitikiu kazka gauti uztat man ramu ramu rolleyes.gif


4u.gif imk, linkiu kad ir uz 20 atsiustu

QUOTE(Pelene @ 2013 02 09, 09:28)
Sveikos. Matet vaikiskoj laidoj ''Atgal i Vaikystes miesta'' rode ruosimasi gimtadieniui LEGO tema? ergaitei ir karolius ir plauku lankeli dare is LEGO, ir bateliu puose LEGO kaladelem  smile.gif


unsure.gif nemaciau

QUOTE(musyte08 @ 2013 02 09, 09:29)
Egzotika,ar gavot siuntinuka?Idomu,ar tinka tie duplo begiai norfiniam traukiniui?


mes dar negavome, bet Wilmux rse, kad ju traukinukas jau vaziuoja, o pas juos irgi Bairun firmos, norfinis, tai vadinasi tiko jiems iri su lego, laukiu jos komentaru, sake siandena parasys daugiau

QUOTE(mmergyte @ 2013 02 09, 10:02)
tas atskirtukas ebay ne taip daug kainuoja,jaučiu reikia užsakyti g.gif


o kiek kainuoja, is kokio tu miesto, gal kartu siusciaus i ateiti
Atsakyti
Padraika,as irgi smulkius ziuriu.
Atsakyti
egzotika,gi pajūris...beveik klaipėda biggrin.gif jis ten kainuoja nuo 1,5-2 svarus g.gif su atsiuntimu..tiknežiūrėjau įdėmiau,gal pardavėjai lievi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 09, 09:17)
sunku susigaudyti kiek visu jusu vaikiukams metu, kai nera prie jusu slapyvardziu rolleyes.gif kartais, kai ikeliat vaiku lego statinius, ydomu pasidaro, kiek vaikui metu blush2.gif


biggrin.gif pasitaisysiu, kas karta prirasysiu amziu
berniukui tuoj bus 4 metukui, dukrytei 2. dabar dukrytei 1m 10 menesiu
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 12:41)
drinks_cheers.gif  Aš vakar naktį sapnavau, kad man jonas_k po parduotuves ieško kažkokio tai lego rinkinio lotuliukas.gif

Tikrai ne tik lego vienija biggrin.gif . Aš ir dieną duodu, gal daugiau sveikatos bus smile.gif .

Papildyta:


Oi, ne, prisipazinsiu, tikrai nakti niekur nevazinejau, nieko neieskojau. Tiesa iki kokiu 0.30 vis laukiau, gal kas nors pasirodys pas musu pardaveja, ir kartu ebay stebejau. Yra vienoj vietoj tiltas ir begiai, tai net nezinau, jauciu, jei nepavyks cia nupirkti, turbut ebay uzsakinesiu, bet brangoka iseina, tiltas apie 75 lt gaunasi, tai kaip ir nepigiai uz nauja.

As irgi ne tik nakti duodu pienelio , bet ir diena. Nors negaliu pasakyt, kad daugiau sveikatos, labai jau mazius serga, ypac kai i darzeli pradejo eiti. Bet gal isaugs
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 09, 12:37)
Padraika,as irgi smulkius ziuriu.

tai mums jau sunkiau pas kart kazka gauti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 09, 13:42)
egzotika,gi pajūris...beveik klaipėda biggrin.gif  jis ten kainuoja nuo 1,5-2 svarus g.gif  su atsiuntimu..tiknežiūrėjau įdėmiau,gal pardavėjai lievi biggrin.gif


Kazkada ziurejau, tai pigesni buvo senesnio modelio, kazkas cia komentavo, kad su jais kazko nepadarysi - gal ratu? Tikrai nepamenu. O tie nauji geriau. Gal kas pakomentuosit. Reiks ir man paziuret, gal irgi prie jusu prisijungti
Papildyta:
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 09, 13:56)
tai mums jau sunkiau pas kart kazka gauti rolleyes.gif


Oi, jauciu ji paskelbs ryt, kai vyras mano griz namo, tai nelabai turesiu laiko su jumis konkuruot. doh.gif
Labai tikiuosi, kad bus anksciau
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 09, 13:00)
Oi, jauciu ji paskelbs ryt, kai vyras mano griz namo, tai nelabai turesiu laiko su jumis konkuruot.  doh.gif
Labai tikiuosi, kad bus anksciau

mano vyrui rytoj irgi iseigine. tai nebusiu prie pc. o gal vaziuosim i ryga paslidinet, tada tai visa diena neprisijungsiu.
Atsakyti