Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 08, 22:38)

g.gif paziurejau dabar asorti taves sumasinta, kad 70 lt, kaina 120 lt irgi  g.gif
http://www.assorti.l...tu-vaikams-6143



As vokiskam puslapyje is kurio beveik viska LEGO siunciuosi maciau, kad lenktynine 70litu mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano panelytė užsimanė Bruolio, katalogą žiūri, paloviais ieško, gal ras doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 08, 21:13)
O mano panelytė užsimanė Bruolio, katalogą žiūri, paloviais ieško, gal ras doh.gif ...


biggrin.gif
o ko taip velai dar nemiega panelyte g.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 08, 23:19)
biggrin.gif
o ko taip velai dar nemiega panelyte  g.gif

Vėlai labai pietų šiandien nuėjo, tai ir vakaras bus ilgas biggrin.gif . Dabar su broliais kerta keptą duoną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 08, 23:28)
Vėlai labai pietų šiandien nuėjo, tai ir vakaras bus ilgas biggrin.gif . Dabar su broliais kerta keptą duoną biggrin.gif


Nuoskauda, kad bruolio neranda kepta duona malsina? biggrin.gif Skranduko neskaudes pries miega keptos duonos privalgius? unsure.gif

Maniskis, kai nuo 2metuku pietu miego nemiega,o keliasi 6-7val. tai veliausiai apie 20val miegot eina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 08 vasario 2013 - 23:36
QUOTE(Pelene @ 2013 02 09, 00:35)
Nuoskauda, kad bruolio neranda kepta duona malsina? biggrin.gif Skranduko neskaudes pries miega keptos duonos privalgius? unsure.gif

Maniskis, kai nuo 2metuku pietu miego nemiega,o keliasi 6-7val. tai veliausiai apie 20val miegot eina smile.gif


Na nieko sau vakaroja vaikuciai ir jus mamytes. Na del mamyciu tai viskas aisku - ieskom geru lego pasiulymu. As vat irgi vis ebay studijuoju ir stebiuosi aukcionais. Kazkaip net keista, perka per aukcionus uz tokias kainas, kai galima nupirkti jau nauja, tik reikia truputi palaukti nuolaidu. O tikrai tu nuolaidu buna, jau net jeigu pas mus per metus po kelis kart buna geru nuolaidu, tai ka jau kalbet apie Anglija.
Laukiu, ka dar musu pardaveja atvez, gal ka nors bus mums vertingo ir pavyks "pagauti" laiku, kad tik speciau ir galeciau nudziugint vaikucius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 08, 23:35)
Nuoskauda, kad bruolio neranda kepta duona malsina? biggrin.gif Skranduko neskaudes pries miega keptos duonos privalgius? unsure.gif

Maniskis, kai nuo 2metuku pietu miego nemiega,o keliasi 6-7val. tai veliausiai apie 20val miegot eina smile.gif

Bet kaip ji taip sugalvojo doh.gif , ieškojo taip, tarsi turėtumėm tą Bruolį, tai gal čia, tai gal čia, sakau, tai gal neturim, o ji - gal aš rasiu ax.gif
Kiek tos duonos- gerą riekę suvalgė, užsigers pienuku ir bus gerai biggrin.gif
O šiaip tai gultis kartais nueina ir apie devintą, ir dar anksčiau.
Papildyta:
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 08, 23:42)
Na nieko sau vakaroja vaikuciai ir jus mamytes. Na del mamyciu tai viskas aisku - ieskom geru lego pasiulymu. As vat irgi vis ebay studijuoju ir stebiuosi aukcionais. Kazkaip net keista, perka per aukcionus uz tokias kainas, kai galima nupirkti jau nauja, tik reikia truputi palaukti nuolaidu. O tikrai tu nuolaidu buna, jau net jeigu pas mus per metus po kelis kart buna geru nuolaidu, tai ka jau kalbet apie Anglija.
Laukiu, ka dar musu pardaveja atvez, gal ka nors bus mums vertingo ir pavyks "pagauti" laiku, kad tik speciau ir galeciau nudziugint vaikucius smile.gif

Gal kam skubiai reikia, tai perka. Va, jei šį vakarą būtų kokia kaimynė pasiūlius Bruolį, būčiau pirkus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 09, 00:45)

Gal kam skubiai reikia, tai perka. Va, jei šį vakarą būtų kokia kaimynė pasiūlius Bruolį, būčiau pirkus lotuliukas.gif


Gal, bet netikiu kad niekas pinigu neskaicuoja, o kartai buna taip kainas uzkelia per aukcionus, kad tikrai kokiam amazone galima rasti pigiau, ir iskart nupirkt. O cia irgi gi reikia sulaukti kol aukcionas pasibaigs. g.gif
Atsakyti
pempe, na tikrai duona pries miega kepta ir dar su pienuku uzgerta rolleyes.gif geri skrandukai

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 08, 21:42)

Laukiu, ka dar musu pardaveja atvez, gal ka nors bus mums vertingo ir pavyks "pagauti" laiku, kad tik speciau ir galeciau nudziugint vaikucius smile.gif


Laukiam kartu biggrin.gif tik kad neaisku kada pildys, visa para on line negaliu sedeti doh.gif noriu tilto, pervazos, perjungejo , sofos ir keduciu ir zinom traukinuko biggrin.gif
paklausus mano norai, kaip ir daugelio cia, konkurencija

Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 09, 00:56)
pempe, na tikrai duona pries miega kepta ir dar su pienuku uzgerta  rolleyes.gif geri skrandukai
Laukiam kartu  biggrin.gif tik kad neaisku kada pildys, visa para on line negaliu sedeti doh.gif  noriu tilto, pervazos, perjungejo , sofos ir keduciu ir zinom traukinuko  biggrin.gif
paklausus mano norai, kaip ir daugelio cia, konkurencija


O taip, jauciu bus tikrai gera konkurencija. Nora as truputeli kukliau - man reikia tilto, visa kita pagal situacija. As tilta dabar ziuriu ebay, tai nepigiai gaunas - pigiausiai ka radau, tai tas senesnis 13,5 svaru su siuntimu Anglijoj, tai dar iki LT kokie bus 3 svarai ir jei skaciuot pagal 4,4 kursa (cia as truputi skaiciuoju su rezervu, nes paypal kazkaip didesni kursa ima) tai gaunasi apie 73 lt.
Na nepigu, kaip uz naudota, noretusi gerokai pigiau
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 08, 22:06)
O taip, jauciu bus tikrai gera konkurencija. Nora as truputeli kukliau - man reikia tilto, visa kita pagal situacija. As tilta dabar ziuriu ebay, tai nepigiai gaunas - pigiausiai ka radau, tai tas senesnis 13,5 svaru su siuntimu Anglijoj, tai dar iki LT kokie bus 3 svarai ir jei skaciuot pagal 4,4 kursa (cia as truputi skaiciuoju su rezervu, nes paypal kazkaip didesni kursa ima)  tai gaunasi apie 73 lt.
Na nepigu, kaip uz naudota, noretusi gerokai pigiau


brangu senas tada, o ten su kaladelemsi ar tik tie tilto begiai-remai?
bet lego kataloge ziurejua naujas virs 100 lt. o ju lt kas esate mate kur pirkti nauju?????
o del to, ar senesis ar naujesnis modelis ten toks ir skirtuma,s tos tvoreles is sonu uzsideda ir viskas pagal mane, viena tokia tvrele turime biggrin.gif
musu paradveja galetu ne tik diena bet ir tikslu laika parasyti kada pildys, o tai kaip isprotejus ziuriu ir ziuriu jos fotki lotuliukas.gif ir kazko jauciu, kad nebusiu ta akimirka
bijau ir gult eit lotuliukas.gif bet svio einu miegelio, bus tu tiltu, pervazu dar pas ja jei ka tongue.gif tik svarbu, ka dvaikai neuzaugtu, kol jai parasysiu pirmoji biggrin.gif

vilmux, kur tu dingai? Vyras nepaleidzia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 09 vasario 2013 - 00:13
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 08, 23:56)
pempe, na tikrai duona pries miega kepta ir dar su pienuku uzgerta  rolleyes.gif geri skrandukai
Laukiam kartu  biggrin.gif tik kad neaisku kada pildys, visa para on line negaliu sedeti doh.gif  noriu tilto, pervazos, perjungejo , sofos ir keduciu ir zinom traukinuko  biggrin.gif
paklausus mano norai, kaip ir daugelio cia, konkurencija

Mažikei pienukas mamos, tai bus gerai smile.gif .
Norai praktiškai kaip mano lotuliukas.gif
Lauksim rytojaus, konkurentės wub.gif lotuliukas.gif
Atsakyti