Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(padraika22 @ 2013 02 07, 18:49)
mano sunus, kuriam geguze 4m bus, pamates nuotrauka sake, kad zirafa stovi ant krokodilo thumbup.gif  saunuole mergyte


biggrin.gif mudu vienodai mastome biggrin.gif abu matome krokodilus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 18:48)
O kaži kur Klepesovos paukštelis dingęs unsure.gif ?

Su Klepesova susitikom vaikų odontologų temoje smile.gif. Susitvarkė dukrytės problemėles, tai gal vėl pas mus užsuks lengviau atsikvėpusi smile.gif.

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 19:08)
Mat vyras stato mums nama, ne lego aisku

lotuliukas.gif

Ir pavydžiu, ir tuo pačiu nelabai toms, kurios turi grįžt į darbukus. Aš neturiu kur grįžt ax.gif ...

Jonai_k, tai jei jau tiek nedaug laiko tau liko atostogaut, tai būtinai turim susibėgt bigsmile.gif . Gal ir n/a, dar kas nors iš vilniečių prisijungtų bigsmile.gif . Gal kokiam Charlie vaikų zonoj ne piko metu, pirmoj dienos pusėj? Arba La Crepe, ten irgi žaidimų staliukas šioks toks yra ir šalia daug erdvės pasilakstymui biggrin.gif . Na čia Panoramą turiu omeny, bet galima ir kur kitur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smiltpeliuke: 07 vasario 2013 - 21:28
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 16:37)
Ot gi pasitaikyt taip, visai salia buvom. Na reikes kada gal specialiai susitikti, kavos su kokiu pyrageliu suvalgyt, ka? Ar su vaikuciais kokiam zaidimo kambary? Kas dar is Vilniaus, susitinkam, gal tik truputeli gripas nueina. As tai iki kovo 13 dar galiu diena prilekti (aisku jeigu vaikai nesirgs) , o po 13 jau keliausiu i darbeli. O kaip nesinori, po 4 metu ir 4 menesiu pertraukos.  schmoll.gif

QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 21:28)
Jonai_k, tai jei jau tiek nedaug laiko tau liko atostogaut, tai būtinai turim susibėgt  bigsmile.gif . Gal ir n/a, dar kas nors iš vilniečių prisijungtų  bigsmile.gif . Gal kokiam Charlie vaikų zonoj ne piko metu, pirmoj dienos pusėj? Arba La Crepe, ten irgi žaidimų staliukas šioks toks yra ir šalia daug erdvės pasilakstymui  biggrin.gif . Na čia Panoramą turiu omeny, bet galima ir kur kitur.

aš jau ir pati norėjau siūlytis, bet kaip smagu, kad prisiminė mane smiltpeliuke blush2.gif aš kovo paskutinę savaitę išeinu į darbą, o susimatyt būtų baisiai smagu smile.gif smagiausia gal charlie kids g.gif

beje, šiandien irgi buvau panoramoj, tik vakare hihihi.gif
QUOTE(guziukas @ 2013 02 07, 20:43)
PARDYKIT KAIP JUSU LEGO DETALES SURUSIUOTOS? blush2.gif AS IR NORIU,BET KUR IESKOT KOKIU DEZUCIU,NES TOS SPEC BRANGIOS blush2.gif

pas mus su smulkiom dar tik suaugusiuju zaidimai vyksta, tai rusiuoju ir i kartonines, va, jau rodziau kazkada:
user posted image
ten per vidurį tai paprastos dežės varžtukams iš senukų, jų stalčiuku plotį galima reguliuoti, kilnojasi pertvaros, dar patogios būna žvejų dėžutės, daug kur yra (prekybos centruose, visokiuose senukuose/ermitažuose), jos permatomos.
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 14:02)
Panoramos lego parduotuvėj pastatytas stendas su sukonstruotais Chima rinkiniais. Šiaip nemėgstu aš tų kovotojų, bet į tokią nemažą ekspoziciją ir dar judančią buvo visai įdomu paspoksoti smile.gif. Vešiuos sūnų į Panoramą batų matuotis, tai galės ir į šitą naujieną akis paganyti smile.gif.


Ar tokią, kur dvi kažkokios mašinos šaudo viena į kitą? Ir žmogiukai skraido? Jėga, kaip padaryta. Mes Klaipėdos Akropolyje sekmadienį matėm, tik nežinau, kokioj parduotuvėj, ten trys ar keturios žaislų buvo. Ilgai prastovėjom biggrin.gif . Vyresnioji panelė nusipirko friends maišelį su juodu katiniuku. Ir dar pirkom vieną žmogiukų pakelį iš naujausios kolekcijos. Sūnui reikėjo riterio. Rinkomės vos ne pusvalandį, čiupinėjom abudu maišiukus... Atspėkit, ką išsirinkom cool.gif ? Berną klozetų atpumpuotoją rolleyes.gif . Tai paskutinė figūrėlė, kurią būtume norėję gauti doh.gif lotuliukas.gif .
O kai iš assorti pirkom figūrėles, gavom keturis hipius ir tris misterius Amerika biggrin.gif .

Įsivaizduoji, Natele, kiek tu mums sutaupei bigsmile.gif 4u.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 07 vasario 2013 - 22:07
n/a, labai jau grazi jusu sukaupta kolekcija rolleyes.gif kiek metu kaupiate? mes tai viska i kruva suvertem blush2.gif bet sunku, kai reikia kazka rasti. o jusu atveju daugiau vietos uzima nei 1 ar 2dezese. pas mus tik 1 kambarys, tai nelabai iseitu prisistatyti dezuciu. jau taip sudetos knygos, ant ju lego dezes (na gal dezutes blush2.gif palyginus su kitu turtais) ir dar piesimo reikmenys ant tu lego doh.gif zodziu kalnas.
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 22:02)
Įsivaizduoji, Natele, kiek tu mums sutaupei bigsmile.gif  4u.gif ?

kokia prasme jums sutaupe?
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 07, 22:13)

kokia prasme jums sutaupe?

Per nuolaidas nupirko žmogiukus, kurių norėjome thumbup.gif . Nes perkant aklai (arba ir patiems renkantis), perki daug, o ko norisi, vis tiek negauni. Dažniausiai biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 22:25)
Per nuolaidas nupirko žmogiukus, kurių norėjome thumbup.gif . Nes perkant aklai (arba ir patiems renkantis), perki daug, o ko norisi, vis tiek negauni. Dažniausiai biggrin.gif .

aisku, man irgi natele surado kaledu seni, aciu jai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 07, 22:02)

pas mus su smulkiom dar tik suaugusiuju zaidimai vyksta, tai rusiuoju ir i kartonines, va, jau rodziau kazkada:
[/img]
ten per vidurį tai paprastos dežės varžtukams iš senukų, jų stalčiuku plotį galima reguliuoti, kilnojasi pertvaros, dar patogios būna žvejų dėžutės, daug kur yra (prekybos centruose, visokiuose senukuose/ermitažuose), jos permatomos.

Oho, kaip tvarkingai thumbup.gif . Žiūriu, po paskutinių pirkinių labai užsigriozdinau, reikėtų ir man taip. Nors ir daug vietos užima, bet taip detalės labiau panaudojamos.
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 07, 22:02)
beje, šiandien irgi buvau panoramoj, tik vakare hihihi.gif

Aš irgi vėl buvau lotuliukas.gif . Dabar jau su dičkiais, tiesiai po darželio važiavom batų pirkt, tai tuo pačiu ir papramogavom šiek tiek. Gal dabar su tavim vienu metu Lego parduotuvėj malėmės biggrin.gif ? Kol ten buvom, sūnus spėjo kosminį laivuką pastatyt prie to staliuko smile.gif .

n/a, bet jūsų rūšiavimas ohmy.gif... Neįsivaizduoju, kad būtų įmanoma taip rūšiuot kai jau vaikas žais blush2.gif . Dabar tai turbūt patys dėliojat ir kaifuojat biggrin.gif.

Pempe, kad turbūt kitokia Chima ekspozicija Klaipėdoj. Čia nešaudo mašinos, viena lyg važinėja, kitoj kažkokia detalė kilnojasi, o veikėjai lekia vienas į kitą ir susitrenkia biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 22:34)
Pempe, kad turbūt kitokia Chima ekspozicija Klaipėdoj. Čia nešaudo mašinos, viena lyg važinėja, kitoj kažkokia detalė kilnojasi, o veikėjai lekia vienas į kitą ir susitrenkia  biggrin.gif .

Ten kažkaip viena ta mašina visa lyg pasikrauna šviesa, sužimba, šauna kažkokį rutulį, tada nuo jo kita mašina atgyja, pereina šviesa per visą. Pakyla iš mašinų irgi holograminiai tie žmogeliukai, kažką ten daro, jau nepamenu. O tos mašinos, tai tiesiog atgyja, kaip kokios pabaisos. Įdomiai padaryta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 07 vasario 2013 - 22:44
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 07, 22:13)
n/a, labai jau grazi jusu sukaupta kolekcija rolleyes.gif kiek metu kaupiate? mes tai viska i kruva suvertem blush2.gif bet sunku, kai reikia kazka rasti. o jusu atveju daugiau vietos uzima nei 1 ar 2dezese.

cia buvo vienas pirkinys, deze nerusiuoto lego. tik nera taip baisiai daug, aukstis nedidelis deziu wink.gif
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 22:34)
n/a, bet jūsų rūšiavimas ohmy.gif... Neįsivaizduoju, kad būtų įmanoma taip rūšiuot kai jau vaikas žais  blush2.gif . Dabar tai turbūt patys dėliojat ir kaifuojat biggrin.gif.

i lego parduotuve siandien neuzsukau biggrin.gif
jo, kai vaikas zais, tai taip matyt nebebus... o dabar patiems kaifas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 23:02)

O kai iš assorti pirkom figūrėles, gavom keturis hipius ir tris misterius Amerika biggrin.gif .

Įsivaizduoji, Natele, kiek tu mums sutaupei bigsmile.gif  4u.gif ?


O kaip jus tuos figureliu pavadinimus zinot? As tai kai pirkau assorti (7 serijos, kur raudoni maiseliai), tai irgi gavau vienodu, bet net nezinau kaip juos pavadint. 1 gavom moteriske su ragais ir kardu, 2 ofiso darbuotojus su kompu ir puodeliu, kazkoki ilgaplauki su gelemis ir 2 net nezinau kaip pavadinti, gal senoves kovotoja su ietim ir kardu.
Papildyta:
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 22:28)

Jonai_k, tai jei jau tiek nedaug laiko tau liko atostogaut, tai būtinai turim susibėgt  bigsmile.gif . Gal ir n/a, dar kas nors iš vilniečių prisijungtų  bigsmile.gif . Gal kokiam Charlie vaikų zonoj ne piko metu, pirmoj dienos pusėj? Arba La Crepe, ten irgi žaidimų staliukas šioks toks yra ir šalia daug erdvės pasilakstymui  biggrin.gif . Na čia Panoramą turiu omeny, bet galima ir kur kitur.


Man tinka Panoramoj, ir pirma dienos puse irgi labai tinka, maziau zmoniu. Kada galim planuotis? Nezinau tik kaip su vaikais butu, nes jeigu jie butu sveiki, tai leisciau i darza, o jei ne, tai bandyciau kam nors juos palikti ir nors paciai islekti kokiai valandziukej smile.gif. Tad, siulykit, kada galvojat galim susibegti. Man tik kita savaite nelabai tinka, nes turiu nemazai darbeliu, reikia ir kazkaip iki darbo nulekti, suzinoti kas ir kaip ir kada turiu tiksliai grizti.
Kaip tik gal jau Lego pardej butu katalogai, tai prigriebtume.
Papildyta:
QUOTE(n/a @ 2013 02 07, 23:02)
aš jau ir pati norėjau siūlytis, bet kaip smagu, kad prisiminė mane smiltpeliuke blush2.gif aš kovo paskutinę savaitę išeinu į darbą, o susimatyt būtų baisiai smagu smile.gif smagiausia gal charlie kids  g.gif



Jungiames, tik nezinau ar sioje temoj gerai mums tartis? Per Az irgi greit persipildo. Nors gal visai ir i tema - aptariamas darbinis "Legomaniu" pasitarimas ir susitikimas biggrin.gif O, kaip cia gavosi oficialiai thumbup.gif
Atsakyti