Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 13:01)
Na ziniokit, nuvaziavau i Panoramos Rimi, ir tos duplo su kiskuciais po 43 litukus, o kainos geltonos yra dvi  prie tu roziniu dezuciu - 43 ir 30 lt, tik ta 30 lt kaina yra nuo kito duplo - bent jau ant tos geltonos kainos parasyta,  kad tai pirmas kaladeliu rinkinukas, tik to rinkinuko nera. Tad Rimi tikrai nepadare dvigubu nuolaidu  schmoll.gif
Pempe12, Pelene, nepirkau as jums uz tokia kaina , vis tik daugoka uz 30 kaladeliu

O jei, nereikėjo taip vargintis, labai labai ačiū wub.gif 4u.gif .

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 15:05)
wub.gif  wub.gif  wub.gif na va, parasiau pati, ir po pietu mazyle mane nustebino savo maziuku statinuku (jai cia visas statinys) nebe bokstas  wub.gif

[url=htt

Oho blink.gif blink.gif . Koookia šaunuolė, super konstruktorė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 07 vasario 2013 - 18:07
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 07, 14:33)
beje del gimtadieniu - tai cia sm'e kazhkuri mama pardavinejo formeles lego.
buvo zhmogeliukai ir kaladeles. tik nebeatsimenu niko - gal pavyks prisimint  g.gif


jei prisiminsi parasyk, labai praerstu mums bigsmile.gif ir kokia zele butu galima suilti skirtingu spalvu bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 14:37)
o po 13 jau keliausiu i darbeli. O kaip nesinori, po 4 metu ir 4 menesiu pertraukos.  schmoll.gif


oi koks pazystamas jausmas, kaip nelaukiu tos dienos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 16:06)
Oho blink.gif  blink.gif . Koookia šaunuolė, super konstruktorė thumbup.gif


wub.gif biggrin.gif matyt brolio mokykla veikia biggrin.gif as net pati nustebau, bet ji viena viska padare, gl atsitiktinai taip jai gavosi, nu ziuresim, ikelsiu ateityje irgi statiniu, gal jau nebe bokstu
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 19:19)
jei prisiminsi parasyk, labai praerstu mums  bigsmile.gif ir kokia zele butu galima suilti skirtingu spalvu  bigsmile.gif  wub.gif
oi koks pazystamas jausmas, kaip nelaukiu tos dienos  biggrin.gif
Papildyta:
wub.gif  biggrin.gif matyt brolio mokykla veikia  biggrin.gif as net pati nustebau, bet ji viena viska padare, gl atsitiktinai taip jai gavosi, nu ziuresim, ikelsiu ateityje irgi statiniu, gal jau nebe bokstu


atsakikau a.z. kad nepalaikytu dar kokia reklama.
manau tikrai idomiu dalykeliu galima prikurti turint tokais formeles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 07, 19:32)
atsakikau a.z. kad nepalaikytu dar kokia reklama.
manau tikrai idomiu dalykeliu galima prikurti turint tokais formeles  wub.gif

Ir man jei prasyciau i AZ
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 19:37)
Ir man jei prasyciau i AZ

padaryta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 16:37)
Ot gi pasitaikyt taip, visai salia buvom. Na reikes kada gal specialiai susitikti, kavos su kokiu pyrageliu suvalgyt, ka? Ar su vaikuciais kokiam zaidimo kambary? Kas dar is Vilniaus, susitinkam, gal tik truputeli gripas nueina. As tai iki kovo 13 dar galiu diena prilekti (aisku jeigu vaikai nesirgs) , o po 13 jau keliausiu i darbeli. O kaip nesinori, po 4 metu ir 4 menesiu pertraukos.  schmoll.gif

Tai susitikimai prasideda bigsmile.gif ...

O aš baigiu apsispręsti, statysiu dar metus lego biggrin.gif , gaila į darželį siųsti ax.gif .

Tarp kitko, šį vakarą vakarieniaujant mano pupa sako- Mama, tu Natelė. Aiškiai nuskambėjo, bet buvo taip netikėta ir taip ne į temą, kad perklausiau blink.gif . Kas, kas?, - sakau. -Tu Natelė.. Išvirtau iš pado blink.gif blink.gif . Na, esu Natelę minėjus, bet jau prieš kokias dvi savaites gyriau biggrin.gif , ar dar seniau...



O kaži kur Klepesovos paukštelis dingęs unsure.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 07 vasario 2013 - 18:56
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 19:48)
Tai susitikimai prasideda bigsmile.gif ...

O aš baigiu apsispręsti, statysiu dar metus lego biggrin.gif , gaila į darželį siųsti ax.gif .




Oi, as dar irgi pabuciau namie ir statyciau Lego, bet deja, vien is lego nepragyvensi. Mat vyras stato mums nama, ne lego aisku, tad mano darbas labai reikalingas. O vat tada galesim ir lego namu statybom uziimt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 20:08)
Oi, as dar irgi pabuciau namie ir statyciau Lego, bet deja, vien is lego nepragyvensi. Mat vyras stato mums nama, ne lego aisku, tad mano darbas labai reikalingas. O vat tada galesim ir lego namu statybom uziimt smile.gif


nu juo, ash dabar bedarbe, laukiu kada pashalpa apskaiciuos (jau menesi laukiu)
priesh tai iki metu buvo viskas ore, o nuo metu latviai moka net 30 latu / 150 litu i menesi jei augini vaika namie.

radau idomu skelbima parashiau paklausiau gal turi koki puslapi kur galima pamatyt viska ka turi ir kainas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 07, 20:14)
nu juo, ash dabar bedarbe, laukiu kada pashalpa apskaiciuos (jau menesi laukiu)
priesh tai iki metu buvo viskas ore, o nuo metu latviai moka net 30 latu / 150 litu i menesi jei augini vaika namie.

radau idomu skelbima parashiau paklausiau gal turi koki puslapi kur galima pamatyt viska ka turi ir kainas  4u.gif


Oho, kiek maiseliu su lego. Tikrai didelis turtas. Lauksim ziniu
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 07, 19:32)
atsakikau a.z. kad nepalaikytu dar kokia reklama.
manau tikrai idomiu dalykeliu galima prikurti turint tokais formeles  wub.gif

O nera ju pigiau ebay pas kiniecius? g.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 19:48)
O aš baigiu apsispręsti, statysiu dar metus lego biggrin.gif , gaila į darželį siųsti ax.gif .

Tarp kitko, šį vakarą vakarieniaujant mano pupa sako- Mama, tu Natelė. Aiškiai nuskambėjo, bet buvo taip netikėta ir taip ne į temą, kad perklausiau blink.gif . Kas, kas?, - sakau. -Tu Natelė.. Išvirtau iš pado blink.gif  blink.gif . Na, esu Natelę minėjus, bet jau prieš kokias dvi savaites gyriau biggrin.gif , ar dar seniau...

as statysiu, kol darba rasiu 4u.gif

Oho, jau ir mažiukė mane pažįsta doh.gif thumbup.gif - drauge man auga wub.gif. Manoji tai Laba diena ismoko vakar graziai sakyt smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 16:05)
wub.gif  wub.gif  wub.gif na va, parasiau pati, ir po pietu mazyle mane nustebino savo maziuku statinuku (jai cia visas statinys) nebe bokstas  wub.gif

user posted image

thumbup.gif MANO DVIMETE TAI BOLSTUS STATO,OI KOKIUS AUKSTUS IS DUPLO,BET IR LEGO PATINKA LABAI,O MAN NET GERA MATYT KAIP JI LIPDO SMULKIAS DETALES thumbup.gif

PARDYKIT KAIP JUSU LEGO DETALES SURUSIUOTOS? blush2.gif AS IR NORIU,BET KUR IESKOT KOKIU DEZUCIU,NES TOS SPEC BRANGIOS blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 15:05)
wub.gif  wub.gif  wub.gif na va, parasiau pati, ir po pietu mazyle mane nustebino savo maziuku statinuku (jai cia visas statinys) nebe bokstas  wub.gif

user posted image

mano sunus, kuriam geguze 4m bus, pamates nuotrauka sake, kad zirafa stovi ant krokodilo thumbup.gif saunuole mergyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 07 vasario 2013 - 20:50