Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Jonai_k, turbūt iškart po manęs buvai Rimi, gaila, kad nepabendravom smile.gif. Buvau ir aš, kaip niekur nieko dėžutės stovėjo prie klaidingos kainos. Bet pakilnojau ir giliai lentynoje radau nusistūmusią kitą kainų kortelę, kaip ir rašė Jonas_k 42,99 Lt vietoj 65,99 Lt. Tai užkabinau ją kur priklauso, kad neklaidintų kitų pirkėjų. Kas per daug nesidomi ir neseka kainų, tai taip gali ir apsigaut doh.gif .
Atsakyti
Panoramos lego parduotuvėj pastatytas stendas su sukonstruotais Chima rinkiniais. Šiaip nemėgstu aš tų kovotojų, bet į tokią nemažą ekspoziciją ir dar judančią buvo visai įdomu paspoksoti smile.gif. Vešiuos sūnų į Panoramą batų matuotis, tai galės ir į šitą naujieną akis paganyti smile.gif.

Prisipažinkit, kuri iš jūsų šiandien buvot lego parduotuvėj ir teiravotės pardavėjos naujo katalogo biggrin.gif ? Aš su savo mažiuku iš paskos įėjau smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 15:02)
Panoramos lego parduotuvėj pastatytas stendas su sukonstruotais Chima rinkiniais. Šiaip nemėgstu aš tų kovotojų, bet į tokią nemažą ekspoziciją ir dar judančią buvo visai įdomu paspoksoti smile.gif. Vešiuos sūnų į Panoramą batų matuotis, tai galės ir į šitą naujieną akis paganyti smile.gif.

Prisipažinkit, kuri iš jūsų šiandien buvot lego parduotuvėj ir teiravotės pardavėjos naujo katalogo  biggrin.gif ? Aš su savo mažiuku iš paskos įėjau smile.gif.


Tai gal cia mes buvom? As buvau su dviem berniukais, vienas dar prie stendo Chima buvo atsistojes, o as vezyma su mazium (na ne toks jis ir mazas - 2 metai uz menesiuko) stumiau. Tai ka susitikimo, ir net nezinojom kad cia taip bendraujam doh.gif . Galejom bent jau tada kavos atsigerti, jeigu butume zinoje. Mes kazkur apie 11.30-12 val buvom, daugmaz. O as per tuos maziukus, nes reikia ziureti, kad nei vienas niekur neilistu, ar neisgriutu is to vezymo, nieko nepastebejau. g.gif

O del katalogo, tai pasake, kad bus greiciausiai tik vasario antroj pusej, kartu su prekiu pristatymu,
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 07, 12:45)
kokios cia nuolaidos rimi?  unsure.gif

Cia tos, kur senokai skelbia, kad kai kam 60pr. smile.gif . Tai Pietiniam kainas tas pacias sudeliojo - mazoji gaistinyte 25, keliu sunkvezimis 44, duplo daktarike 21 lyg, Mia su suniukais 21. Daugiau lyg nieko gero...
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 08:13)
biggrin.gif viena diena nustebins  wub.gif o kiek jums metuku (mano mazylei balandzio 23 bus 2 metukai irgi bokstu myletoja  biggrin.gif )



wub.gif wub.gif wub.gif na va, parasiau pati, ir po pietu mazyle mane nustebino savo maziuku statinuku (jai cia visas statinys) nebe bokstas wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 15:05)
wub.gif  wub.gif  wub.gif na va, parasiau pati, ir po pietu mazyle mane nustebino savo maziuku statinuku (jai cia visas statinys) nebe bokstas  wub.gif

Smagu, kai taip nustebina thumbup.gif
Atsakyti
Na va, pazanga akivaizdi thumbup.gif . Smagu matyt nuotraukas 4u.gif .

Pas manaja tai jau irgi ne tik bokstai vyrauja, patinka ir kaip delione ant plokstes kaladeles lipdyt smile.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 07 vasario 2013 - 15:42
QUOTE(Natele @ 2013 02 07, 13:41)
Na va, pazanga akivaizdi  thumbup.gif . Smagu matyt nuotraukas   4u.gif .

Pas manaja tai jau irgi ne tik bokstai vyrauja, patinka ir kaip delione ant plokstes kaladeles lipdyt  smile.gif .


tikrai smagu rasti toki vaizdeli biggrin.gif wub.gif as ten net krokodila iziuriu, zirafa ant jo stovi biggrin.gif
kiek tavo maziukei ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 07 vasario 2013 - 15:51
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 16:49)
tikrai smagu rasti toki vaizdeli  biggrin.gif  wub.gif  as ten net krokodila iziuriu, zirafa ant jo stovi  biggrin.gif
kiek tavo maziukei ?

Dviem men. vyresne uz tavo mazaja 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 07, 14:08)
Tai gal cia mes buvom?

Jūs jūs thumbup.gif . Tikrai be ryšio kad nepabendravom doh.gif . Mano mažiukas pradžioj sėdėjo mašinėlėj kur priešais lego parduotuvę, o kai jūs įėjot tai ir mes iš paskos biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 16:05)
wub.gif  wub.gif  wub.gif na va, parasiau pati, ir po pietu mazyle mane nustebino savo maziuku statinuku (jai cia visas statinys) nebe bokstas  wub.gif



grozhis wub.gif

beje del gimtadieniu - tai cia sm'e kazhkuri mama pardavinejo formeles lego.
buvo zhmogeliukai ir kaladeles. tik nebeatsimenu niko - gal pavyks prisimint g.gif

user posted image
user posted image

manau ju pagalba butu visai smagus papuoshimai torchiukui ir ne tik 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _E_D_I_T_A_: 07 vasario 2013 - 16:34
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 17:16)
Jūs jūs  thumbup.gif . Tikrai be ryšio kad nepabendravom  doh.gif . Mano mažiukas pradžioj sėdėjo mašinėlėj kur priešais lego parduotuvę, o kai jūs įėjot tai ir mes iš paskos  biggrin.gif .


Ot gi pasitaikyt taip, visai salia buvom. Na reikes kada gal specialiai susitikti, kavos su kokiu pyrageliu suvalgyt, ka? Ar su vaikuciais kokiam zaidimo kambary? Kas dar is Vilniaus, susitinkam, gal tik truputeli gripas nueina. As tai iki kovo 13 dar galiu diena prilekti (aisku jeigu vaikai nesirgs) , o po 13 jau keliausiu i darbeli. O kaip nesinori, po 4 metu ir 4 menesiu pertraukos. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonas_k: 07 vasario 2013 - 16:43