Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(jonas_k @ 2013 02 06, 23:47)
Gerai, zvilgteresiu. jeigu butu, paimsiu. Bet netikiu kad bus, nes musu Rimi pasirinkimas visai nekoks. Nors ir visose Rimi nera labai didelio Lego pasirinkimo, o tuo labiau Duplo

Nebus ir nereiks ax.gif ... Ta dviguba nuolaida tik gundo biggrin.gif
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 06, 23:47)
Gerai, zvilgteresiu. jeigu butu, paimsiu. Bet netikiu kad bus, nes musu Rimi pasirinkimas visai nekoks. Nors ir visose Rimi nera labai didelio Lego pasirinkimo, o tuo labiau Duplo


Ir man, jei galetumet blush2.gif

Isdygau kaip Pilypas is kanapiu blush2.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 06, 23:50)
Nebus ir nereiks ax.gif ... Ta dviguba nuolaida tik gundo biggrin.gif



Ir triusiai tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 07 vasario 2013 - 00:19
QUOTE(Pelene @ 2013 02 07, 01:19)
Ir man, jei galetumet  blush2.gif

Isdygau kaip Pilypas is kanapiu  blush2.gif  hihihi.gif
Papildyta:
Ir triusiai  tongue.gif


Gerai drinks_cheers.gif . Paziuresiu, bet vilciu dideliu nedeciau kad bus doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na pas mus jau vazineja traukinukas per tilta
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 06, 18:53)
Dar ideja, gal assorti darytu nuolaidas didesnes zaislam ir papildytu savo lego asortimenta, tada irgi galima butu priciupti. Dabar sis safario rinkinukas pas 240 lt. Tai jeigu butu 40 proc muolaidele, tai visai butu gerai

O va šita mintis pačiai neatėjo į galvą lotuliukas.gif ačiū thumbup.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 06, 22:26)
pries miega paspalvinsime tema savo mazu siandieniniu darbeliu

user posted image

Kokio amžiaus tas šaunusis statytojas ar statytoja? wub.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 07, 00:37)
Na pas mus jau vazineja traukinukas per tilta

Sveikinu thumbup.gif


Aslin, bet ir sugebėjimai bigsmile.gif

Merginos, o matėt tik rožinių duplo dėžučių? Man mėlynos reiktų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 06, 21:11)
. Dar buvo šitas atpigintas 30 Lt su centais vietoj 49 Lt  4u.gif .

user posted image


ooho, cia tai nupiginbta, gaila, mes jau toki turime biggrin.gif pirkau 69 su 40 proc nuolaida, labai graziu spalvyciu kaladeles ir triusius bei morkas labai mylim wub.gif

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 06, 22:37)
Na pas mus jau vazineja traukinukas per tilta


bigsmile.gif kur foto? kaip tas defektas, labai matosi, trukdo? kaip siuntinuku patenkinta? kaip kokybe?
tai Bairun atitinka begius lego?

QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 07, 07:51)
Kokio amžiaus tas šaunusis statytojas ar statytoja?  wub.gif


Per Velykas bus 4 metuku wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 07 vasario 2013 - 10:00
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 09:59)
Per Velykas bus 4 metuku wub.gif

Amžiaus klausiu, nes labai įdomu, kada iš saviškio galėsiu tikėtis daugiau nei kaladėlių bokšto ar racijos (tėtis parodė vienanakart, tai iš kelių kaladėlių, švyturėlio ir vėliavos stiebo ar kuro šlangos kasdien pasidaro biggrin.gif ).

Apšvieskit apie tas Rimi nuolaidas. Laikraštuke nieko neradau. O čia visose Rimi nuolaida žaislam?
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 07, 08:06)
Amžiaus klausiu, nes labai įdomu, kada iš saviškio galėsiu tikėtis daugiau nei kaladėlių bokšto ar racijos (tėtis parodė vienanakart, tai iš kelių kaladėlių, švyturėlio ir vėliavos stiebo ar kuro šlangos kasdien pasidaro  biggrin.gif ).


biggrin.gif viena diena nustebins wub.gif o kiek jums metuku (mano mazylei balandzio 23 bus 2 metukai iri bokstu myletoja biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 07 vasario 2013 - 10:14
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 07, 10:13)
biggrin.gif viena diena nustebins  wub.gif o kiek jums metuku (mano mazylei balandzio 23 bus 2 metukai iri bokstu myletoja  biggrin.gif )

Per Jonines bus 2 m smile.gif
Atsakyti
Sugluminot dabar mane dėl to duplo triušiukų rinkinuko g.gif . Tikiuosi nesumaišytos ten dėžutės vietomis ir neprimelavau čia, pagriebiau daktarytę ir greitai perbėgau akimis kur dar geltonos kainos, užfiksavau tą kainą prie tos dėžutės bet labai įdėmiai nesigilinau g.gif . Kita vertus turint omeny, kad toj pačioj Rimi vasarą duplo pyragėlių rinkinį pirkau už 50 Lt vietoj maždaug 117 Lt, tokios didelės nuolaidos tikrai kartais pasitaiko ten kaip stebuklas smile.gif.
Atsakyti
kokios cia nuolaidos rimi? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 12:01)
Sugluminot dabar mane dėl to duplo triušiukų rinkinuko  g.gif . Tikiuosi nesumaišytos ten dėžutės vietomis ir neprimelavau čia, pagriebiau daktarytę ir greitai perbėgau akimis kur dar geltonos kainos, užfiksavau tą kainą prie tos dėžutės bet labai įdėmiai nesigilinau  g.gif . Kita vertus turint omeny, kad toj pačioj Rimi vasarą duplo pyragėlių rinkinį pirkau už 50 Lt vietoj maždaug 117 Lt, tokios didelės nuolaidos tikrai kartais pasitaiko ten kaip stebuklas smile.gif.


Na ziniokit, nuvaziavau i Panoramos Rimi, ir tos duplo su kiskuciais po 43 litukus, o kainos geltonos yra dvi prie tu roziniu dezuciu - 43 ir 30 lt, tik ta 30 lt kaina yra nuo kito duplo - bent jau ant tos geltonos kainos parasyta, kad tai pirmas kaladeliu rinkinukas, tik to rinkinuko nera. Tad Rimi tikrai nepadare dvigubu nuolaidu schmoll.gif
Pempe12, Pelene, nepirkau as jums uz tokia kaina , vis tik daugoka uz 30 kaladeliu
Atsakyti