Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 06, 15:02)
Šaunuolė  thumbup.gif

Aš dairiaus safari rinkinio, bet dar turiu nemažai laiko, tai mėginsiu ir UK palaukt nuolaidų  rolleyes.gif


Dar ideja, gal assorti darytu nuolaidas didesnes zaislam ir papildytu savo lego asortimenta, tada irgi galima butu priciupti. Dabar sis safario rinkinukas pas 240 lt. Tai jeigu butu 40 proc muolaidele, tai visai butu gerai

Nors kazkaip keistai pas assorti, kaip stovi isparduota jau turbut kelis menesius, taip ir nepapildo. Net duplo pado didelio nera dabar g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonas_k: 06 vasario 2013 - 19:01
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 06, 19:46)
tau statym schemu reikia, ar kaladeliu skaiciu suzinoti?
schemas man cia nurode kazkuri mamyte is cia  4u.gif

http://service.lego....nginstructions/

o vakar isstudijavau  biggrin.gif EDITOS nuoroda lego pagal metus, oi koku groziu prisizurejau
http://www.brickset....e...o&year=2004

irgi cia dalis rodo, paspausk ant parts (pries tai paspausk numeriuka)


aciu aciu, bet bricset nera, nes matyt labai reta detale ir sena. Bet jau radau smile.gif
Papildyta:
mano ieskoma detale buvo is lego duplo tooto serijos. Ten viskas su atsuktuvu tvirtindavosi. Pirkom kaladeliu tai pasitaike tokios dvi. Viena labai gerai panaudojom anksciau apkalbetom supynem, nes ji tokia besisukanti. o jau ismest norejau smile.gif. Geras dalykas sitas forumas smile.gif
Atsakyti

Labas visiems
Mes neseniai radom lego primo lėktuvėlį už 1Lt, nors primo ir neturim, bet prigriebiau, galvoju, gal kam tiks kada į kolekciją dovanų.

O apie tortus, tai aš saviškiui dariau su lego hero factory veikėjais
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 06, 15:06)

biggrin.gif as net pati stala esu tikromis auto puosusi - VAIKAMS LABAI PATIKO.

super,saunuole bigsmile.gif
Atsakyti
pries miega paspalvinsime tema savo mazu siandieniniu darbeliu

user posted image
Atsakyti
QUOTE(aslin @ 2013 02 06, 21:34)
Labas visiems
Mes neseniai radom lego primo lėktuvėlį už 1Lt, nors primo ir neturim, bet prigriebiau, galvoju, gal kam tiks kada į kolekciją dovanų.

O apie tortus, tai aš saviškiui dariau su lego hero factory veikėjais
[img]

Viešpatie švenčiausias, čia Jūs visos kažkokios Supermamos bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 06, 22:26)
pries miega paspalvinsime tema savo mazu siandieniniu darbeliu

[url

Geras, šiukšliavežė išmontuota bigsmile.gif
Atsakyti
Prekinausi šiandien Panoramos Rimi ir aptikau duplo daktarytę su raudona mašinėle už 21 Lt su centais. Prigriebiau, už poros savaičių kaip tik turėsiu kam padovanot smile.gif. Dar buvo šitas atpigintas 30 Lt su centais vietoj 49 Lt 4u.gif .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 00:11)
Prekinausi šiandien Panoramos Rimi ir aptikau duplo daktarytę su raudona mašinėle už 21 Lt su centais. Prigriebiau, už poros savaičių kaip tik turėsiu kam padovanot smile.gif. Dar buvo šitas atpigintas 30 Lt su centais vietoj 49 Lt  4u.gif .

user posted image


oho geras! dekui uzh info!
ash tos ruzhavos dezhutes noriu velykom smile.gif
eisiu rygoj pazhiuresiu ka Rimi siulo, nes daktaryte ir pas mus nupiginta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 06, 23:11)
Prekinausi šiandien Panoramos Rimi ir aptikau duplo daktarytę su raudona mašinėle už 21 Lt su centais. Prigriebiau, už poros savaičių kaip tik turėsiu kam padovanot smile.gif. Dar buvo šitas atpigintas 30 Lt su centais vietoj 49 Lt  4u.gif .

[img]

Tai kad šito pilna kaina yra 69 Lt, tai čia nereali nuolaida bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 06 vasario 2013 - 23:21
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 07, 00:11)
Prekinausi šiandien Panoramos Rimi ir aptikau duplo daktarytę su raudona mašinėle už 21 Lt su centais. Prigriebiau, už poros savaičių kaip tik turėsiu kam padovanot smile.gif. Dar buvo šitas atpigintas 30 Lt su centais vietoj 49 Lt  4u.gif .

user posted image


Vel gundot doh.gif . Bet si kart niekur neleksiu, nes vaikai namie siek tiek sirguliuoja, o vyras isvaziavo i kaima, tai mes tik greitai iki savo Rimi nuleksim apsipirkt pieno ir taip smulkmenu. Jauciu ir taip vaikus paliksiu mashinoj prie parduotuves uzrakinusi ir pati greit nubegsiu i parde, nes nenoriu su jais varineti par pardes, kai gripas visur siaucia, tuo labiau kad visi kazkokia vienoda bacila pagavom - snarglys ir truputi kosuliukas. Tik idomu pasidare kokie gi geriai musu Rimi bus is Lego ... cool.gif

Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 00:19)
Tai kad šito pilna kaina yra 69 Lt, tai čia nereali nuolaida bigsmile.gif


Kad tikrai jos pilna kaina tokia, idomu cia, gaunasi daugiau negu 50 proc bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 06, 23:34)
Vel gundot  doh.gif . Bet si kart niekur neleksiu, nes vaikai namie siek tiek sirguliuoja, o vyras isvaziavo i kaima, tai mes tik greitai iki savo Rimi nuleksim apsipirkt pieno ir taip smulkmenu. Jauciu ir taip vaikus paliksiu mashinoj prie parduotuves uzrakinusi ir pati greit nubegsiu i parde, nes nenoriu su jais varineti par pardes, kai gripas visur siaucia, tuo labiau kad visi kazkokia vienoda bacila pagavom - snarglys ir truputi kosuliukas. Tik idomu pasidare kokie gi geriai musu Rimi bus is Lego ... cool.gif

Papildyta:
Kad tikrai jos pilna kaina tokia, idomu cia, gaunasi daugiau negu 50 proc  bigsmile.gif

Dvigubą nuolaidą duoda, kurias mes mėgstam thumbup.gif
Jei taip netyčia prie jūsų būtų, tai gal man paimtumėt? Kada nors pasiimčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 07, 00:40)
Dvigubą nuolaidą duoda, kurias mes mėgstam thumbup.gif
Jei taip netyčia prie jūsų būtų, tai gal man paimtumėt? Kada nors pasiimčiau biggrin.gif


Gerai, zvilgteresiu. jeigu butu, paimsiu. Bet netikiu kad bus, nes musu Rimi pasirinkimas visai nekoks. Nors ir visose Rimi nera labai didelio Lego pasirinkimo, o tuo labiau Duplo
Atsakyti