Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Ulitka @ 2013 02 06, 13:20)
as irgi dariau)- vaikams patiko) wub.gif

user posted image

kaip toms kaladelems tuos "bokstelius" padarei? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 06, 12:40)
kaip toms kaladelems tuos "bokstelius" padarei? blush2.gif

as formele turiu
O galima taip
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ulitka @ 2013 02 06, 14:19)
as formele turiu
O galima taip
user posted image


Oi, kokios jus saunuoles, tokius grozius vaikuciams padarot. Man tai atrodo - misija neimano doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 06, 12:29)
oi kokios idejo thumbup.gif noreciau mmergytes antro varianto,bet zmogeliukai ir masinyte,man,neikandama bus doh.gif nemoku tokiu lipdyt doh.gif

as irgi sakyciau, kad dek tikrus zmogeliukus/masinele wink.gif
Atsakyti
Kazkas berods ieskojo Duplo Safari rinkinio. Nepamenu kokia kaina nutaret, kad gera. Skelbimu lentoj imestas naujas uz 180.

As vakar uzsizaisziau su namu iki dvieju ryto. Pastaciau viena orginalu ir du kitus variantus is turimu kaladeliu. Tai gerai, kad vyro nera, bo jauciu butu mires is juoko

Kalbant apie tortus, tai man ir labai patiko tas su zmogeliukais ir masinelem. Tik ne mano jegom ji padaryti. Bet nuotraukele issisaugojau. Vistiek vaiko gimtadieniui torta uzsakinejam, tai jei sumastysim daryt lego tema, bus galima pateikt uzsakyma
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 06, 11:22)
Reikia po vieną detalę tas įdomesnes išpaveiksluoti, o tada- atpažinimui į forumą biggrin.gif

Aisku, kad fotografuok, jei paskirtis neaiski thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 06, 13:43)
Kazkas berods ieskojo Duplo Safari rinkinio. Nepamenu kokia kaina nutaret, kad gera. Skelbimu lentoj imestas naujas uz 180.

As vakar uzsizaisziau su namu iki dvieju ryto. Pastaciau viena orginalu ir du kitus variantus is turimu kaladeliu. Tai gerai, kad vyro nera, bo jauciu butu mires is juoko

Šaunuolė thumbup.gif

Aš dairiaus safari rinkinio, bet dar turiu nemažai laiko, tai mėginsiu ir UK palaukt nuolaidų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 06, 12:11)
Va tokie mano rasti "lobiai", tai ta lego skrynutė sunkiai dedasi. O tei senieji žmogeliukai tai man patinka, nes nieks juose nenusiima, galiu ramiai įduot vaikui smile.gif
user posted image

Na va kiek radiniu - taip po truputi ir visa kolekcija gausis thumbup.gif . Sunkiai, nesunkiai dedas, bet pravers vaikui, manau thumbup.gif .
Atsakyti
Ulitka, wub.gif nuostabus tortas SAUNUOLE

Vilmux, kur foto naktinejimo biggrin.gif


QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 06, 10:37)
O jeigu torčiuką papuošt ir tikru lego? smile.gif Esu didelį tortą puošus Little tikes mažytėm mašinytėm, tai gražiai atrodė  rolleyes.gif


biggrin.gif as net pati stala esu tikromis auto puosusi - VAIKAMS LABAI PATIKO. Aisku sventes gale jau tos auto ant zemes vazinejosi biggrin.gif stai kaip (dar savivarcio su keksiukais foto truksta, taip ir nenufotkintas liko biggrin.gif )

user posted image

dabar mastau kazka panasaus su duplo daryti, jei bus lego tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 06 vasario 2013 - 14:07
egzotikaa, kaip grazu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 06, 15:06)
biggrin.gif as net pati stala esu tikromis auto puosusi - VAIKAMS LABAI PATIKO. Aisku sventes gale jau tos auto ant zemes vazinejosi  biggrin.gif stai kaip (dar savivarcio su keksiukais foto truksta, taip ir nenufotkintas liko  biggrin.gif )


Oho, kiek ideju thumbup.gif

As kazkada jau buvau kelus lego torciuka, kai sunui staigmena norejau padaryt:
user posted image

Siaip graziai turetu atrodyt ir lego akladelem papuostas, o jei kokia nauja masina zadat dovanot lego, tai tikrai graziai turetu ant torto atrodyt thumbup.gif , koki kelia padarius ar pan.

Siaip man labai patiko tas ryskus tortas - kur sonai is gabaliuku pastiliazo.
Atsakyti
Egzotikaa, fantastiškas stalas thumbup.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 06, 14:04)
Na va kiek radiniu - taip po truputi ir visa kolekcija gausis  thumbup.gif . Sunkiai, nesunkiai dedas, bet pravers vaikui, manau  thumbup.gif .

Užtat duplo blokeliai labai gerai dedasi ant to kalno rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 06 vasario 2013 - 14:25