Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 06, 01:18)
Šiaip taip nupaveikslavau savo pirkinius. Tik bedžiovindama sumaišiau, tai dabar apie kainas galiu pasakyti tik tiek, kad vienos detalės po 8 centus, kitos po 10 ir daugiau už vienetą. Dauguma smulkios, tik sukritusios pačioje ir nesimato. Pirma nuotrauka - skirtingos detalių antros pusės, bet visos lego. Paskutinėje išvis kažkoks gargaras, neaišku, kokios paskirties biggrin.gif .

Mastau, ar cia gera kaina,ar ne. Na visokiu aisku detaliu yra, tai gal pusetinai,sakyciau smile.gif matau keleta detaliu(mergaitisku), kuriu pati noreciau biggrin.gif

As tai ebay keleta dalyku nusipirkau, tik atkeliaus negreit, tada nufotografuosiu smile.gif bet baisiai norejau Frodo, yra vienas skelbimas SM, buciau emusi, bet pardaveja po viena maisiuka neparduoda doh.gif nors 10 lt praso. Tai is ebay su siuntimu jau i LT man pigiau gausis smile.gif isvis ziedu valdovo, karibu piratu serijos man superines, tik oi kainytes.. Tiesa,hario poterio serija irgi labai graziu dalyku turi.
Dar tuo paciu paemiau reljefine lego plokste (brangiai) ir pora nerusiuotu kruveliu, viena is ju mergaitiska, tai pigiai gavosi.
Prie to pacio- gal kas turi patikimu kurjeriu kontakta, kurie tarp Londono ir Vln/Kn kursuotu? Nes man zinomi tokie pusetini, mielai keisciau
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 06, 08:33)

Pempe12, ta zalia detale 4 nuotr. karej pusej po tuo baltu praejimu graziu - ,,varteliais", tai arklio balnas is Belville. Pas mus toks rudas yra, tai man kaip urvelis kokiam gyvuneliui  smile.gif
Penktoj nuotr. fainu detalyciu yra  thumbup.gif .

Arklio balnas bigsmile.gif bigsmile.gif . Niekaip nebūčiau pagalvojusi. Atrodo, kaip puošni namo ar pilies arka biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 06, 10:54)
Arklio balnas  bigsmile.gif  bigsmile.gif . Niekaip nebūčiau pagalvojusi. Atrodo, kaip puošni namo ar pilies arka biggrin.gif .

Uztai ir parasiau, del idomumo, nes turiu mazei toki belville su arkliu rinkinuka pasidejus , tik balnas rudas 4u.gif. tkiuos apie ta pacia detale kalbam - ta zalia, kur tik 2 snapeliai prikonstravimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 06 vasario 2013 - 10:15
QUOTE(smiltpeliuke @ 2013 02 05, 23:04)

Sėkmės ir sveikatos Ulitkos sūneliui  4u.gif . Apmaudu dėl to katalogo, šiemet kažkaip apsileido, vėluoja...

. Sūnus prieš miegą sukonstravo gramofoną  smile.gif .

aciu jums ...
biggrin.gif ir mano pries pat miega sukonstravo staliuka su CD muzika klausyt)))

QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 05, 23:50)
Praėjau šiandien pro Lego parduotuvę, tai nei senojo, nei naujo katalogo.


aisku-aciu 4u.gif

Natele irgi aciukas uz palinkiejimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 06, 08:33)
Mastau, ar cia gera kaina,ar ne. Na visokiu aisku detaliu yra, tai gal pusetinai,sakyciau smile.gif matau keleta detaliu(mergaitisku), kuriu pati noreciau biggrin.gif

As tai ebay keleta dalyku nusipirkau, tik atkeliaus negreit, tada nufotografuosiu smile.gif bet baisiai norejau Frodo, yra vienas skelbimas SM, buciau emusi, bet pardaveja po viena maisiuka neparduoda  doh.gif  nors 10 lt praso. Tai is ebay su siuntimu jau i LT man pigiau gausis smile.gif isvis ziedu valdovo, karibu piratu serijos man superines, tik oi kainytes.. Tiesa,hario poterio serija irgi labai graziu dalyku turi.
Dar tuo paciu paemiau reljefine lego plokste (brangiai) ir pora nerusiuotu kruveliu, viena is ju mergaitiska, tai pigiai gavosi.
Prie to pacio- gal kas turi patikimu kurjeriu kontakta, kurie tarp Londono ir Vln/Kn kursuotu? Nes man zinomi tokie pusetini, mielai keisciau

Aišku, kad pigiau, kai esi pirmas pirkėjas, o ne tolimesnis smile.gif . O ir geriausios detalės jau būna išrinktos. Tai čia daugumoje smulkios detalės, bet aš pagal savo pirkimą, tai skaitau, kad pigiai. Nes stambesnes detales esu pirkusi už 15 cnt už vienetą. Čia jau tikrai brangiai.
Karibų piratų vieną nepilną rinkinį seniau pirkau išparduotuvėje už 50 Lt, kur kainuoja virš 300. Bet, kaip visada taip būna, pusės figūrėlių trūko ir dar valčių "įrangos". Bet buvo netikrintas, pirkau maišelį palaidą, ir dėžutės nebuvo, tik instrukcijų knygelės. Buvom labai nustebę, kad beveik viskas susistatė, visi pagrindiniai pastatai. Gaila, dabar nebeatveža unsure.gif .
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 06, 10:14)
Uztai ir parasiau, del idomumo, nes turiu mazei toki belville su arkliu rinkinuka pasidejus , tik balnas rudas 4u.gif. tkiuos apie ta pacia detale kalbam - ta zalia, kur tik 2 snapeliai prikonstravimui

Aaaaa, žalias bigsmile.gif doh.gif . Neįsiskaičiau blush2.gif . Tas, galvojau, kad nuo kokio roboto, bionicle ar panašiai. Na, žodžiu, nuo pabaisos biggrin.gif . Reikia po vieną detalę tas įdomesnes išpaveiksluoti, o tada- atpažinimui į forumą biggrin.gif
Atsakyti
tiksliai, gerai Natele pastebejo, man tas balnas neuzkliuvo smile.gif o turim ir ruda ir ruzava tokius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 06, 08:33)
Sunkiau jos ant kietu pagrindu limpa - tie pagrindai matyt nelabai kokie piliai, tos pilies sienos specialios detales sunkai labai dedasi ir prasciau laikosi. Matyt todel ir gaminami specialus pagrindai is minkstesnes plasmases. Jei standartiniai blokeliai susimaiso su lego, tai statymo metu kazkaip neuzkliuna, kur lego, kur megas. Koks pas jus kalnas? ax.gif Didelis?
Turim mes pora paduku ir panasiu labai i lego is megu, tai ten gerai limpa kaladeles.


Va tokie mano rasti "lobiai", tai ta lego skrynutė sunkiai dedasi. O tei senieji žmogeliukai tai man patinka, nes nieks juose nenusiima, galiu ramiai įduot vaikui smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 17:55)
bus lego tortas,lego dovana ir iš lego pastatyti namai biggrin.gif

mano sunaus pageidavimai buten tokie siemet,reiks ir man daryt lego torta su kaladem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 06, 11:35)
mano sunaus pageidavimai buten tokie siemet,reiks ir man daryt lego torta su kaladem lotuliukas.gif


paterškim eterį tokiom idėjom smile.gif

user posted image


user posted image

user posted image
Atsakyti
as irgi dariau)- vaikams patiko) wub.gif

user posted image
Atsakyti
oi kokios idejo thumbup.gif noreciau mmergytes antro varianto,bet zmogeliukai ir masinyte,man,neikandama bus doh.gif nemoku tokiu lipdyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2013 02 06, 12:29)
oi kokios idejo thumbup.gif noreciau mmergytes antro varianto,bet zmogeliukai ir masinyte,man,neikandama bus doh.gif nemoku tokiu lipdyt doh.gif

O jeigu torčiuką papuošt ir tikru lego? smile.gif Esu didelį tortą puošus Little tikes mažytėm mašinytėm, tai gražiai atrodė rolleyes.gif
Atsakyti