Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

bet su tom legokainom įdomiai sakyčiau...prieš kurį laiką buvo padarytas akcijos gerokos,nors žaislams nebuvo akcijos,bet tik keletoj maximos parduotuvių...mama vaikui nupirko lego 3178 už 20lt blink.gif nesenai aš pirkau 4200 už 24litus doh.gif kitą dieną jau kitos kainos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 05, 16:06)
ohh kiek visko yra lego temai  wub.gif


ka turi omenyje, gal kazkoki psl zinaita tema
as per google aisku pasiieskojau jauvisokio erio, bet mazu dar koki grozi zinai?

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 16:47)
Tikrai gausi vaikščioti kasdien į paštą 4u.gif

biggrin.gif skambinsiu i pasta, klausiu ar avo ar ne biggrin.gif uzknisiu pastininkes juodai blush2.gif


QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 17:19)
Merginos parasykit kar ir paklauskit registracijos koduko.


saunu, kad jums taip pasiseke
gal kartais ir mano siuntini sestadienio rte issiunte ir jis jau guli musu paste klp biggrin.gif niekieno nenorimas

rasiau jai jau 2 artus, su paasikinimu, kad mano iki pareikalavimo, butinas kodukas, nieko neatrase
parasiau dar ir dabar paskaicius tavo zinute.


Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 17:30)
štai vienas mūsų lito vertės pirkinys lotuliukas.gif aišku mažmožis čia,bet nu vaikui patiko labai  biggrin.gif


biggrin.gif uz ta viena kaladele kur su plytomis praso 1 lt biggrin.gif
as iri esu Kretingaleje piguciuose ta ale vezimuka, bet ne dvitaskio plocio, uz 1 lt nupirkus biggrin.gif bet galejau kaip tavo vyras nuolaidos prasyt, tikrai butu uz 50 cnt atidavus, bet jau ir taip apsidziaugiau, kad tik 1 lt

o ji tokia israudus tyliai susnabzdeno 1lt. net netikedama kad gaus ta lita lotuliukas.gif
bet gaila, pro tokias vieta retai pravaziuoju
Atsakyti
kas už kaladėlę,kas už visas tiek sumoka lotuliukas.gif
Atsakyti
kazi kaip siauliuose pabaliu turguj pas tuos devetus, lego nebuna? unsure.gif man ten patinka pasivaikscioti kai bunu toje puseje, bet kainas jie ant visko uzsilauze doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 19:30)
štai vienas mūsų lito vertės pirkinys lotuliukas.gif aišku mažmožis čia,bet nu vaikui patiko labai  biggrin.gif
[im

o čia miestas ar kiemas nežinau net kaip pavadinti,maža dalis turimo turto.. doh.gif  kodėl tiek visko daug pas mus kieme neklauskit,vadas kiemo kitas biggrin.gif
[im

Gėris, gėris ir grožis thumbup.gif . Ir sėkmė biggrin.gif
Atsakyti
Ai gi siandien pasidariau sau svente. Nusipirkau sau creator namuka.
Atsakyti
Vilmux, tai jau po statybu prasome vaizdines medziagos biggrin.gif o siaip ir teisingai.as sau per gimtadieni friends lelyte nusipirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 05, 22:06)
Vilmux, tai jau po statybu prasome vaizdines medziagos biggrin.gif o siaip ir teisingai.as sau per gimtadieni friends lelyte nusipirkau  ax.gif

Lauksiu kol vaikas uzmigs, kad ramiai pazaist galeciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 05, 21:00)
kazi kaip  siauliuose pabaliu turguj pas tuos devetus, lego nebuna? unsure.gif man ten patinka pasivaikscioti kai bunu toje puseje, bet kainas jie ant visko uzsilauze doh.gif

Esu kazkada masinyte duplo radus uz pora Lt tvarkinga, apynauje, bet tai vienintelis toks kartas. Paskui turejo kibiriuka pilna detaliu - 70Lt prase - paverciau, o ten senienos... didele dalis tu labai senu melynu begiu juosteliu doh.gif . Ai, dar eglute virsunele pagadinta esu radus. Bet daugiau, kiek praeinu retkarciais, tai nieko verysad.gif . Bet cia gl pataikyt reikia.
Papildyta:
QUOTE(n/a @ 2013 02 05, 22:06)
Vilmux, tai jau po statybu prasome vaizdines medziagos biggrin.gif o siaip ir teisingai.as sau per gimtadieni friends lelyte nusipirkau  ax.gif

lotuliukas.gif O as duplo begiu su tiltu, kur rasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 05 vasario 2013 - 21:27
Siandieninis sunaus statinukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 20:38)
Ai gi siandien pasidariau sau svente. Nusipirkau sau creator namuka.

Kokį bigsmile.gif ?
QUOTE(n/a @ 2013 02 05, 21:06)
Vilmux, tai jau po statybu prasome vaizdines medziagos biggrin.gif o siaip ir teisingai.as sau per gimtadieni friends lelyte nusipirkau  ax.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 21:27)
lotuliukas.gif O as duplo begiu su tiltu, kur rasiau  lotuliukas.gif



Šaunuolės thumbup.gif . Aš sau irgi turiu namą, bet vis nedrįstu išsitraukti, kad vaikai nesijuoktų, maniškiai taigi dideli lotuliukas.gif . Bet susikaupsiu, ir vistiek kada biggrin.gif ...
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 21:47)
Siandieninis sunaus statinukas
[img

Koks žmogiukas- su skrybėle thumbup.gif . Įkvepianti karieta 4u.gif . Tai sūnus grįžo į lego doros kelią biggrin.gif ax.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 05 vasario 2013 - 21:56
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 22:55)

Koks žmogiukas- su skrybėle thumbup.gif . Įkvepianti karieta 4u.gif . Tai sūnus grįžo į lego doros kelią biggrin.gif  ax.gif ...

Vakar ziurinejom nuotraukas, tai uzmate senaja nufotografuota megu pili, tai pakilo noras vel kazka panasaus pastatyt. Surizikavom... tai mazike netaip labai ir trukde. O siandien prie pilies visai nelindo thumbup.gif . Tai ta proga dar ir vezimaiti pastate biggrin.gif . Sioaip daugiau rusiavom siandien ir legu lentynas tvarkem...
Atsakyti