Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 17:13)
biggrin.gif ir is tikro mastau gimtadieni daryti arba Lego tema arba piratu tema, mazojo norai vis svyruoja  doh.gif


už poros savaičių kepsiu kaip tik lego tortuką bigsmile.gif ax.gif mūsiškis visad nori lego...bet kokia proga.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 18:13)
biggrin.gif ir is tikro mastau gimtadieni daryti arba Lego tema arba piratu tema, mazojo norai vis svyruoja  doh.gif


ohh kiek visko yra lego temai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 13:42)


Padraika22, Rimi yra ta maziuke gaisrine su priekabike nukainuota iki 25Lt. Ten ta priekabos jungimo detale yra. Ne pigu, aisku, bet Rimi kai kuriems korteliu turetojams 10pr. nuolaida viskam vienkartine mestelejo, tai gal ir jus gavot.

kurioj rimi? pietiniam? siandien buvau saules mieste rimi, tai tik mergaitiskas kazkos, gal mia 21lt kainavo g.gif daugiau jokiu nukainuotu
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 05, 19:34)
kurioj rimi? pietiniam? siandien buvau saules mieste rimi, tai tik mergaitiskas kazkos, gal mia 21lt kainavo g.gif  daugiau jokiu nukainuotu

Buvo ir Saules m., bet maciau ketvirtadieni. O siandien Pietinio buvau. Siaip tie 25Lt nera labai gera kaina - kokie 38proc. nuolaidos tik. Bet va jei dar tas 10 proc., jei gavot laiskiuka, tai 22,50 turetu but - jau geriau butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 05 vasario 2013 - 18:45
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 14:47)
kad čia jau visos giriatės pasigirsiu ir aš... biggrin.gif kažkada vaikštinėjam su mb po turgų Rietavo,vaikas mažiukas,bet lego tada jau domino..ir žiūriulego kaldėliu kalniukas toks... bigsmile.gif  duplo..na tokia siena ir kažkokia policijos mašinėlė su grotuota dėže plėšikui..sakau kiek norėsit už šitą sieną su mašinėle?nu už abu 2lt bigsmile.gif  mb sako o kur nuolaida?nu gerai jau geria,imkit už litą lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kitoj vietoj radom mažųjų lego kaldėlių mašinėle ir kelias palaidas irgi už 1litą... laukiu pavasario ir turgaus vėl lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Viršūnė blink.gif blink.gif blink.gif mega_shok.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 14:50)
klausykit, o jums kai kartuske issiunte siuntinius parasydavo siuntos reg nr? ar jus laukdavote to lapelio, kol ateina? nes mano siuntinys IKI PAREIKALAVIMO tai jokio lapelio neatnes, pati turiu ateiti i pasta g.gif bet jei to koduko neturesiu, negalesiu sekti savo siuntinio  ax.gif


Niekada nieko nerašė, net nerašė, ar išsiuntė, laukti teko ilgai, vienąsyk neištvėrusi jau rašiau jai, ar išvis išsiuntė. Tikrai gausi vaikščioti kasdien į paštą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 05 vasario 2013 - 18:49
Cia ta mazute. Bet jei labai reikia sujungimo detales, tai gal ir gerai g.gif , o gal dar tiketis, kad dar labiau nukainuos arba nuolaidu didesniu sulauks ? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 05 vasario 2013 - 18:48
QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 18:48)
Cia ta mazute. Bet jei labai reikia sujungimo detales, tai gal ir gerai  g.gif , o gal dar tiketis, kad dar labiau nukainuos arba nuolaidu didesniu sulauks ? g.gif
user posted image

man iki vasario 12 d kazko reikia. mat pas dantiste keliausim. o iki to nuolaidu nebus. bet kad pietiniam nenusipirksiu o saules mieste siandien ziurejau. arba nebebuvo, arba neuzmaciau unsure.gif
o 4433 neuzmatei pigiau? maltakava pardavimu temoj rase, kad maximoje 39.99. butu neblogai toks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 05 vasario 2013 - 19:06
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 05, 20:02)
man iki vasario 12 d kazko reikia. mat pas dantiste keliausim. o iki to nuolaidu nebus. bet kad pietiniam nenusipirksiu o saules mieste siandien ziurejau. arba nebebuvo, arba neuzmaciau unsure.gif
o 4433 neuzmatei pigiau? maltakava pardavimu temoj rase, kad maximoje 39.99. butu neblogai toks.

Akropoly tikrai nera, o kad centrinej ar tilzes butu, tai netikeciau, nes praejusi ketvirtadieni nebuvo tokiu is viso... jeigu eisim, paziuresiu dar Rimi, kazkas ten buvo virs 42Lt , nepamenu...
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 05, 19:02)

o 4433 neuzmatei pigiau? maltakava pardavimu temoj rase, kad maximoje 39.99. butu neblogai toks.


Toki man jonas k nupirko Maximoj uz 35litus thumbup.gif
Atsakyti
Merginos parasykit kar ir paklauskit registracijos koduko. Parasys. Siandien ryte kalbejau su vyru, sake nera dar siuntinuko, o vakare isvaziuoja is Lt. Tai parasiau kar ir paklausiau. Pati patikrino sistemoj, parase kur yra, taip pat ir koduka parase.
Ai likau labai patenkinta kar pastangomis, kad laiku gautume siuntinuka. Penktadieni paaiskinus situacija, pazadejo sestadieni is pat ryto issiusti. Taip ir padare. O vakar ryte sake parnese pastininke jai siuntinuka atgal. Mat neatitiko gabaritu. Nors paste prieme be problemu. Tai vakar issiunte per kurjerius, kad butinai gautume siandien.
Atsakyti
štai vienas mūsų lito vertės pirkinys lotuliukas.gif aišku mažmožis čia,bet nu vaikui patiko labai biggrin.gif

user posted image

o čia miestas ar kiemas nežinau net kaip pavadinti,maža dalis turimo turto.. doh.gif kodėl tiek visko daug pas mus kieme neklauskit,vadas kiemo kitas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 05, 19:16)
Toki man jonas k nupirko Maximoj uz 35litus  thumbup.gif

nebeskaudinkit man sirdies verysad.gif zinau, kad tiek kazkur kainavo verysad.gif
Atsakyti