Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 14:50)
biggrin.gif pas gera bobulyte uztaikete  thumbup.gif taip galima ir prekiauti, kartuskei konkurencija sudaryti  biggrin.gif


pas vyrą,kuris aiškai matėsi jog nesuvokia kad ten lego ir kas tas lego lotuliukas.gif lotuliukas.gif mažesniuose meistukuose,turguose tikrai nemažai galima rasti lego už juokingą kainą,nes ten žmonės labiau orientuojasi į uždirbtą litą,nei į pačią prekę..gi net paprastą leap padą buvau nupirkusi su pora knygučių už 5lt blink.gif nes neveikė,aišku kur tau veiks be baterijų lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Kartuska neparaso numerio,arba jai parasykit,ar issiunte siuntinuka arba nueikit i pasta ir paklauskit.Vienaip ar kitaip turi atnesti lapeli pastininike,kaip kitaip zinosit,ar yra siuntinys.Kiek laiko jau laukiat?As tai greit gavau siuntinuka,gal pastas letas jusu.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 15:50)
klausykit, o jums kai kartuske issiunte siuntinius parasydavo siuntos reg nr? ar jus laukdavote to lapelio, kol ateina? nes mano siuntinys IKI PAREIKALAVIMO tai jokio lapelio neatnes, pati turiu ateiti i pasta g.gif bet jei to koduko neturesiu, negalesiu sekti savo siuntinio  ax.gif
biggrin.gif pas gera bobulyte uztaikete  thumbup.gif taip galima ir prekiauti, kartuskei konkurencija sudaryti  biggrin.gif


Mums tai kartuske nesiunte koduko, atejo lapelis ir nuejau i pasta
Papildyta:
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 15:47)
kad čia jau visos giriatės pasigirsiu ir aš... biggrin.gif kažkada vaikštinėjam su mb po turgų Rietavo,vaikas mažiukas,bet lego tada jau domino..ir žiūriulego kaldėliu kalniukas toks... bigsmile.gif  duplo..na tokia siena ir kažkokia policijos mašinėlė su grotuota dėže plėšikui..sakau kiek norėsit už šitą sieną su mašinėle?nu už abu 2lt bigsmile.gif  mb sako o kur nuolaida?nu gerai jau geria,imkit už litą lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  kitoj vietoj radom mažųjų lego kaldėlių mašinėle ir kelias palaidas irgi už 1litą... laukiu pavasario ir turgaus vėl lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


O cia tai super pirkinukas. Tai jau tikrai pasiseke. thumbup.gif
Atsakyti
jergau...įvyko nenuplanuotas reikalas...iškrito pirmas dantukas...o pas mus turi ateiti fėja ir atnešti lego už tą dantuką doh.gif doh.gif įtariu reikės kažkam važiuoti tai fėjai padėti lotuliukas.gif bet nežinau į kurią pusę trenktis dėl tų lego g.gif

tiesa,gal jūs čia darote kokius mainus lego? blush2.gif bigsmile.gif pvz vienodų žmogiukų ar nemėgstamų komplektukų? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 11:03)


Nerusiuojat?

nea unsure.gif o gal reiktu,kaip tai darot,parodykit blush2.gif

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 11:17)

O kas pirmą kartą sustato, patys vaikai?

pats sunus visad viska stato,turi jis dvi dideles nuovadas,gal kokius 2 didelius lektuvus ir masinu masinyciu kalna,bet viskas isardyta,paskutine nuovada tik stovi ir vienas lektuvas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 05, 13:22)
Kartuska neparaso numerio,arba jai parasykit,ar issiunte siuntinuka arba nueikit i pasta ir paklauskit.Vienaip ar kitaip turi atnesti lapeli pastininike,kaip kitaip zinosit,ar yra siuntinys.Kiek laiko jau laukiat?As tai greit gavau siuntinuka,gal pastas letas jusu.


tai kad mano siuntinys IKI PAREIKALAVIMO, kad atsiustu man salia nam i ta pasta, o ne i centrini. ant siuntinio nera mano namu adreso, todel lapelio mna nieka si namus neatsnes biggrin.gif kai turiu koda, isisvedu i sistema ir matau kaip keliauja mano siuntinys ir zinau, kada pasiimti

dabar gi neisiu kas diena i pasta ir nesakysiu, neklausiu ar man yra siuntinys iki pareikalavimo, a dar neisisunte ir taip visa savaite doh.gif biggrin.gif
na jei issiunte tai nebent pirmadieni, bet tas butu labai greitai pirkau penktadieni
Atsakyti
As irgi pirkau penktad,bet dar negavau,gavau ankstesni,dar savaite anksciau,nesijaudinkit,gausit,manau ji nespeja issiust,issiuntineja ankstesnius,manau dar po sav reikia dairytis.Idomiai,as nezinau to iki pareikalavimo,cia toks siuntimas minusas,kai nera adreso.

Man iskylo klausimas,i kuri verta investuot traukini:duplo ar lego,nes ju kainos panasios?Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 05, 14:07)
.Idomiai,as nezinau to iki pareikalavimo,cia toks siuntimas minusas,kai nera adreso.


biggrin.gif jei turi siuntinio reg nr jokio minuso
man jei buciau rasiusi savo namu adresa siuntini atveza i centrini pasta, man reikia vaziuoti iki jo, nors salia namu yra pastas doh.gif tode ir rasau iki pareikalavimo, kad atvestu i salia namu esanti pasta.
jis kaip visi siuntiniai, registruotas, niekur nedings. tik kad reikia tureti lapeli
o kartais dar greiciua gali pasiimi siuntini, pamatai issitemoje ir eini pasiimti, nereikia net lapelio tureti mirksiukas.gif nes iki pareikalavimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 05 vasario 2013 - 16:19
Idomu, kada siemet prasides Velykines nuolaidos zaislam, nes Velykos gan anksti kovo 31, tai jauciu apie kovo pradzia vel galima tiketis, nervuotis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 05, 14:29)
Idomu, kada siemet prasides Velykines nuolaidos zaislam, nes Velykos gan anksti kovo 31, tai jauciu apie kovo pradzia vel galima tiketis, nervuotis  doh.gif


butu gerai, nes mano mazylio gimtadienis per velykas, galesime dovanoms pasinaudoti akcijomis thumbup.gif nes visada jos mums budavo po gimtadienio jau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 05 vasario 2013 - 16:48
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 16:47)
butu gerai, nes mano mazylio gimtadienis per velykas, galesime dovanoms pasinaudoti akcijomis  thumbup.gif nes visada jos mums budavo po gimtadienio jau


bus lego tortas,lego dovana ir iš lego pastatyti namai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 14:55)
bus lego tortas,lego dovana ir iš lego pastatyti namai biggrin.gif


biggrin.gif ir is tikro mastau gimtadieni daryti arba Lego tema arba piratu tema, mazojo norai vis svyruoja doh.gif
Atsakyti