Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 10:12)
Pasirodo teisingai mastau. Brangus tas rinkinys. Belieka itikinti vyra.
Tilta siuo metu turim. Begiu ir apie 40. Kelis begiu perjungejus. Pakaks tam kartui. Tuneliuko dar noreciau, bet kaip sakoma, panoresi ir praeis.


Vat kad buciau garantuota, kad pasilikus kas reikalinga, kitka pardavus pavyks susigrazint puse investuotos sumos, nesvarstydama imciau. O i Lietuva gristam karts nuo karto, plius daznai kas is draugu vaziuoja, tad su issiuntimu bedu nebutu.
Jei zaislu atidavimas butu patiketas vyrui butu paduota viskas is karto. As duociau kasdien po truputi.
Papildyta:

Sekmadieni buvom zoologijos sode Danijoj.  Tai kazkokios ruzavos gelytes ir jau zydi.

Ai, jei vyras ima, tai imk ir tu biggrin.gif . Man su valtele ir troliais prakalsi, gal dar kam ką, ir bus gerai tongue.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 05, 12:11)
Sveikos. Na ka, pempe ir Natele, galvojau jau tikrai Airijoj tupit ir is LT mums sniego parskraidinot  biggrin.gif Jei rimtai, sian sulaukem sniego  biggrin.gif Bet jau tirpsta, tuoj nebeliks. Taciau koks kontrastas, dar tik buvo 11 ir daugiau silumos, vietiniai vaikai net su megztukais lakste lauke, o sian jau ryte snigo  bigsmile.gif Dar spejom su paciu maziausiu sniego seni sukurpt, kai grizom vaikus palydeje i mokykla. Nufotkinom ir po to savo maziausiam menininkui daviau pasireikst ir numargint besmegeni. Aisku, margucio jau nebefotografavau. Ale kai grizom namo, ziuriu kaimynas isbeges i lauka mano Silvestro marguti fotografuoja  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet va vel skaisti saulyte sviecia- istirps greit musu kurinys.

Kaip nuostabiai šią sekundę sninga wub.gif wub.gif wub.gif . Didžiuliais kąsniais drebia bigsmile.gif .
Smagu ir taviškiams sniegiuku pasidžiaugti, kad ir trumpam thumbup.gif . Tik kaip besusilankstai sniego senio gamybai bigsmile.gif ?
Paveiksluok gėles iš po sniego wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 05, 12:55)
Bet lyg iš "gyvūniniu" rinkinių šitas pigiausias?  g.gif Zoo sodai super brangūs, zoo klinika neadekvati kainai itin.


pries gerus metus pirkau gyvunu serimo rinkini uz kazkur 120 litu, nes mano sunus labiausiai gyvunus ir megsta. Sito lyg dar ir nebuvo. Bet jam labai reiketu. cia labai reikejo lego strucio, tai kad neissileist daug pinigu nupirkau playmobil su struciais, nors playmobil nerenkam wink.gif. Bet siaip sitas rinkinys tikrai labai liuks. Ir masina, ir lektuvas. Tai as tikiuosi prasisukti ir nebepirkti. nes jau gyvunu noretojui jau greit penki, o broliui tinka ir masinos smile.gif. Gal kur atskirai koki begemota gausiu, nes dabar sito be galo reikia wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 13:01)
Ar bandėte užsisakyti?



bandzhiau, tikrina sandeli ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 16:21)
Galėčiau ir nupaveiksluoti, tik kortelė dabar pilna. Kai išsikelsiu  dabartinį turinį 4u.gif

o tai pala, cia neseniai pirkot devetas, kur tokios senos buvo? nes saket, kad plovet g.gif tai jei taip, prasom ir viso pirkinio nuotrauka ir kaina biggrin.gif


dar kazkam kazka atsakyt norejau, bet jau neberandu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 05, 12:38)
Gal kur atskirai koki begemota gausiu, nes dabar sito be galo reikia wink.gif

Mano panelytei irgi begemoto labai reikėjo (pagal dainelę begebegebegemotas, storas storas ir pilvotas biggrin.gif ), tai nupirkau su vaikiuku tuos senesnius.
Papildyta:
QUOTE(n/a @ 2013 02 05, 12:52)
o tai pala, cia neseniai pirkot devetas, kur tokios senos buvo? nes saket, kad plovet  g.gif tai jei taip, prasom ir viso pirkinio nuotrauka ir kaina  biggrin.gif
dar kazkam kazka atsakyt norejau, bet jau neberandu  doh.gif

Nenupaveikslavau dar blush2.gif , nors kortelė jau laisva. Bet būtinai įdėsiu pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 05 vasario 2013 - 12:59
QUOTE(tomiike @ 2013 02 05, 12:25)

aš daba pagalvojau pagalvojau jei su visais vaikais važiuot pas Pelenę g.gif jos keturi pempės 4 natelės ir mano viso 4, jau vaikų darželis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Bet kaip faina butu bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 12:30)

Smagu ir taviškiams sniegiuku pasidžiaugti, kad ir trumpam thumbup.gif . Tik kaip besusilankstai sniego senio gamybai bigsmile.gif ?
Paveiksluok gėles iš po sniego wub.gif  4u.gif


Turi facebook? Ateik nuotrauku paziuret bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 11:17)
Skrendam, Natele, padarysim pas Pelenę mamyčių klubą. Tu vadovausi lego statyboms, aš bandysiu rūpintis namais, o Pelenė mažiuku ir mums vadovaus biggrin.gif

As tai mielu norai, man kad tik ne vienai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 05, 13:05)
Bet kaip faina butu  bigsmile.gif
Papildyta:
Turi facebook? Ateik nuotrauku paziuret  bigsmile.gif

Tai būtų kažkas tokio
0user posted image

Neturiu rolleyes.gif, ačiū už pasiūlymą 4u.gif



[/B]Natele, neberandu, tavo žinutės, kur rašei apie krepšininką žmogiuką . Na, nesvarbu,žinosiu, nes tokių nebuvau mačiusi.










Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 05 vasario 2013 - 13:27
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 05, 12:54)
Tas Santa yra 8 serijoje,juodi maisiukai,dar skiriamasis zenklas yra barzda su lankeliu,ja paspaudus jaucasi minkstumas,nes is kietos gumos padarytas.Pirmakart sunku,po to jau perpratus galima atpazint,tik gaila jau neradau pelenei ir n/a,o rimi jau nera tos serijos maisiuku.O 5 serijos maisiuku pilna visur.

Devetas smulkias kaladeles skalbiau masinoje:i minksta vystykla,paskui uzvalkala pagalves idejau,kad maziau trankytusi ir isploviau 60 laipsviu temperaturoje,nieko,nesusigadino.Tik siek tiek nusivylia,nes kai kurios baisiai sugandintos bandant atjungti astriu daiktu ir sunkiai jungiasi kartu..Duplo mazesni vaikai nesugeba sudevet taip kaip lego.Pagalvojau,kad geriau naujus pirkt paieskant su nuolaidom ar SM yra parduodamu nauju uz gera kaina.

As Rimi irgi siandien apziurejau kelis likusius maiselius - nera Senelio verysad.gif .
O tie nauji, nezinau, gal man pasirode, kad plasmase kiek minkstesne nei ankstesniu - kazkaip labai greit apsigadina ir saugant g.gif
Papildyta:
QUOTE(tomiike @ 2013 02 05, 13:25)
aš daba pagalvojau pagalvojau jei su visais vaikais važiuot pas Pelenę g.gif jos keturi pempės 4 natelės ir mano viso 4, jau vaikų darželis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

biggrin.gif , tektu vaikus vyrams palikt 4u.gif . Vasara planavau planavau pas drauge uzsieniop su dickiu skrist, bet bilietu nesuzvejojau gera kaina... mazike tai MB be problemu butu priziurejes (ne darbo metu) biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 14:20)
Tai būtų kažkas tokio
0user posted image

[/B]Natele, neberandu, tavo žinutės, kur rašei apie krepšininką žmogiuką . Na, nesvarbu,žinosiu, nes tokių nebuvau mačiusi.


Smagu butu thumbup.gif

Tai tik tiek ir terasiau, kad su spyruoklytem lyg jusu pirkiny maciau kojytese zmogiuka, tai atlosi ji atgal su kamuoliu rankose, paleidi ir skrenda kamuolys i krepsi thumbup.gif
Papildyta:
Padraika22, Rimi yra ta maziuke gaisrine su priekabike nukainuota iki 25Lt. Ten ta priekabos jungimo detale yra. Ne pigu, aisku, bet Rimi kai kuriems korteliu turetojams 10pr. nuolaida viskam vienkartine mestelejo, tai gal ir jus gavot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 05 vasario 2013 - 13:28
kad čia jau visos giriatės pasigirsiu ir aš... biggrin.gif kažkada vaikštinėjam su mb po turgų Rietavo,vaikas mažiukas,bet lego tada jau domino..ir žiūriulego kaldėliu kalniukas toks... bigsmile.gif duplo..na tokia siena ir kažkokia policijos mašinėlė su grotuota dėže plėšikui..sakau kiek norėsit už šitą sieną su mašinėle?nu už abu 2lt bigsmile.gif mb sako o kur nuolaida?nu gerai jau geria,imkit už litą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kitoj vietoj radom mažųjų lego kaldėlių mašinėle ir kelias palaidas irgi už 1litą... laukiu pavasario ir turgaus vėl lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti

klausykit, o jums kai kartuske issiunte siuntinius parasydavo siuntos reg nr? ar jus laukdavote to lapelio, kol ateina? nes mano siuntinys IKI PAREIKALAVIMO tai jokio lapelio neatnes, pati turiu ateiti i pasta g.gif bet jei to koduko neturesiu, negalesiu sekti savo siuntinio ax.gif

QUOTE(mmergyte @ 2013 02 05, 12:47)
kur nuolaida?nu gerai jau geria,imkit už litą lotuliukas.gif  kitoj vietoj radom mažųjų lego kaldėlių mašinėle ir kelias palaidas irgi už 1litą...


biggrin.gif pas gera bobulyte uztaikete thumbup.gif taip galima ir prekiauti, kartuskei konkurencija sudaryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 15:50)
klausykit, o jums kai kartuske issiunte siuntinius parasydavo siuntos reg nr? ar jus laukdavote to lapelio, kol ateina? nes mano siuntinys IKI PAREIKALAVIMO tai jokio lapelio neatnes, pati turiu ateiti i pasta g.gif bet jei to koduko neturesiu, negalesiu sekti savo siuntinio  ax.gif

Kiek girdejau, tai neparaso koduko kart. g.gif

Na va, kaip smagu, mmergyt thumbup.gif . ne tik vaikui, bet ir teveliams biggrin.gif
Atsakyti