Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 11:04)
Naujas kainavęs £49.99 / US$79.99 http://www.brickset....ail/?Set=7840-1 2005 metų

Paguglinau greit, bet labai mažai jų yra, ebay aukcionus meta.

O dar, žinovės, UK safari rinkinio pilna kaina 50 svarų, su didžiausia nuolaida kaina 37 svarai. Lietuvoj lyg pas perpardavinėtojus kažkada 180 Lt mačiau. Pigiau sunkoka būtų rasti? Daugiau iš didesnių rinkinių su gyvūnais už panašią kainą lyg nėra? g.gif Ar neblogas rinkinys, gal kas turit?
Kalbu apie šitą
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 05, 12:17)
Paguglinau greit, bet  labai mažai jų yra, ebay aukcionus meta.

O dar,  žinovės, UK safari rinkinio pilna kaina 50 svarų, su didžiausia nuolaida kaina 37 svarai. Lietuvoj lyg pas perpardavinėtojus kažkada 180 Lt mačiau. Pigiau sunkoka būtų rasti? Daugiau iš didesnių rinkinių su gyvūnais už panašią kainą lyg nėra?  g.gif Ar neblogas rinkinys, gal kas turit?
Kalbu apie šitą
user posted image

Mums toks LABAI patiktu, nes yra begemotas ir strutis. Ale taip brangu sad.gif. Ypac kai kitus gyvunus turim.
Atsakyti
As sita duplo safari nupirkau su 30 proc. nuolaida zaislu planetoje.Dar neispakuotas,nes i prieki,nes manau geresnes nuolaidos negausiu.Ir vakar maciau,kad jam dar 30 proc. yra,mokejau 167 lt.su centais.

Tas Santa yra 8 serijoje,juodi maisiukai,dar skiriamasis zenklas yra barzda su lankeliu,ja paspaudus jaucasi minkstumas,nes is kietos gumos padarytas.Pirmakart sunku,po to jau perpratus galima atpazint,tik gaila jau neradau pelenei ir n/a,o rimi jau nera tos serijos maisiuku.O 5 serijos maisiuku pilna visur.
As dar toki apciuopiau lengvai pagal uodega:

user posted image

Devetas smulkias kaladeles skalbiau masinoje:i minksta vystykla,paskui uzvalkala pagalves idejau,kad maziau trankytusi ir isploviau 60 laipsviu temperaturoje,nieko,nesusigadino.Tik siek tiek nusivylia,nes kai kurios baisiai sugandintos bandant atjungti astriu daiktu ir sunkiai jungiasi kartu..Duplo mazesni vaikai nesugeba sudevet taip kaip lego.Pagalvojau,kad geriau naujus pirkt paieskant su nuolaidom ar SM yra parduodamu nauju uz gera kaina.
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 05, 11:51)
Mums toks LABAI patiktu, nes yra begemotas ir strutis. Ale taip brangu sad.gif. Ypac kai kitus gyvunus turim.

Bet lyg iš "gyvūniniu" rinkinių šitas pigiausias? g.gif Zoo sodai super brangūs, zoo klinika neadekvati kainai itin.
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 03, 02:03)
del eksperimento reikes jiems uzhprashyti princesiu senu  4u.gif
nes vyras irgi suabejojo kad turi tokius pardavime g.gif


Ar bandėte užsisakyti?

QUOTE(padraika22 @ 2013 02 03, 13:00)
ydomu pasidare, ar cia as viena tokia atsilikus, kad neturiu galimybes pirkti ebay? unsure.gif  cia kiek ziuriu visos ten prekinates unsure.gif

Nesijaudink, aš labiausiai atsilikusi lotuliukas.gif , užsieniuose nieko neperku. Bent kol kas tongue.gif .

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 10:12)

Sekmadieni buvom zoologijos sode Danijoj.  Tai kazkokios ruzavos gelytes ir jau zydi.

Tai dabar turit lego zoo sodu užsiimt biggrin.gif . Pagal įspūdžius biggrin.gif . O nuo minties apie pavasarines gėlytes net kvapą užima, tik bijau daug šnekėti, bo ištrins mus visas blink.gif . Bet kokia snieguolių nuotrauka buvo doh.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 09:04)
Čia lyg šitas. Bet kiek kainuotų g.gif ... Daug
Naujas kainavęs £49.99 / US$79.99 http://www.brickset....ail/?Set=7840-1 2005 metų

bet man jis labai grazus wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Na ka, pempe ir Natele, galvojau jau tikrai Airijoj tupit ir is LT mums sniego parskraidinot biggrin.gif Jei rimtai, sian sulaukem sniego biggrin.gif Bet jau tirpsta, tuoj nebeliks. Taciau koks kontrastas, dar tik buvo 11 ir daugiau silumos, vietiniai vaikai net su megztukais lakste lauke, o sian jau ryte snigo bigsmile.gif Dar spejom su paciu maziausiu sniego seni sukurpt, kai grizom vaikus palydeje i mokykla. Nufotkinom ir po to savo maziausiam menininkui daviau pasireikst ir numargint besmegeni. Aisku, margucio jau nebefotografavau. Ale kai grizom namo, ziuriu kaimynas isbeges i lauka mano Silvestro marguti fotografuoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet va vel skaisti saulyte sviecia- istirps greit musu kurinys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 05 vasario 2013 - 12:12
QUOTE(musyte08 @ 2013 02 05, 11:54)

Devetas smulkias kaladeles skalbiau masinoje:i minksta vystykla,paskui uzvalkala pagalves idejau,kad maziau trankytusi ir isploviau 60 laipsviu temperaturoje,nieko,nesusigadino.Tik siek tiek nusivylia,nes kai kurios baisiai sugandintos bandant atjungti astriu daiktu ir sunkiai jungiasi kartu..Duplo mazesni vaikai nesugeba sudevet taip kaip lego.Pagalvojau,kad geriau naujus pirkt paieskant su nuolaidom ar SM yra parduodamu nauju uz gera kaina.

Pas mane irgi taip pat, čia dėvėtų rimtas trūkumas.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 12:07)
bet man jis labai grazus  wub.gif


As pirkciau ir deveta uz naujo kaina, nes neber jau niekur tokio lektuvo... Kazkada draugu vaikams si duplo lektuva dovanojom, o apie saviskius net nepagalvojau, nepirkau... Labai labai fainas sis lektuvas, maniskiai i svecius nueje zaisdavo su musu dovanota dovana draugu vaikams hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 05, 10:15)
As pirkciau ir deveta uz naujo kaina, nes neber jau niekur tokio lektuvo... Kazkada draugu vaikams si duplo lektuva dovanojom, o apie saviskius net nepagalvojau, nepirkau... Labai labai fainas sis lektuvas, maniskiai i svecius nueje zaisdavo su musu dovanota dovana draugu vaikams  hihihi.gif


wub.gif
as irgi jamciau bigsmile.gif
biggrin.gif vilmux, jauciu jau vel dvejoji del vyro pasiulymo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 05 vasario 2013 - 12:20
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 12:17)


biggrin.gif vilmux, jauciu jau vel dvejoji del vyro pasiulymo  lotuliukas.gif


Tai va, jei tik vyras leidzia,vilmux, as pirkciau Tavo vietoj tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 05, 11:17)
Paguglinau greit, bet  labai mažai jų yra, ebay aukcionus meta.

O dar,  žinovės, UK safari rinkinio pilna kaina 50 svarų, su didžiausia nuolaida kaina 37 svarai. Lietuvoj lyg pas perpardavinėtojus kažkada 180 Lt mačiau. Pigiau sunkoka būtų rasti? Daugiau iš didesnių rinkinių su gyvūnais už panašią kainą lyg nėra?  g.gif Ar neblogas rinkinys, gal kas turit?




Aš sausio 3d jį pirkau už 27,5sv. (bet tada svaro kursas buvo 4,3, dabar jau 4 tik)aišku kainos perlenktos kaip ir visur, bet...pabambam pabambam ir vsitiek perkam kai nuolaidą didesnę išmeta biggrin.gif šiaip man patiko biggrin.gif nes mes turėjom tik drambliuką mažą. tai buvo naujų detalių nemažai.

aš daba pagalvojau pagalvojau jei su visais vaikais važiuot pas Pelenę g.gif jos keturi pempės 4 natelės ir mano viso 4, jau vaikų darželis lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tomiike: 05 vasario 2013 - 12:27