Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 04, 22:01)
Na daba man reikia pagalbos del kainos ax.gif


biggrin.gif net gera darsosi nuo tokiu vaizdu is pacio labo ryto biggrin.gif lektuvas ir man patiko wub.gif
jei labai patinika, jamkit, kas nereikalinga kaip kartuske perpardavinesi biggrin.gif tik jus ne lt, tada su siuntimu sunkiau
isisvaizduoju vaika, jei visas rinkinys butu is kart paduotas - puse kambario kaladeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 05, 02:02)
Vos nenualpau, žadėjau daiktus dėtis doh.gif  wub.gif
Esu buvusi du kartus panašiai po savaitę, ir kaip tik tokiu laiku, kaip dabar. Žydėjo krokai, dar tokie krūmai labai kvepiančiais žiedais, pūtė vėjas ir lijo lietus ax.gif ... Man viskas patiko thumbup.gif


Tai nepasirasai ane? O as maniau, kad kartu ikalbesiu mane pasiimt - kad ir i bagazo skyriu lotuliukas.gif ..., gal nebeismestu Pelene, kai jau vietoj buciau biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 23:02)

Mačiau tą rinkinį pardavime, pagalvojau, kad geras, ypač auginantiems berniukus. Kaina normali buvo 4u.gif



4u.gif as irgi taip mastau
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 06:35)
Tai nepasirasai ane? O as maniau, kad kartu ikalbesiu mane pasiimt - kad ir i bagazo skyriu  lotuliukas.gif ..., gal nebeismestu Pelene, kai jau vietoj buciau  biggrin.gif .


biggrin.gif netrukus jai gimdymas, aukles tikrai nepamaisytu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 01:01)
Na daba man reikia pagalbos del kainos ax.gif


jei mano vyras pasirasytu,as jamciau nemirktelejus lotuliukas.gif jau man Lego tai nr 1 ,mano sunui irgi biggrin.gif ale..perkam po truputi blush2.gif nes ir taip kiek turi jis tu nuovadu....visos sumestos,isardytos draugu,kampe guli doh.gif o sudet is naujo jam neiseina,tai vienos detales neranda,ne kur tu rasi tokioj masej doh.gif ziuesim kiek ilgai laikysis paskutine misko nuovada lotuliukas.gif
Atsakyti
Pelene aciu wub.gif

OFF apie pavasari...

vakar drauge atsiunte( Vokietija) wub.gif
jau zydi)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulitka: 05 vasario 2013 - 09:56
QUOTE(guziukas @ 2013 02 05, 09:54)
jei mano vyras pasirasytu,as jamciau nemirktelejus lotuliukas.gif jau man Lego tai nr 1 ,mano sunui irgi biggrin.gif ale..perkam po truputi blush2.gif nes ir taip kiek turi jis tu nuovadu....visos sumestos,isardytos draugu,kampe guli doh.gif o sudet is naujo jam neiseina,tai vienos detales neranda,ne kur tu rasi tokioj masej doh.gif ziuesim kiek ilgai laikysis paskutine misko nuovada lotuliukas.gif

Man tai paciai stabdis isijungia, kai pagalvoju, kad yra svarbesniu dalyku, kuriems irgi sutaupyt reikia doh.gif . Tai taip ir riboju tuos pirkimus... Nereiktu ribot, tikrai gerokai daugiau islaidauciau thumbup.gif

Nerusiuojat? Nors kai yra rinkiniai, tai kazkaip su tuo rusiavimu nelabai... Pas mus kai daug visokiu atskiru detaliu, ne tik rinkinuku, tai be rusiavimo nisivaizduoju, kaip reiktu rast kazka g.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 09:41)
biggrin.gif netrukus jai gimdymas, aukles tikrai nepamaisytu  biggrin.gif

Joo, nepamaisytu biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2013 02 05, 10:52)
vakar drauge atsiunte( Vokietija)  wub.gif
jau zydi)
user posted image

Stiprybes jums abiems 4u.gif . Vien kraujo paemimas is pirsto su tuo peiliuku koks kosmaras vaikui budavo blink.gif , jau ka apie kitokius tyrimus bekalbet verysad.gif

Tokia grazi nuotrauka wub.gif , o pas mus per snigima nelabai kas matos per langa biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 05 vasario 2013 - 10:04
Pasirodo teisingai mastau. Brangus tas rinkinys. Belieka itikinti vyra.
Tilta siuo metu turim. Begiu ir apie 40. Kelis begiu perjungejus. Pakaks tam kartui. Tuneliuko dar noreciau, bet kaip sakoma, panoresi ir praeis.

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 09:35)
biggrin.gif net gera darsosi nuo tokiu vaizdu is pacio labo ryto  biggrin.gif lektuvas ir man patiko  wub.gif
jei labai patinika, jamkit, kas nereikalinga kaip kartuske perpardavinesi  biggrin.gif tik jus ne lt, tada su siuntimu sunkiau
isisvaizduoju vaika, jei visas rinkinys butu is  kart paduotas - puse kambario kaladeliu  biggrin.gif

Vat kad buciau garantuota, kad pasilikus kas reikalinga, kitka pardavus pavyks susigrazint puse investuotos sumos, nesvarstydama imciau. O i Lietuva gristam karts nuo karto, plius daznai kas is draugu vaziuoja, tad su issiuntimu bedu nebutu.
Jei zaislu atidavimas butu patiketas vyrui butu paduota viskas is karto. As duociau kasdien po truputi.
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2013 02 05, 10:52)
vakar drauge atsiunte( Vokietija)  wub.gif
jau zydi)
user posted image

Sekmadieni buvom zoologijos sode Danijoj. Tai kazkokios ruzavos gelytes ir jau zydi.
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 05, 08:35)
Tai nepasirasai ane? O as maniau, kad kartu ikalbesiu mane pasiimt - kad ir i bagazo skyriu  lotuliukas.gif ..., gal nebeismestu Pelene, kai jau vietoj buciau  biggrin.gif .

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 08:41)
biggrin.gif netrukus jai gimdymas, aukles tikrai nepamaisytu  biggrin.gif

Skrendam, Natele, padarysim pas Pelenę mamyčių klubą. Tu vadovausi lego statyboms, aš bandysiu rūpintis namais, o Pelenė mažiuku ir mums vadovaus biggrin.gif

QUOTE(guziukas @ 2013 02 05, 08:54)
jei mano vyras pasirasytu,as jamciau nemirktelejus lotuliukas.gif jau man Lego tai nr 1 ,mano sunui irgi biggrin.gif ale..perkam po truputi blush2.gif nes ir taip kiek turi jis tu nuovadu....visos sumestos,isardytos draugu,kampe guli doh.gif o sudet is naujo jam neiseina,tai vienos detales neranda,ne kur tu rasi tokioj masej doh.gif ziuesim kiek ilgai laikysis paskutine misko nuovada lotuliukas.gif

O kas pirmą kartą sustato, patys vaikai? Jei yra kelios nuovados, tai gal per visas bent viena susistatytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 00:01)
user posted image[/url

O kiek toks lėktuvas galėtų kainuot? Neatkreipiau dėmesio niekur. Manau, kad šitas patiktų vaikiui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 05, 08:25)
O kiek toks lėktuvas galėtų kainuot? Neatkreipiau dėmesio niekur. Manau, kad šitas patiktų vaikiui  smile.gif


o ta stikline dalis man atrodo ir buvo vakar kur EDITA buvo idejusi nuoroda, kur 3 dezes legiuku, labai panasus tas stiklas

o pas mus vakar tiek prisnigo, o per nakti nulijo viskas - pavasaris wub.gif tik saules truksta
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 05, 11:25)
O kiek toks lėktuvas galėtų kainuot? Neatkreipiau dėmesio niekur. Manau, kad šitas patiktų vaikiui  smile.gif

Tam skelbime kur radau nori uz ji 400 kronu, apie 180 lt. Kiek tarkim naujas rinkinys neisivaizduoju
Atsakyti
Čia lyg šitas. Bet kiek kainuotų g.gif ... Daug
user posted image

Naujas kainavęs £49.99 / US$79.99 http://www.brickset....ail/?Set=7840-1 2005 metų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 05 vasario 2013 - 11:09