Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 20:19)
Taip  drinks_cheers.gif  25Lt . Su internetine draugyte mainus padarem pries kelis metus - as jai traukinuka is vokietuku veziau, nes jos dukryte labai norejo, o ten kiek pigiau buvo... o ji  rado Maximoj nukainuota gaisrine -sau nusipirko ir man paeme  thumbup.gif .


nono.gif neskaudinkite man sirdies lotuliukas.gif uz tokia kaina nauja gaisrine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 04, 21:49)
Nepilna masina (truko keliu nreiksmingu detaliu) tiek kiek pas kartuska tas garsinis signalas plius sokoladas smile.gif.



10litu? bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 22:09)
jeigu tesiant ta pati aprasyma, tai manoji kaip du garso signalai (jei gerai kart. kaina pamenu) ir 2 sokoladai gal Pergales po 100g  lotuliukas.gif . na kaip nauja, tai dviguba ir kaina  biggrin.gif


thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 21:21)
duplo gal kam? smile.gif
mastau gal bandyt toki atgabent?  g.gif


Tai kad Tu Latvijoj, o ne UK unsure.gif Siaip tose dezese mane vilioja tuneliukai, ta didele stikline detale ale bokstas, dar priekabeles idomios, kokiu neturim ir duplo padai, kuriu niekad nebuna per daug biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ulitka @ 2013 02 04, 21:41
[color=yellow)
verysad.gif Endoskopinis tyrima darys .[/color]
Ir katalogo nera ....jis taip laukia ...


Vargsiukas unsure.gif console.gif Sveikateles Jusu sunui heart.gif
Papildyta:
Pempe, i svecius pakvieciau, tai issigando ir pas mus temukej nebesirodo hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 23:21)
nono.gif neskaudinkite man sirdies  lotuliukas.gif uz tokia kaina nauja gaisrine  thumbup.gif


Na jusu kaina irgi nebloga. As uz ta vilkiko rinkini kur pas jus nepilnas deveta ir be keliu detaliu 50 litu mokejau. Svarbu si kart pirma buvot wink.gif
Papildyta:
QUOTE(dovand @ 2013 02 04, 22:08)
musu irgi tokia  thumbup.gif , per Kaledas panele gavo. Man ji labiau patinka, nei naujausi modeliukai. O ir pasiseke man su jos kaina thumbup.gif , tik laikiau pasidejus gal 2-3 metus  doh.gif
Papildyta:
Siandien pas mus mega bloksu pilies statybos, pasiilgsta sunus ir ju  smile.gif


Bet kaip jus Natele taip islaikot. Mes cia dvi savaites sergam tai namie sedim, tai man oi kaip knieti ka nors istraukt. Sulaiko tik tai kad negalima islaidaut be progos smile.gif. Ir tai jau unico rinkinuka istraukiau - nesusilaikiau, nes kai namie sedi tai namus baigia sugriaut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 04, 22:51)

Bet kaip jus Natele taip islaikot. Mes cia dvi savaites sergam tai namie sedim, tai man oi kaip knieti ka nors istraukt. Sulaiko tik tai kad negalima islaidaut be progos smile.gif. Ir tai jau unico rinkinuka istraukiau - nesusilaikiau, nes kai namie sedi tai namus baigia sugriaut smile.gif


Va va, as irgi negaliu laikyt padejus -man ir paciai idomu pazaist hihihi.gif O cia 2-3metai, kazkokia fantastika bigsmile.gif
Atsakyti
Mes tai lego kaupiam ateiciai, tai jie dar ir 5 metus gal pragules blush2.gif

O siaip va koks neblogas duplo traukinio aukcionas siandien ivyko e-bay smile.gif
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 16:30)
Nežinau iš kur sugalvojau, bet gal viena ausim girdėjau, kad kaladėles plauna skalbimo mašinoj. Nebandėt taip ar neverta?  g.gif

as plaunu, jei tik nera kokiu paveiksliuku, kuriuos reikia saugot smile.gif idedu i skalbimo maisus/pagalviu uzvalkalus ir liuks smile.gif
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 16:35)
Jetau kaip pavasario nooriu  4u.gif . Kazkada vaziavom  - balandzio antroj pusej i Vokietija - toki kontrasta pamatem, kad niekaip nenupasakosi - Llietuvoj jokio pumpurelio nebuvo - Lenkijoj pradejo jau matytis ir bevaziuojant vis daugyn, zalyn, koj Vokietijos puse- link Olandijos pasitiko pilnai zaliuojancia augmenija ir jau bebaigianciais nuzydet  fantastiskais rausvais ziedais apsipylusiais medziais  wub.gif

as karta geguze vaziavau i Prancuzija, tai bebunant FR zydejo alyvos, grizus Vilniuj jos kaip tik zydejo, o tada iskart pajurin isvaziavau - ten juk gamta veluoja - tai vel i zydejima pataikiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 20:40)
Pempe, i svecius pakvieciau, tai issigando ir pas mus temukej nebesirodo  hihihi.gif


biggrin.gif tu labai nesijuok, gal ji jau pakeliui pas tave biggrin.gif del to ir sm nebesedi tongue.gif
Atsakyti
Na daba man reikia pagalbos del kainos ax.gif
Stai tos rininkinukas Kaina panasiai gaunasi 450. As sakau brangoka g.gif bet vyras lyg ir gundosi biggrin.gif
user posted image
bandysiu atkurt aprasyma siekt tiek. Google vertejo pagalba.
24 tiesus begiai, 62 lenti begiai, begiu perjungejai 3 + neatidaryta dezute 2 vnt, ilgas tiltas, tunelis. Ir daugiau jau vertejas grybauja doh.gif Idomiausia koks cia traukinukas? Reaguojantis ar ne?

Vyras aplamai gundosi visiem to pardavejo siulomiem rinkiniams doh.gif Tik man plaukai siausiasi del kainos doh.gif Gaunasi apie 1200 Lt, na uz 1000 gal pavyktu paimt g.gif Ka manot g.gif
[url=http://www.part.lt/perziura/7955d4b1e7ca5b59dfe5d940e8b900d832.jpg]user posted image[/url
user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image
Paziurejus realiai manisiui reiktu masinu tralo, orouosto rinkinio, tiksliau pacio lektuvo ir zinoma traukinio rinkinys, be puses paprastu begiu ax.gif O imant vien reikalingus rinkinukus atskirai kaina gautusi apie 800 Lt
Papildyta:
Na ir palode gavosi doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmux0520: 05 vasario 2013 - 00:13
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 23:19)
Siaip, pagalvojus, gal kiekvienos dezes turinys ir vertas apie 70Lt  g.gif . Bet kaip sunku ka pasakyt, kai nesimato, kas apacioj. Labiausiai viliotu mane masina zalia, tuneliukai, asiliukas lyg naujesnio modeliuko is Pukuotuko rinkinio, palme ir blokeliai,ploksteles, ai dar tokio sudedamo krokodilo is blokiuku uodega matos. Daugiau tie zmoguciai ir gyvuniukai , masinytes senesniu modeliuku, kur matos  g.gif . Reiktu ivertint gal ta, kas patinka - kiek verti, o paskui jau galvot, verta, ar ne  g.gif



vat ir sunku butu pasidalinti, nes man irgi butu idomus panasus dalykai, o kaip dar apskaiciuoti kas ir kiek galetu kainuot. Nebent sudaryt sarasa ir kiekvienai po pvz viena mashina, kelias kaladeles, zmogeliuka, tuneliuka, gyvuneli ir pan. Vos ne sudaryt sarasa, kas dalyvauja dalybose, grubiaii padalinti i kelias kruveles, o tada jau kas kam papuls tai ir bus gerai. Nebent pacios tarpusavyje paskui pasikeistume. Tikrai jauciu sunku butu.
Atsakyti
QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 01:01)
Na daba man reikia pagalbos del kainos ax.gif
Stai tos rininkinukas Kaina panasiai gaunasi 450. As sakau brangoka g.gif bet vyras lyg ir gundosi biggrin.gif
user posted image
bandysiu atkurt aprasyma siekt tiek. Google vertejo pagalba.
24 tiesus begiai, 62 lenti begiai, begiu perjungejai 3 + neatidaryta dezute 2 vnt, ilgas tiltas, tunelis. Ir daugiau jau vertejas grybauja doh.gif Idomiausia koks cia traukinukas? Reaguojantis ar ne?

Vyras aplamai gundosi visiem to pardavejo siulomiem rinkiniams doh.gif Tik man plaukai siausiasi del kainos doh.gif Gaunasi apie 1200 Lt, na uz 1000 gal pavyktu paimt g.gif Ka manot g.gif

Paziurejus realiai manisiui reiktu masinu tralo, orouosto rinkinio, tiksliau pacio lektuvo ir zinoma traukinio rinkinys, be puses paprastu begiu ax.gif
Papildyta:
Na ir palode gavosi doh.gif  blush2.gif


Oi nezinau, kazkaip labai jau didele kaina gaunasi to rinkinio su traukiniu. Ir tik vienas traukinys. g.gif Begiu aisku nemazai, tiltas, bet nera jau labai pigiai. Kazkaip kitos cia lyg ir uz geresnes kainas gauna... O traukinukas panasu , kad turetu reauguoti, bet cia nepamatysi apacios . Gal galima butu paprasyti fotke kad jums padarytu is apacios, aisku jei nusprestumet pirkti
Gal kas dar patars

Del tu kitu rinkiniu, tai nelabai galiu vertint, nes nezinau kainu gerai
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 17:10)

Pempe, Airijoj esi buvus? Atskrisk i svecius, ka?  bigsmile.gif

Vos nenualpau, žadėjau daiktus dėtis doh.gif wub.gif
Esu buvusi du kartus panašiai po savaitę, ir kaip tik tokiu laiku, kaip dabar. Žydėjo krokai, dar tokie krūmai labai kvepiančiais žiedais, pūtė vėjas ir lijo lietus ax.gif ... Man viskas patiko thumbup.gif


QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 18:42)

Aha mano vaikas buvo labai nelaimingas,gaves nepilna rinkinuka....Bet dziugu,kad problema issisprende. thumbup.gif Visgi sesuo pirko dar viena rinkinuka ir atsiunte mano vaikui.Tik si syki buvo gudresne,patikrino,kad butu visi maisiukai vietoje.Tai jau laaaaimes buvo mano vaikui. wub.gif


Kaip gerai 4u.gif . Tik papildomos išlaidos, o ir laukti reikėjo ax.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 19:08)
na va, ka tik ir mes nusiploveme savo naujo siuntinuko kaladeles. labai tvarkingas, kaip naujas, jokiu ibrezimu, tik kelios detales apsitrynusios  thumbup.gif ir net nezinojau, kad be svyturelio dar bus garsine ta gaisrines detale atsidaranti spintele  biggrin.gif kur prijungus slanga pasigirsta vandens begimas
o kiek laimes vyrukui  bigsmile.gif
dar prdejo 1 zmoguti ir zarna, kuriu nera foto


Mačiau tą rinkinį pardavime, pagalvojau, kad geras, ypač auginantiems berniukus. Kaina normali buvo 4u.gif


QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 22:40)

Pempe, i svecius pakvieciau, tai issigando ir pas mus temukej nebesirodo  hihihi.gif

Turėjau ir kitur apsilankyti, čia pasilikau užsiskaninimui biggrin.gif .Kaip pyragą valgant, skaniausias kasniukas pabaigai mirksiukas.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 23:50)
biggrin.gif tu labai nesijuok, gal ji jau pakeliui pas tave  biggrin.gif del to ir sm nebesedi  tongue.gif

Širdis jau tikrai thumbup.gif
Papildyta:

QUOTE(vilmux0520 @ 2013 02 05, 00:01)
Na daba man reikia pagalbos del kainos ax.gif
Stai tos rininkinukas Kaina panasiai gaunasi 450. As sakau brangoka g.gif bet vyras lyg ir gundosi biggrin.gif
user posted image
bandysiu atkurt aprasyma siekt tiek. Google vertejo pagalba.
24 tiesus begiai, 62 lenti begiai, begiu perjungejai 3 + neatidaryta dezute 2 vnt, ilgas tiltas, tunelis. Ir daugiau jau vertejas grybauja doh.gif Idomiausia koks cia traukinukas? Reaguojantis ar ne?

Paziurejus realiai manisiui reiktu masinu tralo, orouosto rinkinio, tiksliau pacio lektuvo ir zinoma traukinio rinkinys, be puses paprastu begiu ax.gif O imant vien reikalingus rinkinukus atskirai kaina gautusi apie 800 Lt
Papildyta:
Na ir palode gavosi doh.gif  blush2.gif

Daug labai gražių dalykų, bet galėtų būti pigiau. Traukinio rinkinį primečiau, tai panašiai kaip "kartuskinėmis " kainomis gaunasi, o tiek daug perkant, tikrai turėtų būti pigiau. Kitų neskaičiavau. Traukinys turėtų būti reaguojantis, kiek anksčiau žiūrinėjau internete, tie visi reaguojantis.
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 23:40)

Tai kad Tu Latvijoj, o ne UK  unsure.gif Siaip tose dezese mane vilioja tuneliukai, ta didele stikline detale ale bokstas, dar priekabeles idomios, kokiu neturim ir duplo padai, kuriu niekad nebuna per daug  biggrin.gif



taigi shiais laikais uk yra pilna draugu ir net gyminiu 4u.gif
blogiausiu atveju tarpininkes blush2.gif
tad nematau nieko sunkaus tame atsisiuntime ish uk i latvija arba lietuva

net tarp vyro klientu yra imone kuri siuntas vezhiuoja lv-uk-lv marshrutu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 23:21)
nono.gif neskaudinkite man sirdies  lotuliukas.gif uz tokia kaina nauja gaisrine  thumbup.gif

Nerasysiu daugiau 4u.gif . Bet tik neklauskit mirksiukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(dovand @ 2013 02 04, 23:51)
Bet kaip jus Natele taip islaikot. Mes cia dvi savaites sergam tai namie sedim, tai man oi kaip knieti ka nors istraukt. Sulaiko tik tai kad negalima islaidaut be progos smile.gif. Ir tai jau unico rinkinuka istraukiau - nesusilaikiau, nes kai namie sedi tai namus baigia sugriaut smile.gif

Kad taip man gaila ja buvo parduot doh.gif , sunus gi jau perauges duplo buvo, o mazikes dar neturejom... laikiau dovanai, kaip ir kelis kitus duplo rinkinukus. O va dabar mazikei dovanoms sueis 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(n/a @ 2013 02 05, 00:19)
Mes tai lego kaupiam ateiciai, tai jie dar ir 5 metus gal pragules  blush2.gif

as karta geguze vaziavau i Prancuzija, tai bebunant FR zydejo alyvos, grizus Vilniuj jos kaip tik zydejo, o tada iskart pajurin isvaziavau - ten juk gamta veluoja - tai vel i zydejima pataikiau  wub.gif

Ne as viena, vadinas kaupiu drinks_cheers.gif 4u.gif . O praimt tai oi kiap knieti kai kuriuos, bet atsilaikau kuri laika, paskui kiek prislopsta tas noras lotuliukas.gif

Man tai nepekartojama wub.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 05, 00:50)
biggrin.gif tu labai nesijuok, gal ji jau pakeliui pas tave  biggrin.gif del to ir sm nebesedi  tongue.gif

lotuliukas.gif
Papildyta:
Vilmux, del traukinuko rinkinio, tai jau parase mergickos. Mano irgi tokia nuomone - kainos kaip pas kart. O jei, sakykim, uz begi 3 Lt moket, uz issisakojima is pervaza dvigubai, tai gaunas vien uz juos apie 300Lt. Dabar belieka ivertint, ar tiltas, traukinukas ir tuneliukas su blokiukais verti 150 g.gif . Tuneliukas grazus daiktas, bet as jo neskaitau prie butinu ir daug uz ji neduociau.
Atsakyti