Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

na va, ka tik ir mes nusiploveme savo naujo siuntinuko kaladeles. labai tvarkingas, kaip naujas, jokiu ibrezimu, tik kelios detales apsitrynusios thumbup.gif ir net nezinojau, kad be svyturelio dar bus garsine ta gaisrines detale atsidaranti spintele biggrin.gif kur prijungus slanga pasigirsta vandens begimas
o kiek laimes vyrukui bigsmile.gif
dar prdejo 1 zmoguti ir zarna, kuriu nera foto

user posted image
Papildyta:
QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 16:42)

Aha mano vaikas buvo labai nelaimingas,gaves nepilna rinkinuka....Bet dziugu,kad problema issisprende. thumbup.gif Visgi sesuo pirko dar viena rinkinuka ir atsiunte mano vaikui.Tik si syki buvo gudresne,patikrino,kad butu visi maisiukai vietoje.Tai jau laaaaimes buvo mano vaikui. wub.gif



unsure.gif o cia kaip, naujoje dezuteje truko?
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 19:04)
Pagal kepure, maisa, barzda  - kai isitikini, kad bent 2 daiktai tokie, kokie turi but pagal uzciuopiama forma, tada jau kaip ir rasta  4u.gif


aš tai bijau per klaidą paimt sirgalę merginą su tais bumbulais, man atrodo turėtų būti panaši apčiuopom į senį. baisia negraži ji man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 18:42)

Aha mano vaikas buvo labai nelaimingas,gaves nepilna rinkinuka....Bet dziugu,kad problema issisprende. thumbup.gif Visgi sesuo pirko dar viena rinkinuka ir atsiunte mano vaikui.Tik si syki buvo gudresne,patikrino,kad butu visi maisiukai vietoje.Tai jau laaaaimes buvo mano vaikui. wub.gif



Labai dziaugiuosi thumbup.gif Nes vis is galvos neiseidavo man Jusu vaikucio asaros ir prasymas, kad Kaledu senelis atnestu likusias policijos nuovados detales unsure.gif
Papildyta:
Egzotika, Jusu gaisrines masinytes net detales ne visos, tiksliau praktiskai tik pagrondas pas Jus, o visko truksta unsure.gif O del svyturelio, visos gaisrines visad budavo su garsiniu svytureliu- negarsini mes turim ant policijos laivo, o gaisrines- garsinis.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 20:08)
na va, ka tik ir mes nusiploveme savo naujo siuntinuko kaladeles. labai tvarkingas, kaip naujas, jokiu ibrezimu, tik kelios detales apsitrynusios  thumbup.gif ir net nezinojau, kad be svyturelio dar bus garsine ta gaisrines detale atsidaranti spintele  biggrin.gif kur prijungus slanga pasigirsta vandens begimas
o kiek laimes vyrukui  bigsmile.gif
dar prdejo 1 zmoguti ir zarna, kuriu nera foto

user posted image
Papildyta:


O, koks geras rinkinukas, del tos detalytes net nezinojau, mes tai turime ta gaisrine, bet turbut be sitos detales.

Na jus ir prikalbejot per pora valandeliu, net sunku viska perskaityt
Atsakyti
unsure.gif o cia kaip, naujoje dezuteje truko?
[/quote]

Naujoje...gavo vaikas dovanu,o ten penkiu maisiuku nebuvo. verysad.gif Nei pati negalejau tuo patiket.O vaikui kiek asaru buvo....

Pelene ir as labai dziaugiuosi,kad viskas issisprende.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 04 vasario 2013 - 19:29
QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 19:23)

Naujoje...gavo vaikas dovanu,o ten penkiu maisiuku nebuvo. verysad.gif Nei pati negalejau tuo patiket.O vaikui kiek asaru buvo....


Todel del viso pikto visad dabar tegu sese tikrina, jei reikia siust. Vietoj, tai grazint gali, o jau i kita sali iskeliavus, nieko nepakeisi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 04 vasario 2013 - 19:27
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 19:26)
Todel del viso pikto visad dabar tegu sese tikrina, jei reikia siust. Vietoj, tai grazint gali, o jau i kita sali iskeliavus, nieko nepakeisi  unsure.gif

Jo,sake turi dabar pamoka visam gyvenimui.Kad jei jau ka pirks is lego butinai patikrins tik nupirkus,ar viskas vietoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 04 vasario 2013 - 19:33
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 17:17)
Egzotika, Jusu gaisrines masinytes net detales ne visos, tiksliau praktiskai tik pagrondas pas Jus, o visko truksta  unsure.gif O del svyturelio, visos gaisrines visad budavo su garsiniu svytureliu- negarsini mes turim ant policijos laivo, o gaisrines- garsinis.


tai pirkdama zinojau, kad ne visos, bet lyginau kiana, ka gaunu, tai pamasciau, kad gana gera kana, detaliu atzvilgiu, visgi 2 furu pagrindai, vilkikas, vienos masinytes kaina 35 lt. su dar detalemis, zmogeliuakias, nerta jau taip prasytai, tuo labiau senai noriu jau nupirkti gaisrine, o naujos uz 117 tikrai nenoriu pirti detaliu atzvilgiu nebnt labaijau butu gera nuolaida

na imkime dabartine gaisrine kaina 117 lt.
user posted image
user posted image

is cia ko nera pas mus, tai senesnio moelio kopecios, be prailginimo ir to kauso
2 liepsnu
garsinio svyturelio
ir keliu kaldeliu, kuriu oa smus sociai
vis akita yra, be to man senesnio modelio gaisrine labiau oponavo ir tuom, kad jo fura ilgesne nei siuoliakines

o dar i vieta tu trukstamu detaliu gauname 2 masinas, taip irgi nepilnos komlektacijos, bet vaiko fantazinai tai netrukdys
ir nelabai maciau per 3 menesius kol seku skelbimus , ka dkas kazak panasaus siulytu, na nadzinske uz 95 lt smile.gif bet ten irgi su sava komplektacija ax.gif

mes patenkinti pirkiniu biggrin.gif tongue.gif uz naujas tokias 3 masinas butu 290 lt. tada zinoma su detalemis visomis, dezutes, bet ... mums uzteks ir tokiu

QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 17:23)
Naujoje...gavo vaikas dovanu,o ten penkiu maisiuku nebuvo. verysad.gif Nei pati negalejau tuo patiket.O vaikui kiek asaru buvo....


ojei unsure.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 17:26)
Todel del viso pikto visad dabar tegu sese tikrina, jei reikia siust. Vietoj, tai grazint gali, o jau i kita sali iskeliavus, nieko nepakeisi  unsure.gif


o tai kaip jus perkant tikrinate, as niekada nesu tikrinusi pirkdama
gi dezutes buna uzklijuotos g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 04 vasario 2013 - 19:46
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 19:44)

o tai kaip jus perkant tikrinate, as niekada nesu tikrinusi pirkdama
gi dezutes buna uzklijuotos  g.gif


Netikrinu, nes yra galimybe per menesi nuo pirkimo grazinti rolleyes.gif O va maltakava sesuo zaisla siunte maltaikavai is Amerikos unsure.gif , tai cia jau niekaip nebeiseina grazint per nustatyta laikotarpi... Mes jau sita situacija aptarinejom, kad kazkoks pirkejas Amerikoj nusipirko policijos stoti ir negraziai pasielge- iseme 5maiselius, kuriu jam reikejo, uzklijavo deze ir grazino i parduotuve unsure.gif
Papildyta:
Musu gaisrine irgi tokio senesnio modelio kaip ir Jusiske mirksiukas.gif , todel ir drisau komentuot apie detaliu trukuma. O berods su visom detalem deveta galima nupirkt uz 50litu tokia senesnio modeliuko.
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 17:49)
Netikrinu, nes yra galimybe per menesi nuo pirkimo grazinti  rolleyes.gif O va maltakava sesuo zaisla siunte maltaikavai is Amerikos  unsure.gif , tai cia jau niekaip nebeiseina grazint per nustatyta laikotarpi... Mes jau sita situacija aptarinejom, kad kazkoks pirkejas Amerikoj nusipirko policijos stoti ir negraziai pasielge- iseme 5maiselius, kuriu jam reikejo, uzklijavo deze ir grazino i parduotuve  unsure.gif


labai abejoju, ar lietuvoje kas priimtu deze, kuri jau bvuvo issinesta is pardes, sakytu patys isemete biggrin.gif pfu pfu pfu
Papildyta:
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 17:51)
Musu gaisrine irgi tokio senesnio modelio kaip ir Jusiske  mirksiukas.gif , todel ir drisau komentuot apie detaliu trukuma. O berods su visom detalem deveta galima nupirkt uz 50litu tokia senesnio modeliuko.


kaip rasiau per 3 menesius neuzmaciau uz tokia kaina nieko panasaus schmoll.gif
ai, tik pries kaledas viena mama sm pardave nauja uz 40 lt. is pradizu kaina busvo aukstsne, paskui sumazino, nes gavo 2 vienodas dovanu, deja buvau antra kuri jai parase doh.gif ir nebeavau

o as nesigailiu pirkinuko 38 detales , tai viena detale man 2,6 lt iseina, ne taip jau ir blogai (tuo labiau., kad detales nera jau paprastas keturtaske kaladele ax.gif ) zmogeliuko kaina pas kartuska 3, 5lt biggrin.gif dalimis panasiai ispardavineciau lotuliukas.gif

pelene, gal gali man imesti tos senesnes gaisrines modeli, as nemoku ieskoti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 04 vasario 2013 - 19:58
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 19:56)
labai abejoju, ar lietuvoje kas priimtu deze, kuri jau bvuvo issinesta is pardes, sakytu patys isemete  biggrin.gif pfu pfu pfu



As dar karta sakau, kad su trukstamom detalem policijos nuovada atkeliavo pas maltakava is Amerikos mirksiukas.gif Pas mus Airijoj zaisla gali grazint per menesi nuo pirkimo dienos, svarbu su nepazeista pakuote ir pirkimo cekiu. Netgi jei pasakysi, kad nupirkes zaisla, radai gedima trukuma kazko irgi priims.
Papildyta:
Lego duplo gaisrine musu tokia :

user posted image
Papildyta:
Paziurek cia

http://www.brickset....ail/?set=4977-1

Paspausk ant PARTS, rasi visas parodytas priklausancias detales 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 19:56)

ai, tik pries kaledas viena mama sm pardave nauja uz 40 lt. is pradizu kaina busvo aukstsne, paskui sumazino, nes gavo 2 vienodas dovanu, deja buvau antra kuri jai parase  doh.gif ir nebeavau




uz 40litu nauja tai tikrai superine kaina bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 18:13)
Paziurek cia
Paspausk ant PARTS, rasi visas parodytas priklausancias detales  4u.gif


uz 40litu nauja tai tikrai superine kaina  bigsmile.gif  thumbup.gif



aciu, tai galesim drasiai tokia pat gaisrine susikomplektuoti thumbup.gif , nes trukstamas detales visas turime is kitu rinkiuku (spinteles su stalciais tuoj gausime is kartuskes, tik kad ruzava ir melyna lotuliukas.gif bet tiks biggrin.gif )
bet tavo nurodtoje gaisrines schemoje nera tos spintutes kuri imituoja, kad bega vanduo - o al ten is benzovezio g.gif biggrin.gif

o tai gal zinai ir benzovezio aprasyma blush2.gif butu smagu irgi atsikurt toki pati , zinoma jei pas save tokiu kaladeiu rasime ax.gif

jo kaina buvo superine, bet buvo greitesniu uz mane doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 04 vasario 2013 - 20:33