Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 17:25)
O pas mus jau pavasaris  tongue.gif Airijoj pavasaris jau nuo vasario pirmos vadinamas  smile.gif Bet jie vis tiek turi vasari blynu antradieni antra menesio savaite, ir lauzus degina, bet pavasario pasitikimo, atsinaujinimo reiksme smile.gif

Siandien dukryte manes klause : ''Mamyt, mokytoja sake , kad jau pavasaris. Tai kodel dar nera mano gimtadienio ? ''  lotuliukas.gif

Jetau kaip pavasario nooriu 4u.gif . Kazkada vaziavom - balandzio antroj pusej i Vokietija - toki kontrasta pamatem, kad niekaip nenupasakosi - Llietuvoj jokio pumpurelio nebuvo - Lenkijoj pradejo jau matytis ir bevaziuojant vis daugyn, zalyn, koj Vokietijos puse- link Olandijos pasitiko pilnai zaliuojancia augmenija ir jau bebaigianciais nuzydet fantastiskais rausvais ziedais apsipylusiais medziais wub.gif

manoji ko gero pasakytu, paaugus, - o tai mano gimtadienio nebebus, kad jau pavasaris? tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 17:30)
Labai taiklus pastebėjimas  thumbup.gif
Nežinau iš kur sugalvojau, bet gal viena ausim girdėjau, kad kaladėles plauna skalbimo mašinoj. Nebandėt taip ar neverta?  g.gif

Skalbiu ir as kartais ax.gif , bet man kaladeliu gaila, kad papildomai nenusibraizytu, tai dabar duplines devetas pirktas po kokias 6 tik metu salia skalbiniu i ta skalbiniu maiseli. Nors man jos susoka po 2 - tenka peskalaut...O jei zmogutis ar su paveiksliuku, tai dar maziau dedu, kad nesitrintu vienas i kita... Bet jei nusipirkus kokia labai purvina, tai netikiu, kad isplaus is visu snapiuku ar giliau skalbykle...Ebay kartais buna prirasyta, kad skalbtos skalbyklej pries skelbima dedant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 04 vasario 2013 - 16:36
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 17:20)
Nelabai žinau kurso santykį, bet jei rinkiniai pirkti be nuolaidų, tai atpažįstu Ratų rinkinį (Makvynas ir žalia masinytė) kažkur apie 120-130 Lt, dar Bruolis gal kokį 60 Lt, policijos sunkvežimis apie 70-80 Lt, ta žalia dėžė su kaladėlėm apie 70 Lt.

O šiaip kai  įvertini, kad įmanoma su dvigubom nuolaidom pirkti naujus rinkinius, tai sakau, kad nesu tokia turtinga, kad pirkčiau brangiau dėvėtus  lotuliukas.gif


kursas tai ish 5 daugint - tai nemazha kaina vis vien. tik aisq ash neivertinau tu mashineliu ish cars. merginos mama esu tai kazhkaip ju kainu net nezhinojau ax.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 17:21)
matyt jiems taip nesalta, kaip lietuviams, tai ir neskuba varyt  biggrin.gif . arba letesni, kaip estai, tai kol susiruosia, ziema pati iseina  smile.gif


turbut neshalta biggrin.gif aj ishviso mazhai turi shvenciu. bet turi heroju su meshkos ausim lotuliukas.gif nors ir artimi kaimynai, bet skyriasi nuo lietuviu. gal ipasiu kada nors.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 13:43)
. Ir dar padariau sau atradimų, kad senesnės lego kaladėlės yra skirtinga apačia, net trijų rūšių radau.


gal galetum foto ideti, cia is musu pardavejos gavai ?

QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 13:45)
ish turimu kaladeliu 7 isheina  wub.gif


ohoho, ziuresime kiek mums iseis biggrin.gif


o cia musu patobulintas truckas biggrin.gif nusprende vyrukaws, kad masinytems viduje tamsu biggrin.gif man labiausiai uzdarymas durys patinka bigsmile.gif

user posted image
user posted image


biggrin.gif o cia siandiena musu kaladeles, verda kepa

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 13:59)
  Jei kokį rinkinį su mašinytę pirkčiau, drąsiai galėčiau perleist kažkam, nebent man labai jau patiktų  lotuliukas.gif


jei ka sauk, gal kam tiks cia biggrin.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 14:18)
Mes irgi tokias supynes turim  thumbup.gif Duplo vaikuciai supasi  biggrin.gif



biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif g.gif idomu, ko jus neturit
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 16:21)
matyt jiems taip nesalta, kaip lietuviams, tai ir neskuba varyt  biggrin.gif . arba letesni, kaip estai, tai kol susiruosia, ziema pati iseina  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 16:21)
Berods per LNK rodo kasdien ryte ar tik ne 6.20val  g.gif Siaip angliskas variantas jau daug daug metu- bet smagu, kad lietuvaiciai vercia ir rodo Lietuvos vaikuciams smile.gif Paziurek , tikrai idomus filmukas.

Oi, taip anksti aš nekylu, o jei kartais kylu, tai televizoriaus tik pramerkusi akis nejungiu. Mokomasis? Tai gal internete yra g.gif . Reikės kada paieškinėti. Tik dabar man televizorius atrodo tikras gėris ir nekaltybė biggrin.gif prieš kompiuterį, vis ekranas toliau nuo akių.

O kad nebūtų ne į temą, tai čia mano visiškai peraugęs sūnus sukurpė per 10 min. iš džiūstančių detalių krūvelės biggrin.gif
user posted image
Papildyta:

QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 16:25)
O pas mus jau pavasaris  tongue.gif Airijoj pavasaris jau nuo vasario pirmos vadinamas  smile.gif Bet jie vis tiek turi vasari blynu antradieni antra menesio savaite, ir lauzus degina, bet pavasario pasitikimo, atsinaujinimo reiksme smile.gif

Siandien dukryte manes klause : ''Mamyt, mokytoja sake , kad jau pavasaris. Tai kodel dar nera mano gimtadienio ? ''  lotuliukas.gif

Myliu Airiją wub.gif wub.gif wub.gif
Protingai mąsto thumbup.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 16:27)

Plaunast, kaip ir as - sepetukas*teptukas  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif friends.gif

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 16:46)
gal galetum foto ideti, cia is musu pardavejos gavai ?

o cia musu patobulintas truckas  biggrin.gif nusprende vyrukaws, kad masinytems viduje tamsu biggrin.gif man labiausiai uzdarymas durys patinka  bigsmile.gif


Vėliau vakare, reikia vakarienę gaminti, o aš čia sėdžiu doh.gif .
Ir iš mūsų, ir ne.

Labai liuksiškas thumbup.gif
Atsakyti
Aga, Natele, pas mus jau po truputi pradeda geles zydet, medziai.

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 16:46)

biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  g.gif idomu, ko jus neturit


Na daug ko neturim - gi rinkiniu daug nauju isleistu yra smile.gif Pvz is zoo sodo vezliuko, strucio(nes nauji paskutiniais metais isleisti), labai noriu to buteliuko is zoo ligonines, bet kad vis seku kainas, o maziau 35e kaina nekrenta verysad.gif + dar siuntimas. . Va Tomiike gyresi, kad nupirko kazkur uz 70litu ta zoo ligonine- kad mums taip nuskiltu... Kaip minejau ir leliuko berniuko norim, nes turim tik dvi mergytes kudikelius.
Papildyta:
Pempe, Airijoj esi buvus? Atskrisk i svecius, ka? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte08 @ 2013 01 31, 20:28)

Paskaitau jus,bet retai parasau. blush2.gif
Merginos labai reiketu man tokio senelio,bet nelabai suprantu,kaip reikia zinoti kokiam maiseli jis gyvena,ar as kazko nesuprantu? g.gif
Ziurinejau maximoje,tuos maiseliu,kur zmogeliukai gyvena,bet kad ten gi neparodytas koks tiksliai zmogeliukas gyvena...kaip ta seneli reiketu atrast?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 04 vasario 2013 - 17:37
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 15:05)
O kad nebūtų ne į temą, tai čia mano visiškai peraugęs sūnus sukurpė per 10 min. iš džiūstančių detalių krūvelės biggrin.gif



saunuolis koks thumbup.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 15:10)
Na daug ko neturim - gi rinkiniu daug nauju isleistu yra  smile.gif


biggrin.gif tik tiek tetruksta thumbup.gif

QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 15:36)
bet kad ten gi neparodytas koks tiksliai zmogeliukas gyvena...kaip ta seneli reiketu atrast?


tada rase, kad pagal kepure apciupinejo ji ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 04 vasario 2013 - 17:48
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 17:41)
biggrin.gif tik tiek tetruksta  thumbup.gif
tada rase, kad pagal kepure apciupinejo ji  ax.gif


Na ne, gi as tik pavyzdi daviau, ko dar noretusi. O visu rinkiniu net ir nereik, jau ir taip namuos vien lego duplo

Aha, musyte rase, kad kepure uzciuope maiselyje. Mums irgi tokio senelio salcio reikia- gal kada nors...
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 17:41)
saunuolis koks  thumbup.gif
biggrin.gif tik tiek tetruksta  thumbup.gif
tada rase, kad pagal kepure apciupinejo ji  ax.gif


Maltakava, berods Jusu sunus liudejo del policijos nuovados nepilno rinkinio? Gal issprendet jau sia problema?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 04 vasario 2013 - 17:58
Pagal kepure, maisa, barzda - kai isitikini, kad bent 2 daiktai tokie, kokie turi but pagal uzciuopiama forma, tada jau kaip ir rasta 4u.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz pagalba.Reikes pradet tikrinti maisiukus,mazaka, gal pavyks rasti.Bet kiek pastebejau tu maisiuku yra lig keliu spalvu,ar as klystu?
Labai gudriai sugalvojot,kaip atrast seneli. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maltakava: 04 vasario 2013 - 18:37
QUOTE(maltakava @ 2013 02 04, 19:35)
Aciu merginos uz pagalba.Reikes pradet tikrinti maisiukus,mazaka, gal pavyks rasti.Bet kiek pastebejau tu maisiuku yra lig keliu spalvu,ar as klystu?
Labai gudriai sugalvojot,kaip atrast seneli. biggrin.gif

Juoduose maiseliuose ieskot reikia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 04 vasario 2013 - 18:41

Maltakava, berods Jusu sunus liudejo del policijos nuovados nepilno rinkinio? Gal issprendet jau sia problema?
[/quote]

Aha mano vaikas buvo labai nelaimingas,gaves nepilna rinkinuka....Bet dziugu,kad problema issisprende. thumbup.gif Visgi sesuo pirko dar viena rinkinuka ir atsiunte mano vaikui.Tik si syki buvo gudresne,patikrino,kad butu visi maisiukai vietoje.Tai jau laaaaimes buvo mano vaikui. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 18:40)
Juoduose maiseliuose ieskot reikia.

Aciuuu.... Uzsiimsiu paieskomis. lens.gif
Atsakyti