Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 15:20)

latvijoj nera uzhgaveniu  verysad.gif

Kaži kodėl? Latviai tokie dainingi, kaip galėtų žiemą vyti iš kiemo garsiai bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 15:43)
Turiu pasakyti, kad perpardavinėtojos turi ką veikti, jei murzinus legus bando atšveisti pardavimui 4u.gif .

o ar perpardavinetojos nuplauna tuos lego? kazkaip abejoju..

o tas senas detales prasom fotkinti ir parodyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 13:27)
Manyčiau, jei devyniasdešimt, tai būtų jau gan nieko ax.gif


QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 14:10)
detaliu tai apie 100 geritai taip primeciau, jei patinka, derekis 4u.gif
biggrin.gif o man tas masinos kranas kaip tiktu  bigsmile.gif  thumbup.gif

Deja, čia iš ebay, nepasiderėsi. Kaina būtų kaip ir gera, bet siuntimas labai užkelia, nes gaunas jei gerai atsimenu apie 8-9 svarus UK teritorijoj.
Gera ta mašinytė, nors ji tikrai būtų nereikalinga doh.gif ir taip turi mano kavalierius 4 nenaudojamas duplo doh.gif Jei kokį rinkinį su mašinytę pirkčiau, drąsiai galėčiau perleist kažkam, nebent man labai jau patiktų lotuliukas.gif

QUOTE(RutRut @ 2013 02 04, 15:27)
mes tokį turim:) tik dukrytė nelabai ta Dora domisi, gal kad filmukų su ja nerodžiau g.gif  vienintelė mums reikalinga detalė šiame rinkiny -  tai sūpynės:)

Saviškiui jau parodžiau krūvą Fisher price little people filmukų, jau nemažai Baby Einstein pražiūrėjom, paskui bus eilė Dorai. Užtat būtų nieko turėt kokį rinkinuką su daug įdomių detalių rolleyes.gif

Pempe, Dora - gražus mokomasis multikas thumbup.gif Deja, savo berniukui mažiau rodyčiau filmukų, bet jis nusistatęs prieš maistą, tai tik multikų pagalba išeina pamaitint unsure.gif

Sunku plaut dėvėtas kaladėles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 04 vasario 2013 - 16:02
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 16:03)
wow kaip fainai  wub.gif darysime copy tongue.gif



QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 16:43)
Kaip faina thumbup.gif , kopijuosim ir mes thumbup.gif



puoskite ir kopijuokite smile.gif negaila wub.gif

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 16:56)
Kaži kodėl? Latviai tokie dainingi, kaip galėtų žiemą vyti iš kiemo garsiai bigsmile.gif ...


turi vasara visasavaite kai dainuoja ir shoke g.gif gal jiems ir uzhtenka

mes dar mazhiuku rinkinuku papildem savo kolekcija: duplo greitushke isigijom
vis seku kainas nauduotu duplo, tai kol kas mane jos tik shokiruoja skelbimas1 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(RutRut @ 2013 02 04, 15:27)
  vienintelė mums reikalinga detalė šiame rinkiny -  tai sūpynės:)



QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 15:40)
as si rinkinuka paziurejusi irgi supynes uzfiksavau, tokios nematytos ir manau vaikams idomos butu



Mes irgi tokias supynes turim thumbup.gif Duplo vaikuciai supasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 16:05)
mes dar mazhiuku rinkinuku papildem savo kolekcija: duplo greitushke isigijom
vis seku kainas nauduotu duplo, tai kol kas mane jos tik shokiruoja  skelbimas1  doh.gif

Nelabai žinau kurso santykį, bet jei rinkiniai pirkti be nuolaidų, tai atpažįstu Ratų rinkinį (Makvynas ir žalia masinytė) kažkur apie 120-130 Lt, dar Bruolis gal kokį 60 Lt, policijos sunkvežimis apie 70-80 Lt, ta žalia dėžė su kaladėlėm apie 70 Lt.

O šiaip kai įvertini, kad įmanoma su dvigubom nuolaidom pirkti naujus rinkinius, tai sakau, kad nesu tokia turtinga, kad pirkčiau brangiau dėvėtus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonrisita: 04 vasario 2013 - 16:22
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 16:56)
Kaži kodėl? Latviai tokie dainingi, kaip galėtų žiemą vyti iš kiemo garsiai bigsmile.gif ...

matyt jiems taip nesalta, kaip lietuviams, tai ir neskuba varyt biggrin.gif . arba letesni, kaip estai, tai kol susiruosia, ziema pati iseina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 15:43)

Aš ir dabar nežinau, kas ta Dora blush2.gif



Berods per LNK rodo kasdien ryte ar tik ne 6.20val g.gif Siaip angliskas variantas jau daug daug metu- bet smagu, kad lietuvaiciai vercia ir rodo Lietuvos vaikuciams smile.gif Paziurek , tikrai idomus filmukas.
Atsakyti
QUOTE(n/a @ 2013 02 04, 15:56)
o ar perpardavinetojos nuplauna tuos lego? kazkaip abejoju..

o tas senas detales prasom fotkinti ir parodyti wink.gif

Manau, kad plauna, jei nešvarios. Esu gavusi siuntinį su dar drėgmomis.

Galėčiau ir nupaveiksluoti, tik kortelė dabar pilna. Kai išsikelsiu dabartinį turinį 4u.gif

QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 15:59)
Deja, čia iš ebay, nepasiderėsi. Kaina būtų kaip ir gera, bet siuntimas labai užkelia, nes gaunas jei gerai atsimenu apie 8-9 svarus UK teritorijoj.
Gera ta mašinytė, nors ji tikrai būtų nereikalinga  doh.gif  ir taip turi mano kavalierius 4 nenaudojamas duplo  doh.gif  Jei kokį rinkinį su mašinytę pirkčiau, drąsiai galėčiau perleist kažkam, nebent man labai jau patiktų  lotuliukas.gif
Saviškiui jau parodžiau krūvą Fisher price little people filmukų, jau nemažai Baby Einstein pražiūrėjom, paskui bus eilė Dorai. Užtat būtų nieko turėt kokį rinkinuką su daug įdomių detalių  rolleyes.gif

Pempe, Dora - gražus mokomasis multikas  thumbup.gif Deja, savo berniukui mažiau rodyčiau filmukų, bet jis nusistatęs prieš maistą, tai tik multikų pagalba išeina pamaitint  unsure.gif

Sunku plaut dėvėtas kaladėles?

Man jame patiko augalas vijoklis biggrin.gif, palmės, sūpynikė- tiltelis, o ir mašina nebloga ax.gif . Dar ilgos detalės. Neblogas rinkinys.

Aš dėl maisto kartais irgi taip darau blush2.gif

Nėra sunku, bet, jei sąžiningai, tai kiekvieną tenka patrinti dantų šepetuku, o kartais ir iš apačios pamakaluoti kietesniu teptuku. O jei dar dviese bigsmile.gif ... Žodžiu, buvom labai įsitraukusios į darbą, šlapios, stalas ir grindys plaukė, ir dar nebaigėm doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 16:21)
matyt jiems taip nesalta, kaip lietuviams, tai ir neskuba varyt  biggrin.gif . arba letesni, kaip estai, tai kol susiruosia, ziema pati iseina  smile.gif


O pas mus jau pavasaris tongue.gif Airijoj pavasaris jau nuo vasario pirmos vadinamas smile.gif Bet jie vis tiek turi vasari blynu antradieni antra menesio savaite, ir lauzus degina, bet pavasario pasitikimo, atsinaujinimo reiksme smile.gif

Siandien dukryte manes klause : ''Mamyt, mokytoja sake , kad jau pavasaris. Tai kodel dar nera mano gimtadienio ? '' lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 17:20)
Nelabai žinau kurso santykį, bet jei rinkiniai pirkti be nuolaidų, tai atpažįstu Ratų rinkinį (Makvynas ir žalia masinytė) kažkur apie 120-130 Lt, dar Bruolis gal kokį 60 Lt, policijos sunkvežimis apie 70-80 Lt, ta žalia dėžė su kaladėlėm apie 70 Lt.

O šiaip kai  įvertini, kad įmanoma su dvigubom nuolaidom pirkti naujus rinkinius, tai sakau, kad nesu tokia turtinga, kad pirkčiau brangiau dėvėtus  lotuliukas.gif

As irgi taip pagalvojau, kad jei nausjus supirkt, tai nemaza sumele gaunas. Kad ir su nuolaidom - cia vien nauju rinkinuku detales, turetu neilgai zaistos but g.gif , tai gal ir normaliai gaunas...
Kursas *5 Lt ko gero turetu but.
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 04, 17:21)

Nėra sunku, bet, jei sąžiningai, tai kiekvieną tenka patrinti dantų šepetuku, o kartais ir iš apačios pamakaluoti kietesniu teptuku. O jei dar dviese bigsmile.gif ... Žodžiu, buvom labai įsitraukusios į darbą, šlapios, stalas ir grindys plaukė, ir dar nebaigėm doh.gif  biggrin.gif

Plaunast, kaip ir as - sepetukas*teptukas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 04, 16:25)
Siandien dukryte manes klause : ''Mamyt, mokytoja sake , kad jau pavasaris. Tai kodel dar nera mano gimtadienio ? ''  lotuliukas.gif

Labai taiklus pastebėjimas thumbup.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 16:27)
Plaunast, kaip ir as - sepetukas*teptukas  lotuliukas.gif

Nežinau iš kur sugalvojau, bet gal viena ausim girdėjau, kad kaladėles plauna skalbimo mašinoj. Nebandėt taip ar neverta? g.gif
Atsakyti