Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

na tame rinkinuke ir as Doros nematau g.gif , nebent Doros draugelis biggrin.gif . Bet kodel as nepamenu, kad buciau maciusi lego duplo Doros varianta? g.gif . Va mega bloks tai tikrai yra g.gif . Gal praziopsojau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 14:23)
na tame rinkinuke ir as Doros nematau  g.gif , nebent Doros draugelis  biggrin.gif . Bet kodel as nepamenu, kad buciau maciusi lego duplo Doros varianta?  g.gif . Va mega bloks tai tikrai yra  g.gif . Gal praziopsojau? g.gif

kažkada buvo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 02 04, 15:33)
kažkada buvo
user posted image


Aha, tikrai yra ir lego su Dora, net nezinojau bigsmile.gif
Mes turejom mega bloks Dora, tai labai greit mano vaikai sugebejo jai koja nulauzti, tvora sulankstyti doh.gif Tai dabar jokiu mega bloks, jau geriau brangiau lego pirksiu 4u.gif
Atsakyti
valentio dienai pasiruoshe

user posted imageoj toj sumazhinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _E_D_I_T_A_: 04 vasario 2013 - 14:53
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 12:52)
valentio dienai pasiruoshe


wow kaip fainai wub.gif darysime copy tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 02 04, 15:33)
kažkada buvo

Vadinas tada visai neidomu tos Doros man buvo, nes nebuvo kam pirkt, tai nemaciau lotuliukas.gif . Gal net nezinojau, kas ta Dora biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 15:52)
valentio dienai pasiruoshe


Mes tai dar nesiruosiam - pirma Uzgavenes galvoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 09:38)
Padraika, dar lyg klausei apie gyvunelius smulkiuju lego, tai prisiminiau, kad mazyte bezdzionele yra melynoj zmogiuku serijoj 8803.

aciu. reiks pastebeti. gal kada isigysim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 16:07)
Vadinas tada visai neidomu tos Doros man buvo, nes nebuvo kam pirkt, tai nemaciau  lotuliukas.gif . Gal net nezinojau, kas ta Dora  biggrin.gif
Papildyta:

Mes tai dar nesiruosiam - pirma Uzgavenes galvoj  4u.gif


bandzhiau statyt shirdutes smile.gif puoshiu namus valentinkei
latvijoj nera uzhgaveniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renacio @ 2013 02 04, 15:33)
kažkada buvo
user posted image


mes tokį turim:) tik dukrytė nelabai ta Dora domisi, gal kad filmukų su ja nerodžiau g.gif vienintelė mums reikalinga detalė šiame rinkiny - tai sūpynės:)
Atsakyti
QUOTE(RutRut @ 2013 02 04, 13:27)
mes tokį turim:) tik dukrytė nelabai ta Dora domisi, gal kad filmukų su ja nerodžiau g.gif  vienintelė mums reikalinga detalė šiame rinkiny -  tai sūpynės:)


as si rinkinuka paziurejusi irgi supynes uzfiksavau, tokios nematytos ir manau vaikams idomos butu
Papildyta:
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 13:20)
bandzhiau statyt shirdutes smile.gif puoshiu namus valentinkei


biggrin.gif kiek vnt sirdeliu iseis namu puosybai
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 04, 14:52)
valentio dienai pasiruoshe

[img]

Kaip faina thumbup.gif , kopijuosim ir mes thumbup.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 04, 15:07)
Vadinas tada visai neidomu tos Doros man buvo, nes nebuvo kam pirkt, tai nemaciau  lotuliukas.gif . Gal net nezinojau, kas ta Dora  biggrin.gif


Aš ir dabar nežinau, kas ta Dora blush2.gif


Kaip pasiilgau šio puslapio, dar ne viską perskaičiau, vis laiko pritrūkstu ax.gif . Guodžiausi, kad negaunu siuntinių, gavau, ir dar iš kitur buvau papirkusi lego detalių, tai su maže turėjome daug terlenstvos, plovėm, taškėmės, šveitėm. Turiu pasakyti, kad perpardavinėtojos turi ką veikti, jei murzinus legus bando atšveisti pardavimui 4u.gif . Ir dar padariau sau atradimų, kad senesnės lego kaladėlės yra skirtinga apačia, net trijų rūšių radau. Iš pradžių galvojau, kad gal net ne lego, bet logotipas kaladėlės viršuje yra. Ir dar radau kelias senas lego kaladėles, kurios visai nesilaiko viena ant kitos. Tai čia man visai mįslė g.gif .
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 04, 16:40)
as si rinkinuka paziurejusi irgi supynes uzfiksavau, tokios nematytos ir manau vaikams idomos butu
Papildyta:
biggrin.gif kiek vnt sirdeliu iseis namu puosybai


ish turimu kaladeliu 7 isheina wub.gif
Atsakyti