Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

Padraika, dar lyg klausei apie gyvunelius smulkiuju lego, tai prisiminiau, kad mazyte bezdzionele yra melynoj zmogiuku serijoj 8803.
Atsakyti
Ką manot apie tokį rinkinuką už 110 Lt? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 12:14)
Ką manot apie tokį rinkinuką už 110 Lt?

man atrodo, kad brangu 4u.gif na, bet dar palaukit, pakomentuos, kas daugiau pastaruoju metu duplo perka 4u.gif
Atsakyti
man i atrodo, kad per didelė kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 12:14)
Ką manot apie tokį rinkinuką už 110 Lt? user posted image


ir man atrodo per brangu schmoll.gif
Atsakyti
Gerai, kai yra tiek daug besigaudančiųjų kainose thumbup.gif Iš pradžių patiko, kad čia Doros rinkinys (o kad pačios Doros nėra sugebėjau praleist doh.gif ), bet patyrinėjus atidžiau nemažai trūksta detalių, tik statybinių papildomai prikrauta. Ačiū, mergaitės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 14:02)
Gerai, kai yra tiek daug besigaudančiųjų kainose  thumbup.gif Iš pradžių patiko, kad čia Doros rinkinys (o kad pačios Doros nėra sugebėjau praleist  doh.gif ), bet patyrinėjus atidžiau nemažai trūksta detalių, tik statybinių papildomai prikrauta.  Ačiū, mergaitės  smile.gif

drinks_cheers.gif kad ir statybinių nėra daug ax.gif aplamai keli žmogučiai, palmės, dar pora įdomesnių detalių..., tikrai neverta 4u.gif kartais už naudotą prašo tiek daug doh.gif
Atsakyti
Matet gal, vel ebay atsirado tos 3 dideles lego duplo dezes uz 399 svaru. Ir vel aukcionas, praeita karta niekas nestate, idomu kaip dabar bus. Gaila, kad ne LT, o tai ciuptume ir dalintumesi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 11:14)
Ką manot apie tokį rinkinuką už 110 Lt? user posted image

Manyčiau, jei devyniasdešimt, tai būtų jau gan nieko ax.gif
Papildyta:
QUOTE(guziukas @ 2013 02 04, 08:25)
kokia tema aptikau bigsmile.gif man ji aktuali labai,nes tuiu viena pamisusi del Lego ir dvi taip pat besidomincias juo biggrin.gif


Prašom jungtis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 04, 13:23)
Matet gal, vel ebay atsirado tos 3 dideles lego duplo dezes uz 399 svaru. Ir vel aukcionas, praeita karta niekas nestate, idomu kaip dabar bus. Gaila, kad ne LT, o tai ciuptume ir dalintumesi drinks_cheers.gif


su mielu noru pasidalinčiau lotuliukas.gif ten paimt reikia, nesiunčia, užtat ir negriebia nieks.
beje čia pardavinėja manau šitą turtą g.gif
http://www.youtube.c...h?v=FNTWC6GumnA
Atsakyti
uf, tris diena pasirgau, tai puse temos priplepeta doh.gif aisku, viena akimi vis tiek sekiau blush2.gif
QUOTE(guziukas @ 2013 02 04, 08:25)
kokia tema aptikau bigsmile.gif man ji aktuali labai,nes tuiu viena pamisusi del Lego ir dvi taip pat besidomincias juo biggrin.gif

O jus cia tik apie Lego kalbat?

sveika ir cia wink.gif
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 04, 13:23)
Matet gal, vel ebay atsirado tos 3 dideles lego duplo dezes uz 399 svaru. Ir vel aukcionas, praeita karta niekas nestate, idomu kaip dabar bus. Gaila, kad ne LT, o tai ciuptume ir dalintumesi drinks_cheers.gif

kad iskart po ano nenupirkimo ir relistino tas dezes wink.gif nenupirks ilgai dar ju, jei nesikeis salygos irnesakyk.gif

siaip su tais aukcionais nera lengva - pradine kaina atrodo nedidele, bet kai pridedi siuntimo islaidas (is pradziu vietoje, paskui i LT, o lego tai svorio turi), tai smarkiai pabrangsta. kai kurie pardavejai dar ir spekuliuoja su siuntimu - daikto kaina nedidele, o siuntima brangu uzdeda (nes gali rasti pas kita ta pati, bet siuntimas perpus mazesnis). Ir sunkiausias dalykas - uzsienieciu perkamoji galia kita smile.gif jie tos kainos svarais kaip mums litais, tai sudetinga mums konkuruot smile.gif bent jau apie UK galiu taip pasakyt.
Atsakyti
QUOTE(Sonrisita @ 2013 02 04, 09:14)


detaliu tai apie 100 geritai taip primeciau, jei patinka, derekis 4u.gif
biggrin.gif o man tas masinos kranas kaip tiktu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti