Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

ydomu pasidare, ar cia as viena tokia atsilikus, kad neturiu galimybes pirkti ebay? unsure.gif cia kiek ziuriu visos ten prekinates unsure.gif
Atsakyti
Gera kaina bages aukcionas - nepilnai 20svaru su siuntimu.

Norfiniai visokie neaiskiu firmu traukinukai mane stabdo ypac del vienos priezasties - neaisku, kas i ju plasmase prideta...Jei ir geru firmu dazuose zaislams ar plasmasej pasitaiko kenksmingu medziagu, tai kas tada dedas situose g.gif - kazkaip nepasitikiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natele: 03 vasario 2013 - 13:29
matet, skelbimu temoje skundzia musu pardaveja g.gif ks ten siuntinuko negaunate ilgai? kokia priezastis? kazin per kiek laiko mums atsius g.gif

QUOTE(Natele @ 2013 02 03, 11:28)

Norfiniai visokie neaiskiu firmu traukinukai mane stabdo ypac del vienos priezasties - neaisku, kas i ju plasmase prideta...Jei ir geru firmu dazuose zaislams ar plasmasej pasitaiko kenksmingu medziagu, tai kas tada dedas situose  g.gif  - kazkaip nepasitikiu.


del to as labai jau nesirauziu, o ka vaikai su kitokiais zaislais nezaidzia daugiau smile.gif maistas jusu be jokiu E, viskas is kaimo, is mociutes darzo, mesyte irgi pas mociute auginta kaime smile.gif is proto galima iseiti, vien apie tai mastant
mano berniukas alergiskas, tai .....
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 03, 14:28)
Gera  kaina bages aukcionas - nepilnai 20svaru su siuntimu.




Tikrai nebloga, tik labai jau daug statymu buvo per paskutines minutes, cia jau reikia tuo momentu sedet prie kompo, o ne su vaikais zaisti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 02, 22:27)
musu pardaveja pakeite sm nic'a, dabar ji kantri4 lyg. Cia apie kartuske.

Gal cia priezastis, is lego skelbimu g.gif :
LABAS VISOMS:
TIESIOG NOREJAU PRANESTI, KAD NARE KARTUSKE MANE PAPRASCIAUSIAI APGAVO. PIRKAU JAU NE PIRMA KARTA, ANKSCIAU VISKAS BUVO GERAI, O DABAR SUMOKĖJAU 65LITUS IR GAVAU ŠPYGĄ TAUKUOTĄ, LABAI NEGRAŽU IŠ JOS PUSĖS.
TAI VA... verysad.gif
IR DAR JOS PAŠTAS NEBEPRIEINAMAS MAN...FUI KAIP TOKIŲ BOBŲ NEKENČIU.
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 03, 14:34)
matet, skelbimu temoje skundzia musu pardaveja  g.gif ks ten siuntinuko negaunate ilgai? kokia priezastis? kazin per kiek laiko mums atsius g.gif
del to as labai jau nesirauziu, o ka vaikai su kitokiais zaislais nezaidzia daugiau  smile.gif maistas jusu be jokiu E, viskas is kaimo, is mociutes darzo, mesyte irgi pas mociute auginta kaime  smile.gif is proto galima iseiti, vien apie tai mastant
mano berniukas alergiskas, tai .....


Mes irgi gavome ne per 3 dienas siuntinuka, bet gal per kokias 2 savaites, bet man tai gerai, nes gavau to ka norejau ir nuolaida gera padare ir siuntinukas buvo ne lengvas - 3,7 kg.
O del visokiu E tai reikia stengtis kuo maziau kad vaikai gautu. Aciu dievui, mes mesyte ir darzoves savo turime, bent jau patys specialiai jokiu sh.. nepilam
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 03, 14:36)
Gal cia priezastis, is lego skelbimu  g.gif :
LABAS VISOMS:
TIESIOG NOREJAU PRANESTI, KAD NARE KARTUSKE MANE PAPRASCIAUSIAI APGAVO. PIRKAU JAU NE PIRMA KARTA, ANKSCIAU VISKAS BUVO GERAI, O DABAR SUMOKĖJAU 65LITUS IR GAVAU ŠPYGĄ TAUKUOTĄ, LABAI NEGRAŽU IŠ JOS PUSĖS.
TAI VA... verysad.gif
IR DAR JOS PAŠTAS NEBEPRIEINAMAS MAN...FUI KAIP TOKIŲ BOBŲ NEKENČIU.



O gal cia konkurentes kokios raso? Kazkaip pati ta nare, kur taip parase neturi nei vienos zinutes, nezinau, nelabai tikiu
Atsakyti
del lego kokybes, nenustebciau jei skirtusi kokybe pirkto to paties rinkinio uk ir lt biggrin.gif
kaip ir pampersai pirkti pas mus ir parvesti is uk, skiriasi kaip DIENA IR NAKTIS , o firma, pakuote ta pati ... tai tikrai nera rodiklis
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 03, 13:41)

O gal cia konkurentes kokios raso? Kazkaip pati ta nare, kur taip parase neturi nei vienos zinutes, nezinau, nelabai tikiu

tai kad jai tu konkurenciu nera unsure.gif ji monopolininke galima sakyti
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 03, 11:36)
Gal cia priezastis, is lego skelbimu  g.gif :



nikas kartuskes greiciausiai pakeistas del moderatoriu, nes kazkada jos buvo ja uzblokavusios
cia ne mums zinoti kokios priezastys, gal konkurencija, gal reikia kokius mokescius moketi, nezinau
bet kad is musu visos gavo, isskyrus kazkuria, tai gal nera taip kaip raso,

ziuresime kada mes gausime siuntinuka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 03, 13:41)
del lego kokybes, nenustebciau jei skirtusi kokybe pirkto to paties rinkinio uk ir lt  biggrin.gif
kaip ir pampersai pirkti pas mus ir parvesti is uk, skiriasi kaip DIENA IR NAKTIS , o firma, pakuote ta pati ... tai tikrai nera rodiklis

cia apie norfinius ne lego kalbama, kaip supratau. o kitos firmos rolleyes.gif apie kazkokius pigius
Atsakyti
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 03, 14:34)
del to as labai jau nesirauziu, o ka vaikai su kitokiais zaislais nezaidzia daugiau  smile.gif maistas jusu be jokiu E, viskas is kaimo, is mociutes darzo, mesyte irgi pas mociute auginta kaime  smile.gif is proto galima iseiti, vien apie tai mastant
mano berniukas alergiskas, tai .....

Daugelis to klausia, bet man tas klausimas juokingas biggrin.gif . Man skamba panasiai, kaip kad isgerus stipriu vaistu doze, jau gali gert ir antra - taip ar taip jau isgerei doh.gif .
Na, man nevienodai, ka mano vaikas kisa i burna ar kuo kvepuoja, ka valgo, todel ten, kur imanoma, stengiuos, nes myliu savo vaikus - svetimus irgi biggrin.gif .
O del maisto - ka galim, ta patys auginam be sintetiniu trasu ir parduotuvej daznai i produktu etiketes ziuriu...ir gaminam patys.
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 03, 14:41)
del lego kokybes, nenustebciau jei skirtusi kokybe pirkto to paties rinkinio uk ir lt  biggrin.gif
kaip ir pampersai pirkti pas mus ir parvesti is uk, skiriasi kaip DIENA IR NAKTIS , o firma, pakuote ta pati ... tai tikrai nera rodiklis

Tai i gamintoja reikia ziuret, o ne i pakuote 4u.gif . Pas mus vezami pampiai gi Lenkijoj gaminami.
O del lego- garantijos nera, bet vietiek patikimiau nei jau 100pr. treciosioms salims pagamintas daiktas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 03, 14:00)
ydomu pasidare, ar cia as viena tokia atsilikus, kad neturiu galimybes pirkti ebay? unsure.gif  cia kiek ziuriu visos ten prekinates unsure.gif

aš ir ebay nesidairau ax.gif kol kas užtenka LT ką papirkus esu, dar iš amazon.co.uk su akcijom gerų rinkinukų gerom kainom papirkus...
Atsakyti