Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(Pelene @ 2013 02 03, 00:50)
Kai surasi, parasyk prasau, man irgi idomu.
Papildyta:
Na Tu saunuole  thumbup.gif Toks pat musu garvezys  ir yra  pridetas prie to didziojo traukinio rinkinio smile.gif
Papildyta:
Na va, jei kazkam nereikia tu visu nukreipeju ir kitu gudriu traukinio begiu, nes turi naujo modelio garvezius- mielai perpirkciau  tongue.gif

Tik spalva tavo kitokia

Neturiu tų cingaliukų biggrin.gif

Žiūrėk ką dar radau- trasų variantai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 03 vasario 2013 - 01:00
Trasu variantai irgi geris- keleta tu variantu yra pas mus instrukcijoj su didziuoju traukinio rinkiniu, na bet ne tiek daug , kiek sitam Tavo surastam lape. Mes cia naktinejam, o mieganciosios rytoj daug naudingo info cia ras thumbup.gif
Papildyta:
Aga, spalva pas mane vietoj melynos - zalia, kaip kad imeciau pavyzdi is ebay smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 03, 01:04)
Trasu variantai irgi geris- keleta tu variantu yra  pas mus instrukcijoj su didziuoju traukinio rinkiniu, na bet ne tiek daug , kiek sitam Tavo surastam lape. Mes cia naktinejam, o mieganciosios rytoj daug naudingo info cia ras  thumbup.gif
Papildyta:
Aga, spalva pas mane vietoj melynos - zalia, kaip kad imeciau pavyzdi is ebay  smile.gif

Pagavo azartas lotuliukas.gif
Dar ir raudonas yra bigsmile.gif

Radau taviškį - 1993 metų
user posted image

user posted image

Na, viskas, labanakt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 03 vasario 2013 - 01:17
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 21:23)
Pasižvalgiau ax.gif . Tikrai, kiek daug rinkinių, net sunku patikėti, kad visus turi pardavime, o ne šiaip nuotraukas rodo.

O namukai abu savotiškai žavūs. Rožinis man labai patinka dėl augalo, mašinos, torto, o geltonasis dėl sūpynių ir kūdikio biggrin.gif


del eksperimento reikes jiems uzhprashyti princesiu senu 4u.gif
nes vyras irgi suabejojo kad turi tokius pardavime g.gif

o namuko riek panelytei, tai ruzhavas traukia. naujas nepatinka, del to kad per mazhai man vaiku. tai tas senesnis kaip tik g.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 21:32)
Edita, cia priklauso nuo to, ko nori. Pvz. mes turim antra nama- man jis fainas tuo, kad yra ir kudikis su vezimeliu. Ir pacios namo, baldu spalvos yra universalios- zaist tiek berniukui, tiek mergaitei. Nes tas pirmasis visai visai rozinis  blush2.gif
Papildyta:
Jei tu apie ta augala


mes kol kas dukra turim, tai nebeda ta spalva smile.gif nors jau teko ir man ir vyrui sunu sapnuot blink.gif
o beje ar tas leliukas su vezhimu - labai vaikams patinka?

QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 22:11)
Va, radau internete nuotrauka tokiu kaip musu triratuku  smile.gif



va cia tai geras bigsmile.gif net nemacius dar tokio stebuklo! thumbup.gif

QUOTE(mmergyte @ 2013 02 02, 22:27)
sveikos,radau įdomią temą,esame savotiški fanatikai visi,bet daugiausia žinoma žaidžia mažiausias biggrin.gif  galima sakyti jau koks geras pusmetis nenulipa nuo lego visiškai... doh.gif  labiausiai patinka ratuotos technikos,namukai,laivai,lėktuvai..pasitaikius progai perkam be progos lego ir nesiklausau kai sako "ai nu ir taip daug turi,kam dar..?"  biggrin.gif du metai iš eilės kalėdų senis išpildo visus norus kurie susiję su lego..net noras katinukui buvo nugalėtas kai kalėdų senelio elfas pasiūlė lego namą lotuliukas.gif


sveika, dzhiaugemes , kad musu daugeja 4u.gif

QUOTE(dovand @ 2013 02 02, 22:27)
musu pardaveja pakeite sm nic'a, dabar ji kantri4 lyg. Cia apie kartuske.


aha, ash irgi jau ta supratau, laishka parashius naujam nikui. tik klausimas o kam to reikia? g.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 03, 01:58)
Žiūrėk ką dar radau- trasų variantai



nenenene!!!!
bijau kad neatsilaikysiu ir dar ir traukini jamsiu doh.gif

beje gal bandom sukurti koki "manuala" pvz kad ir pirmam lape sukurti duplininkiu teorija. kokie begiai kuom skyriasi ir pvz apie traukinukus ka nors? nes pazhiurejau ash cia ir nesupratau jai imti ta paprastesni traukinuka tai kokiu begiu jam reikia? nes cia tos begius galima uzh kapeikas paimt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 03, 03:03)

nenenene!!!!
bijau kad neatsilaikysiu ir dar ir traukini jamsiu  doh.gif

beje gal bandom sukurti koki "manuala" pvz kad ir pirmam lape sukurti duplininkiu teorija. kokie begiai kuom skyriasi ir pvz apie traukinukus ka nors? nes pazhiurejau ash cia ir nesupratau jai imti ta paprastesni traukinuka tai kokiu begiu jam reikia? nes cia tos begius galima uzh kapeikas paimt  blush2.gif


Idomu, reikia panagrineti del tu begiu, nors ir turim namie nemazai, bet vistiek dar norisi kai kaina maza. Tik kad as is cia niekad nesiunciau, gal kas turit patiries siuntimo is cia?

Tiesa, ebay yra aukcionas, liko dar kelios valandos, tik siuncia iki UK, gal kam reikia tu begiu , gal pavyktu laimeti aukciona :
http://cgi.ebay.co.u...E:B:WNA:GB:1123
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 03, 02:03)


1.o namuko riek panelytei, tai ruzhavas traukia. naujas nepatinka, del to kad per mazhai man vaiku. tai tas senesnis kaip tik  g.gif
2.mes kol kas dukra turim, tai nebeda ta spalva smile.gif nors jau teko ir man ir vyrui sunu sapnuot  blink.gif



1. Na jau na nau - abiejuose namuose po du vaikus tongue.gif Ka kudikis ne vaikas biggrin.gif Kudikis bent jau mums tikrai idomus- turim du vienodus- kudikius-mergytes ir norim dar kur yra kudikis-berniukas(nenupirkau kazkada pikniko rinkinio,kur kudikis berniukas, o dabar nerandu...)

2. Kol kas mirksiukas.gif Gi ateityje turesit dar vaikuciu smile.gif Aisku ir berniukai gali zaist su roziniu nameliu.
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 23:37)
Nesijuokiu, nesijuokiu  unsure.gif  - ir pati gi ne jauna esu  lotuliukas.gif  - tik dziaugiuosi tuo garveziu , kurio deka ne tik didziojo traukinio rinkinys pigiau buvo, ale pasirodo, kad ir pardavejas nemelavo, kad tas garvezys dar geresnis  tongue.gif Ir dar kiek laiko turejo praeit, kad sita suzinociau  hihihi.gif Ir jei ne si tema, taip buciau ir nesuzinojus, isskyrus tai, kad vaziuoja traukinukas ne tik pirmyn, bet ir atgal  lotuliukas.gif

Galvojau, kad nusibodau cia jau su savo garveziais beklausinedama, bet, pasirodo, ne man vienai ta info naudinga buvo thumbup.gif .

Suprantu del tu mygtuku, tik va pagal garveziuko isvaizda sunkoka dar atsirinkt (isskyrus tuos naujuosius variantus), kaip kuris su tais mygtukais atrodo. Dekui, jonai.k ir Pempe uz nuotraukeles. 4u.gif
Atsakyti
Paspirtukas dar yra pas musu pardaveja raudona laisvas 4u.gif 5 lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 03 vasario 2013 - 09:47
Pelene, irgi dekui - tik veliau nuorodeles teuzmaciau - viskas aisku ir su jusu traukinuku thumbup.gif . jau beveik vaizda mintyse turiu, reikia ziuret dabar, kas gero ebay.

Galima, aisku, ta info sukilnot i viena vieta, bet kazin, kiek tu besidominciu tebus. gal uztektu temas surasyt kelias, kad toj pvz. apie traukinukus daug info ir pan. g.gif . O del to puslapio - nezinau, bet i tuos juodus pirmam lape net neziureciau - seni jie, nebent visa trasa jais pasidarysit, tada gal - egllute rase, ked ne 100pr. jais patenkinta ir juodu tiltu taip pat - sakyciau, kad rankom stumdyt labiau tinka tas tiltas - tokia nuomone susidariau. O pilku nera daug labai gera kaina, o ir su siuntimu kazin kaip. g.gif



Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 03, 03:03)

beje gal bandom sukurti koki "manuala" pvz kad ir pirmam lape sukurti duplininkiu teorija. kokie begiai kuom skyriasi ir pvz apie traukinukus ka nors? nes pazhiurejau ash cia ir nesupratau jai imti ta paprastesni traukinuka tai kokiu begiu jam reikia? nes cia tos begius galima uzh kapeikas paimt  blush2.gif


Kurie begiau nurodyti pradzioje, tai jie ilgesni juodi, tai kaip cia kazkas rase, tie juodi senesni ir nelabai tinka, nepamenu priezasties dabar jau, bet lyg tai jie neturi tu raizymu. Tiesa, ziuriu as tolesnius puslapius ir nelabai suprantu kokie pristatymo ikainiai butu is to "bricklink"
Atsakyti
4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 03 vasario 2013 - 10:11
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 03, 11:07)
Kurie begiau nurodyti pradzioje, tai jie ilgesni juodi, tai kaip cia kazkas rase, tie juodi senesni ir nelabai tinka, nepamenu priezasties dabar jau, bet lyg tai jie neturi tu raizymu. Tiesa, ziuriu as tolesnius puslapius ir nelabai suprantu kokie pristatymo ikainiai butu is to "bricklink"


Ar kas siuntesi is sio puslapio? Niekur nerandu pristatymu ikainiu
Atsakyti