Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 21:57)
O kokio amžiaus?


5,5 metai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 02, 22:01)
Jis reaguoja, nes turi mygtukelius. Bent jau reaguoja i ta raudona strelkute ir vaziuoja nurodytos strelkutes krimptimi. Jei sutinka ja ir kryptis netinka, tai vaziuoja atgal

Nezinau ar ka nors matot, negalvojau, kad taip blogai bus matyt  doh.gif
Einu mygdyt jau vaikus, nes jau tempia mane, todel ir negalejau ilgai zaisti su fotografavimu


Va tokie patys mygtukai ir pas mus thumbup.gif , bet garveziukas kitoks pats. Ziuriu ir veikimas turetu musiskiu garveziuku but vienodas, nes irgi vaziuoja atgal - vadinas mums visos tos strelytes tinka bigsmile.gif - va, dar vienas aktualus pirkinys, jei netycia rasciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pelene: 02 vasario 2013 - 22:12
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 02, 22:01)
Atsiprasau uz kokybe, is telefono padariau ir negalejau ilgiai zaisti su nustatymai. Mes pirkom is musu pardavejos va toki:


Jis reaguoja, nes turi mygtukelius. Bent jau reaguoja i ta raudona strelkute ir vaziuoja nurodytos strelkutes krimptimi. Jei sutinka ja ir kryptis netinka, tai vaziuoja atgal

Nezinau ar ka nors matot, negalvojau, kad taip blogai bus matyt  doh.gif
Einu mygdyt jau vaikus, nes jau tempia mane, todel ir negalejau ilgai zaisti su fotografavimu


Koks gražuolis greitasis thumbup.gif . Už geltoną gražesnis thumbup.gif


Noriu mygtukų verysad.gif verysad.gif verysad.gif aaaaaa cray.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 22:13)

Noriu mygtukų verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  aaaaaa  cray.gif


Matai kaip, vadinas, visai netycia gavau geresni varianta uz mazesne kaina lotuliukas.gif
Nes man tada aiskino, kad sis garvezys geresnis, nei kad butu originalas is to didziojo traukinio. Ale as tik siandien suzinojau tikraja nauda siu mygtuku( nors traukini jau senai turim)- dar atsimenu skambinau Tomiikei del sito traukinio, kuri pirkau konsultuotis biggrin.gif O pirkau anuomet is musu visu pamegto puslapio hihihi.gif
Papildyta:
Va dar susiradau el paste saskaita, kad pirkta 2011mlapkricio 7d. ir moketa 219litu biggrin.gif Tuomet buvo naujiena tas rinkinys ir visur kainavo apie 350litu, tai 219litu tuomet laikiau labai gera kaina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 22:22)
Matai kaip, vadinas, visai netycia gavau geresni varianta uz mazesne kaina  lotuliukas.gif
Nes man tada aiskino, kad sis garvezys geresnis, nei kad butu originalas is to didziojo traukinio. Ale as tik siandien suzinojau tikraja nauda siu mygtuku( nors traukini jau senai turim)- dar atsimenu skambinau Tomiikei del sito traukinio, kuri pirkau konsultuotis  biggrin.gif O pirkau anuomet is musu visu pamegto puslapio  hihihi.gif


Vėl juokiasi iš seno žmogaus doh.gif vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 22:32)
Vėl juokiasi iš seno žmogaus  doh.gif vacation1.gif


Nesijuokiu, nesijuokiu unsure.gif - ir pati gi ne jauna esu lotuliukas.gif - tik dziaugiuosi tuo garveziu , kurio deka ne tik didziojo traukinio rinkinys pigiau buvo, ale pasirodo, kad ir pardavejas nemelavo, kad tas garvezys dar geresnis tongue.gif Ir dar kiek laiko turejo praeit, kad sita suzinociau hihihi.gif Ir jei ne si tema, taip buciau ir nesuzinojus, isskyrus tai, kad vaziuoja traukinukas ne tik pirmyn, bet ir atgal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2013 02 02, 22:04)

Jaunas biggrin.gif Kiek gražių Lego metų prieš akis ax.gif biggrin.gif

QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 22:37)
Nesijuokiu, nesijuokiu  unsure.gif  - ir pati gi ne jauna esu  lotuliukas.gif  - tik dziaugiuosi tuo garveziu , kurio deka ne tik didziojo traukinio rinkinys pigiau buvo, ale pasirodo, kad ir pardavejas nemelavo, kad tas garvezys dar geresnis  tongue.gif Ir dar kiek laiko turejo praeit, kad sita suzinociau  hihihi.gif Ir jei ne si tema, taip buciau ir nesuzinojus, isskyrus tai, kad vaziuoja traukinukas ne tik pirmyn, bet ir atgal  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Tai liuksiškai išėjo thumbup.gif
Aš galvojau, kad dabar gaminamų duplo traukinių rinkiniai būna dvejų rūšių : vienas- tas su stotele ir pėsčiųjų tiltu, o kitas- tas didesnis rinkinys, kaip čia nuotraukos buvo įdėtos. Bet išeina, kad didieji duplo traukinių rinkiniai dvejopi būna, ar čia kaip?O tai koks tas šiuolaikinis rinkinys su mygtukais?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 23:57)
Jaunas  biggrin.gif      Kiek gražių Lego metų prieš akis ax.gif  biggrin.gif
lotuliukas.gif
Tai liuksiškai išėjo thumbup.gif
Aš galvojau, kad dabar gaminamų duplo traukinių rinkiniai  būna dvejų rūšių  : vienas- tas su stotele ir pėsčiųjų tiltu, o kitas- tas didesnis rinkinys, kaip čia nuotraukos buvo įdėtos. Bet išeina, kad  didieji duplo traukinių rinkiniai dvejopi būna, ar čia kaip?O tai koks tas šiuolaikinis rinkinys su mygtukais?


Dvieju tipu ir yra. Ir butent mes turim ta didesni rinkini, kur Natele nuotraukyte idejo. Gi rasiau, kad tam rinkinyje viena detale pakeista- pats garveziukas, naujas(t.y. nenaudotas), bet is kito duplo rinkinio , matyt truputi senesnio leidimo. Gi pirkau is mums visiems gerai zinomos internetines parduotuves, kur daznai rinkiniai buna be kokios vienos trukstamos detales arba viena detale pakeista kita( musu atveju buvo idetas kitas garveziukas)
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 03, 00:12)
Dvieju tipu ir yra. Ir butent mes turim ta didesni rinkini, kur Natele nuotraukyte idejo. Gi rasiau, kad tam rinkinyje viena detale pakeista- pats garveziukas, naujas(t.y. nenaudotas), bet is kito duplo rinkinio , matyt truputi senesnio leidimo. Gi pirkau is mums visiems gerai zinomos internetines parduotuves, kur daznai rinkiniai buna be kokios vienos trukstamos detales arba viena detale pakeista kita( musu atveju buvo idetas kitas garveziukas)

Matai, aš pagalvojau, kad tavo pakeistas naujesniu(galiu tujinti bigsmile.gif ?). Sakau, gal sugrįžo prie įdomesnio varianto. Ach tai senesniu ax.gif . O spalva kokia?
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 03, 00:18)
Matai, aš pagalvojau, kad tavo pakeistas naujesniu(galiu tujinti bigsmile.gif ?). Sakau, gal sugrįžo prie įdomesnio varianto. Ach tai senesniu ax.gif . O spalva kokia?


Tai speju, kad senesniu, nes nerandu informacijos, kad nauji butu panasus leidziami. Zalios spalvos garveziukas su is priekio ir gale esanciais geltonais atsikisimais - vienas del grozio, nusikonstruoja, o kitas nenusiima- paspaudus mygtuka vaziuoja. Speju jam truksta stogo tik, galvoju is kur gaut nupirkt.

O del kreipimosi Tu, taigis visu pirma mes cia jau kaip ir susidraugavom mirksiukas.gif O antra, as gi dar ne kazkokia ''tetule Jus''. Kol kas man dar 29metai, tai gal nesu dar ypatingai sena blush2.gif
Papildyta:
Va radau nuotrauka ebay- toks musu garveziukas- tik be stogo.

http://www.ebay.co.u...=item2ec5c057f6
Papildyta:
Va is arciau parodytas

http://www.ebay.co.u...=item2327b60f59
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 03, 00:28)
Tai speju, kad senesniu, nes nerandu informacijos, kad nauji butu panasus leidziami. Zalios spalvos garveziukas su is priekio ir gale esanciais geltonais atsikisimais - vienas del grozio, nusikonstruoja, o kitas nenusiima- paspaudus mygtuka vaziuoja. Speju jam truksta stogo tik, galvoju is kur gaut nupirkt.

O del kreipimosi Tu, taigis visu pirma mes cia jau kaip ir susidraugavom  mirksiukas.gif O antra, as gi dar ne kazkokia ''tetule Jus''. Kol kas man dar 29metai, tai gal nesu dar ypatingai sena  blush2.gif
Papildyta:
Va radau nuotrauka ebay- toks musu garveziukas- tik be stogo.

http://www.ebay.co.u...=item2ec5c057f6

group.gif

Jau žadėjau rašyti, kad einu ieškoti traukinių biggrin.gif ... Bandysiu surasti, kelintų metų gamybos.

Radau tokį 1996 metų
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pempė12: 03 vasario 2013 - 00:43
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 03, 00:33)
group.gif

Jau žadėjau rašyti, kad einu ieškoti traukinių biggrin.gif ... Bandysiu surasti, kelintų metų gamybos.


Kai surasi, parasyk prasau, man irgi idomu.
Papildyta:
Na Tu saunuole thumbup.gif Toks pat musu garvezys ir yra pridetas prie to didziojo traukinio rinkinio smile.gif
Papildyta:
Na va, jei kazkam nereikia tu visu nukreipeju ir kitu gudriu traukinio begiu, nes turi naujo modelio garvezius- mielai perpirkciau tongue.gif
Atsakyti