Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 01, 23:00)
kol as su kaladeliu pardaveja susirasinejau, namie mazylis pastate toki dideli grozi  wub.gif  bigsmile.gif furyte  tongue.gif

[url

Oho, kaip gražiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 02, 13:48)
maniskio ruonis:


biggrin.gif koks simpatulka
Atsakyti
QUOTE(dovand @ 2013 02 02, 15:48)
maniskio ruonis:
user posted image

Kaip faina biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
ash vis kapstausi internete !
radau daug senienu turinti puslapi
tik kainos kad doh.gif
user posted image

40 lt isheina

gal bus idomu ir jums tik bajsiai daug lapu lego


jie turi faina visai namuka
user posted image

anksciau norejau shio
user posted image
dabar susimasciau kuri labiau verta imt. kainos skirtumas nedidelis pirmasis 44 latai (9o kazhkiek detaliu) o antro 37 (71detale) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _E_D_I_T_A_: 02 vasario 2013 - 18:45
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 02, 18:29)
sveikos,
ash vis kapstausi internete !
radau daug senienu turinti puslapi
tik kainos kad  doh.gif

40 lt isheina

gal bus idomu ir jums tik bajsiai daug lapu lego
jie turi faina visai namuka

anksciau norejau shio

dabar susimasciau kuri labiau verta imt. kainos skirtumas nedidelis pirmasis 44 latai (9o kazhkiek detaliu) o antro 37 (71detale)  g.gif

Pasižvalgiau ax.gif . Tikrai, kiek daug rinkinių, net sunku patikėti, kad visus turi pardavime, o ne šiaip nuotraukas rodo.

O namukai abu savotiškai žavūs. Rožinis man labai patinka dėl augalo, mašinos, torto, o geltonasis dėl sūpynių ir kūdikio biggrin.gif
Atsakyti
Edita, cia priklauso nuo to, ko nori. Pvz. mes turim antra nama- man jis fainas tuo, kad yra ir kudikis su vezimeliu. Ir pacios namo, baldu spalvos yra universalios- zaist tiek berniukui, tiek mergaitei. Nes tas pirmasis visai visai rozinis blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 20:23)
Rožinis man labai patinka dėl augalo, mašinos, torto, o geltonasis dėl sūpynių ir kūdikio biggrin.gif


Jei tu apie ta augala, kuris zaliais lapais, tai nezinau, kiek tokiu turim- galiu paskaiciuot-gi tu augalu laaaabai daug kur buna su zoologijos sodo gyvunais? Nejaugi tikrai neturi? g.gif Ir tortai gi neretenybe, visur ju buna... Irgi neturit?
Papildyta:
Na va tuos augalus kaip Tu, pempe, vadini, radau augalu ir medziu dezutej 6(jei cia visi, jei dar nera kur pasleptu daugiau.
Atsakyti
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 02, 18:29)

vaje kiek visokio gerio, bet kainos nemazos. butu smagu, kad nereiktu versti i litus. tiek jau kainuotu biggrin.gif
cia tie abu namukai dupliniai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo padraika22: 02 vasario 2013 - 20:34
QUOTE(padraika22 @ 2013 02 02, 20:32)
vaje kiek visokio gerio, bet kainos nemazos. butu smagu, kad nereiktu versti i litus. tiek jau kainuotu biggrin.gif
cia tie abu namukai dupliniai?


Taip, dupliniai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 21:32)

Jei tu apie ta augala, kuris zaliais lapais, tai nezinau, kiek tokiu turim- galiu paskaiciuot-gi tu augalu laaaabai daug kur buna su zoologijos sodo gyvunais? Nejaugi tikrai neturi? g.gif Ir tortai gi neretenybe, visur ju buna... Irgi neturit?
Papildyta:
Na va tuos augalus kaip Tu, pempe, vadini, radau augalu ir medziu dezutej 6(jei cia visi, jei dar nera kur pasleptu daugiau.

Mes irgi neturim augalo.. nes vis mazus komplektelius teperku, o ten nebuna. Torto irgi ne - kazkaip man atrodo, kad jis ne taip seniai atsirao rinkinukuose g.gif
Papildyta:
O kas turit ta naujo modelio garveziuka, ar ten tikrai apacioj jis neturi jokiu mygtukiuku ar pan., kurie reaguotu i tuos viskius stopus ir pan.- Tik lygus dugnas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 02, 20:39)
1.Mes irgi neturim augalo.. nes vis mazus komplektelius teperku, o ten nebuna. Torto irgi ne - kazkaip man atrodo, kad jis ne taip seniai atsirao rinkinukuose  g.gif

2. O kas turit ta naujo modelio garveziuka, ar ten tikrai apacioj jis neturi jokiu mygtukiuku ar pan., kurie reaguotu i tuos viskius stopus ir pan.- Tik lygus dugnas? g.gif


1. Na kad ne- senai jau tie tortai... Bent jau 2007metais tikrai buvo, nes princesiu rinkinyje pas mus buvo, ir turim mes tu tortu irgi ne viena, vel gi reiktu eit ieskot maisto dezes, kad paziuret.O dar gal net ir LT yra likusiu kazkiek.

2. Musu garveziukas su raudonais mygtukiukais apacioj , bet tie mygtukiukai reaguoja uzkliudzius i vaziavima pirmyn atgal biggrin.gif Nes kazkada pirkom pilna nauja ta didiji traukini, bet su prierasu, kad garvezys is kito komplekto. Skambinausi klaustis, ar labai itaka didele turi garvezio pakeitimas, tai tada man atsake, kad sis ale geresnis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelene @ 2013 02 02, 20:32)

Jei tu apie ta augala, kuris zaliais lapais, tai nezinau, kiek tokiu turim- galiu paskaiciuot-gi tu augalu laaaabai daug kur buna su zoologijos sodo gyvunais? Nejaugi tikrai neturi? g.gif Ir tortai gi neretenybe, visur ju buna... Irgi neturit?
Papildyta:
Na va tuos augalus kaip Tu, pempe, vadini, radau augalu ir medziu dezutej 6(jei cia visi, jei dar nera kur pasleptu daugiau.

Vieną turiu, kai pirkau nepilną rožinio namo rinkinuką buvo, ir tortas buvo thumbup.gif . O prie turimo dar nepadovanoto zoo sodo nėra augalo. Aš tokį augalą tik prie namo ir temačiusi.
Atsakyti
QUOTE(pempė12 @ 2013 02 02, 20:58)
Vieną turiu, kai pirkau nepilną rožinio namo rinkinuką buvo, ir tortas buvo thumbup.gif . O prie turimo dar nepadovanoto zoo sodo nėra augalo. Aš  tokį augalą tik prie namo ir temačiusi.


Na kad big city zoo tikrai toks augalas buvo.

Tiesa, dar prisiminiau, gi is duplo , kas tinka prie seimos namo mes dar turim du fainus raudonus triratukus vaikuciams biggrin.gif Cia as sakau, nes man idomu, ar yra dar tokiu paciu turinciu?
Atsakyti