Įkraunama...
Įkraunama...

Lego ir kiti konstruktoriai

QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 02, 00:00)
kol as su kaladeliu pardaveja susirasinejau, namie mazylis pastate toki dideli grozi  wub.gif  bigsmile.gif furyte  tongue.gif



oho! grozhis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 01, 21:34)
Tai gal dar liks, nes begiu nemazai lyg yra, tik siaip is duplo nedidelis papildymas. As sau visai nedaug ka dapildziau  g.gif

Tai kad visoms sankryzu reikia, kiek suprantu, ne begiu... o begiu neverta net ziuret uz tokia kaina - vos ne kaip uz naujus 4u.gif , tai uztai ir neisperka ju ir nuo praeito karto dar gi maciau like buvo.
Papildyta:
QUOTE(egzotikaa @ 2013 02 01, 23:29)

tikrai nera geriau, ir beveik viska gavome. tik ne po 2 vnt pervazu, perjungeju, bet pakaks ir po viena - gi visi nori  biggrin.gif bukime draugiski
svabu kad supyne mazajai liko  wub.gif

Prjungejai geriau 2, jei tik veina is viso teturite, tai antro reiks... Nebent sankryza dar turit.
Papildyta:
Vilmux, tai tilto kainos neisduosi ax.gif ?


Papildyta:
O man kaip ramu dabar po ebayjaus pirkinio vacation4.gif . Paziurejau papildyma ir taip gera ant sirdies, nes mano pirkinys taip normaliai pigesnis gaunas - begiai pigesni bent 1Lt, pervaza ar issisakojimai trim Lt (cia pagal mano skaiciavimus)... ir tiltas dar...tik gaila, kad negreit savo pirkini isvysiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 02, 10:12)
Tai kad visoms sankryzu reikia, kiek suprantu, ne begiu... o begiu neverta net ziuret uz tokia kaina - vos ne kaip uz naujus  4u.gif , tai uztai ir neisperka ju ir nuo praeito karto dar gi maciau like buvo.
Papildyta:

Prjungejai geriau 2, jei tik veina is viso teturite, tai antro reiks... Nebent sankryza dar turit.
Papildyta:
Vilmux, tai tilto kainos neisduosi  ax.gif ?
Papildyta:
O man kaip ramu dabar po ebayjaus pirkinio  vacation4.gif . Paziurejau papildyma ir taip gera ant sirdies, nes mano pirkinys taip normaliai pigesnis gaunas  - begiai pigesni bent 1Lt, pervaza ar issisakojimai trim Lt (cia pagal mano skaiciavimus)... ir tiltas dar...tik gaila, kad negreit savo pirkini isvysiu  verysad.gif


Ir kaip jus randat tuos tiltus ebay thumbup.gif ? Man net pavydas ima, as nieko nerandu normalia kaina. doh.gif Bet jus turbut siunciat i UK, o is ten turit pazystamu? Kiek kainavo tiltas? Pasiskelbkit cia, jeigu ka nors gero perkat, prisijungciau ir as, labai mums tilto reikia
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 02, 10:56)
Ir kaip jus randat tuos tiltus ebay  thumbup.gif ? Man net pavydas ima, as nieko nerandu normalia kaina.  doh.gif  Bet jus turbut siunciat i UK, o is ten turit pazystamu? Kiek kainavo tiltas? Pasiskelbkit cia, jeigu ka nors gero perkat, prisijungciau ir as, labai mums tilto reikia

Vien tilto tai net neziuriu - be 70Lt niekaip nebus... Bet va dideli rinkini, kur tiltas, begiai ar dar kas, tai jau geresne kainele galima pagaut. Taip, nesisiunciu as i namus, man palaikys iki galimybes perduot ar pasiimt. Tai gal uztai daugiau ir variantu visokiu galima rast.
O is anksto neiseina ispet, nes as tik aukcionus teziuriu - o kiek kaina sukils, tai visiskai neaisku... Kolkas per 2 savaites kasdienio ziurejimo tik 2 pirkinukai... Ir siandien perziuresiu visus. O geriausius variantus pasiskaiciuoju, kiek duociau ir seku, kiek kaina sukils...
Papildyta:
Is tiesu labai sunku pasakyt, kiek tiltas kainavo ir visa kita ivertint. Skaiciavau kaip 35Lt g.gif . Bet kol negavau ir neapziurejau, nieko negaliu tiksliai pasakyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 02, 07:12)
Prjungejai geriau 2, jei tik veina is viso teturite, tai antro reiks... Nebent sankryza dar turit.



biggrin.gif tai del to 2 ir norejau, nieko gal kazkada kita karta vel pavyks gauti dar viena perjungeju ir pervaza
o dabar versimes su vienu ir sankryza
o ka daryt biggrin.gif doh.gif kitaip neimanoma sulaukti pas ja, kad gautum viska nuo a iki z

beja labai gera tiltuko kaina bigsmile.gif

o paprastu begiu ir as nepirk, nors dar truksta ju mums, bet geriau bairun dar vienarinkini pasiimsiu, tai bus 100 kaladeliu (25 begiai, vaziuijantis traukinukas, sankryza ir dar kaladeliu) tai kaina gaunasi pigi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 02 vasario 2013 - 11:26
QUOTE(Natele @ 2013 02 02, 11:17)
Vien tilto tai net neziuriu - be 70Lt niekaip nebus... Bet va dideli rinkini, kur tiltas, begiai ar dar kas, tai jau geresne kainele galima pagaut. Taip, nesisiunciu as i namus, man palaikys iki galimybes perduot ar pasiimt. Tai gal uztai daugiau ir variantu visokiu galima rast.
O is anksto neiseina ispet, nes as tik aukcionus teziuriu - o kiek kaina sukils, tai visiskai neaisku... Kolkas per 2 savaites kasdienio ziurejimo tik 2 pirkinukai... Ir siandien perziuresiu visus. O geriausius variantus pasiskaiciuoju, kiek duociau ir seku, kiek kaina sukils...
Papildyta:
Is tiesu labai sunku pasakyt, kiek tiltas kainavo ir visa kita ivertint. Skaiciavau kaip 35Lt  g.gif . Bet kol negavau ir neapziurejau, nieko negaliu tiksliai pasakyt  4u.gif


Tai nebloga labai tilto kaina gaunasi. Jo su aukcionais tai sunku, as kelis ziurejau, tai labai stipriai kaina sukyla, tai dabar net nedalyvauju, nes nervas tik ima. Uz 35 lt tai tikrai griebciau, tik vat reikia pas kazka priglaust , o neturiu schmoll.gif . Na nieko, gal pas musu pardaveja bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 02, 12:54)
Tai nebloga labai tilto kaina gaunasi. Jo su aukcionais tai sunku, as kelis ziurejau, tai labai stipriai kaina sukyla, tai dabar net nedalyvauju, nes nervas tik ima. Uz 35 lt tai tikrai griebciau, tik vat reikia pas kazka priglaust , o neturiu  schmoll.gif  . Na nieko, gal pas musu pardaveja bus g.gif


ash tai vat irgi turiu nora ishbandyti nauduotu legiuku pirkima ebay.
kaip ir visai nieko, nes galima paciam pirkt pas trarpininke nusiust ir ish ten parvezhtu i lietuva g.gif tik mislijuy ar apsimoka
Atsakyti
neseniai kalbėjom apie lego laikymo įv dėžutes, gal kurią kaunietę domintų ikea medinis toks rėmas:
user posted image
užrodė kas parduoda, turi 2vnt, vieną sau pajamsiu ir pasidarysim taip:
user posted image
nes mes vieną tokią turim, laikom duplo thumbup.gif o dabar nusipirksiu mažiausias dėžutes, tai bus smulkiom detalėm thumbup.gif atiduoda už mažiau nei pusę jų kainos, jei ką domina rašykit AZ 4u.gif aš kažkada tokią pirkau iš lenkų : ikea
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristiniux: 02 vasario 2013 - 12:19
QUOTE(_E_D_I_T_A_ @ 2013 02 02, 13:14)
ash tai vat irgi turiu nora ishbandyti nauduotu legiuku pirkima ebay.
kaip ir visai nieko, nes galima paciam pirkt pas trarpininke nusiust ir ish ten parvezhtu i lietuva  g.gif tik mislijuy ar apsimoka


O kiek tarpininkai ima uz paslauga? Gal zinot kokia tarpininke?
Papildyta:
QUOTE(Natele @ 2013 02 02, 11:17)
Vien tilto tai net neziuriu - be 70Lt niekaip nebus... Bet va dideli rinkini, kur tiltas, begiai ar dar kas, tai jau geresne kainele galima pagaut. Taip, nesisiunciu as i namus, man palaikys iki galimybes perduot ar pasiimt. Tai gal uztai daugiau ir variantu visokiu galima rast.
O is anksto neiseina ispet, nes as tik aukcionus teziuriu - o kiek kaina sukils, tai visiskai neaisku... Kolkas per 2 savaites kasdienio ziurejimo tik 2 pirkinukai... Ir siandien perziuresiu visus. O geriausius variantus pasiskaiciuoju, kiek duociau ir seku, kiek kaina sukils...
Papildyta:
Is tiesu labai sunku pasakyt, kiek tiltas kainavo ir visa kita ivertint. Skaiciavau kaip 35Lt  g.gif . Bet kol negavau ir neapziurejau, nieko negaliu tiksliai pasakyt  4u.gif



O koki tilta pirkot? Ta senesni? ar ta kur virsuj su raudonom atramos ( nezinau kaip pavadinti)
Atsakyti
QUOTE(jonas_k @ 2013 02 02, 13:57)
O koki tilta pirkot? Ta senesni? ar ta kur virsuj su raudonom atramos ( nezinau kaip pavadinti)

kad nematau as didelio skirtumo tarp tu tiltu, isskyrus atramas g.gif .
http://i.ebayimg.com...Du6Q~~60_58.JPG

na dabar, sakykim, pasibaige vienas aukcionas - 60begiu, 4 perjungejai, stop begis, pervaza, 2 tiltai, vienas su atramom, garveziukas senesnis, bet ne tas dar kvadratinis - 80eur su vietiniu siuntimu.
Papildyta:
QUOTE(Kristiniux @ 2013 02 02, 13:18)
nes mes vieną tokią turim, laikom duplo thumbup.gif  o dabar nusipirksiu mažiausias dėžutes, tai bus smulkiom detalėm thumbup.gif  atiduoda už mažiau nei pusę jų kainos, jei ką domina rašykit AZ 4u.gif aš kažkada tokią pirkau iš lenkų : ikea

labai fainos tos lentynos. o cia pas lenkus kainos jau su dezem
? Kiek kainuoja tokia deze atskirai kazin? g.gif . Mums tai aukstesnes labiau reiktu. Sitokios formos ko gero per mazai, o i ilgi neturim kur statyt...
Atsakyti
QUOTE(Natele @ 2013 02 02, 14:56)

labai fainos tos lentynos. o cia pas lenkus kainos jau su dezem
? Kiek kainuoja tokia deze atskirai kazin?  g.gif . Mums tai aukstesnes labiau reiktu. Sitokios formos ko gero per mazai, o i ilgi neturim kur statyt...

galima pirkt jau su dėžėm jei spalvos tinka, arba atskirai lentynas ir pasirinkt kokias nori dėžes 4u.gif aš prieš 2m pirkau atskirai, susikomplektavau pagal norimą dėžių dydį ir spalvas, kaina nesikeičia ar atskirai ar jau sukomplektuotą perki 4u.gif
Atsakyti
maniskio ruonis:
user posted image
Atsakyti