Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

Na taip, bet dabar tu esi atsakinga už gyvybę, kuri tokia trapi, todėl turi galvoti ne apie save, kad taip esi isaukleta, o apie nestuke.gif 4u.gif
Per visa savo darbo stažą (7metai) aš irgi nė karto neturėjusi biuletenio, o va dabar per paskutinius 5 mėnesius jau ėmiau 3 kartus. Ir tikrai ne dėl savęs smile.gif

Geriau pasakokit, kas vakarienei. Pas slywa bus kažkas mėsiško turbūt bigsmile.gif aš mąstau ką čia skanaus pasigaminus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 01 vasario 2013 - 15:48
Baigiu sukirst puse maiso lazdyno riesutu tongue.gif

Ketinau orkaitej kepti sonine su bulvem, daug svoguno ir cesnako..
Niekad nesu kepus...
Atsakyti
O as saldytuve radau grazios nugarines, tai pakepsiu karbonada su bulviu kose ir salotom. Labai lietuviskai.
O rytoj.... varom pas tevus, tai virsim cepakus wub.gif jau taip laukiu....

Pamatytumet mano pilva lotuliukas.gif
Atsakyti
laba mirksiukas.gif grazu mergaites, kai cia taip apie pilvukus pasakojat, gera prisimint smile.gif

QUOTE(McVie @ 2013 02 01, 00:38)
Kai tiek laiko saugais, stresuoji del diena veluojanciu mm ir i kiekviena pykinima ziuri paranojiskai baugiai...o kai ateina laikas, suvoki, kad tai nera paprasta...

vat lygiai taip pat buvo man, as net turejau specialu aparata, kur tokias kasetas apsiusiot rytais reikedavo, tada idededi, nuskaito ir paraso vaisingas dienas, darydavom "namu darbus" kas antra diena, ne dazniau ir ne reciau tuo metu, jau vis atrodo jausdavau nestumo pozymius, bet atplaukdavo mm... ir taip 10 ciklu tokiu paciu doh.gif pradejo gimdyt jau tos, su kuriom planuot pradejau... na ir paskui nusispjoviau i planavimus, vitaminus, vaisingas diena, dar i Lt atostogu isvaziavom, buvau kelis kart ir gerai uzbaliavojus, tai net nenorejau pastot ta menesi, velavo dienos, dariau testa, galvoju "prasau prasau neigiamas" ir se tau - teigiamas biggrin.gif
nuo to laiko sakau - geriausia apsauga nuo nestumo - planavimas, o geriausias planavimas - apsauga biggrin.gif

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 02 01, 15:36)
AS TAI NEMOKU SAVES SAUGOTI VISAI...

ziurek saves mirksiukas.gif bet as taip pat darydavau, dar pries 6-7 metus atvaziavus i uk teko dirbt juodo darbo - viesbuty, tai pastojus nesakiau gi pradzioj, tai kilnojau as ten lovas, lanksciausi, tampiausi po prakaitu... nors namie irgi nekitaip - kas menesi baldus perstumdyt reikejo ar dar ka. nesureiksminu as to kilnojimo, persistengt nereikia, bet proto ribose galima, kaip tarkim su mergait besilaukdama savo dvimeti ojojoj kiek teko kilnot, nesiot ir tt... esu ir vyrykle tempus i antra auksta, nes kaimynas tik vienas teikesi padet, o bjaurybe kurjeris isvaziavo - sako man nepriklauso biggrin.gif ant lietaus gi nepaliksi, kol mb gris
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Darbingos dienos buvo...kazkokia nuvargusi jauciuosi.
MB isvaziavo su draugais i klp zvejoti stintu doh.gif tikiuosi nenuplauks su kokiu ledo luitu. O as pas savo tevelius kepam briedi ar tai elnia lotuliukas.gif

Slyva, saugokis pati ir saugok savo MB, jei gripas, tai atsargiai su tuo slidinejimu...

Prisigalvojau, kad mano MB pries 2 metus sirgo vejaraupiais, o tai gali atsiliepti vaisingumui doh.gif oi tos mintys g.gif
Atsakyti
Sveikos..
Nesusitvarkau su savim verysad.gif
Toookia pikta doh.gif ir vyra aprekt spejau ir mamai rageli padet ir apsizliumbt (nes bulves tokios supuve, puse reik ispjaustyt ir ismest) schmoll.gif
Issiunciau mb i parde dapirkt bulviu cepams..
Nenoriu, kad draugai atvaziuotu verysad.gif
Tik i lovyte ir oziukus tramdyt..

Kaip jusu diena?
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 02 02, 13:49)
Sveikos..
Nesusitvarkau su savim  verysad.gif
Toookia pikta  doh.gif ir vyra aprekt spejau ir mamai rageli padet ir apsizliumbt (nes bulves tokios supuve, puse reik ispjaustyt ir ismest)  schmoll.gif
Issiunciau mb i parde dapirkt bulviu cepams..
Nenoriu, kad draugai atvaziuotu  verysad.gif
Tik i lovyte ir oziukus tramdyt..

Kaip jusu diena?



Lbs slyvuk. Na hormonai valdo. Bet pasistenk nurimti isgerk kokios arbatytes ir laikykis. 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(McVie @ 2013 02 )

Prisigalvojau, kad mano MB pries 2 metus sirgo vejaraupiais, o tai gali atsiliepti vaisingumui  doh.gif  oi tos mintys  g.gif



Mc neleisk savo fantazijoms isibegeti, nes paskui mintys uzblokuos greitesniam leliuko uzkibimui. Nusiramink viskas ateis geriausiu metu. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mazaaudrute @ 2013 02 01, 16:50)
laba mirksiukas.gif grazu mergaites, kai  cia taip apie pilvukus pasakojat, gera prisimint smile.gif
vat lygiai taip pat buvo man, as net turejau specialu aparata, kur tokias kasetas apsiusiot rytais reikedavo, tada idededi, nuskaito ir paraso vaisingas dienas, darydavom "namu darbus" kas antra diena, ne dazniau ir ne reciau tuo metu, jau vis atrodo jausdavau nestumo pozymius, bet atplaukdavo mm... ir taip 10 ciklu tokiu paciu doh.gif pradejo gimdyt jau tos, su kuriom planuot pradejau... na ir paskui nusispjoviau i planavimus, vitaminus, vaisingas diena, dar i Lt atostogu isvaziavom, buvau kelis kart ir gerai uzbaliavojus, tai net nenorejau pastot ta menesi, velavo dienos, dariau testa, galvoju "prasau prasau neigiamas" ir se tau - teigiamas biggrin.gif
nuo to laiko sakau - geriausia apsauga nuo nestumo - planavimas, o geriausias planavimas - apsauga.



Audrute taip viska pazistamai surasei smile.gif pritariu paskutiniam sakiniui 100% smile.gif
Atsakyti
blush2.gif
Dziausciau skalbinius antram aukste, galvoju gris MB eisiu atsiprasyt..
Ateinu, ziuriu stovi brangusis su puokste tulpiu ir narcizu.. Apkabino, pabuciavo,sako - nebuk ragana...prasau... wub.gif

Nebusiu... Pazadu ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Slyvut koks gražus TB poelgis wub.gif Sunku dabar nuotaikas suvaldyt....
Atsakyti
Labas, mergaites 4u.gif Siaubas, koks durnas savaitgalis- nuo vakar migrena prasidejo ir niekaip nenori praeiti doh.gif Jau taip seniai buvo man ji uzejus, kad net vaistu specialiu pasirodo neturiu, teko siust vyra nakti i budincia vaistine, siaip netaip isprase be recepto, bet kazkaip nepadeda man sikart jie, itariu teks pasikankinti verysad.gif Vyras si savaitgali dirba, tai planavau namus susitvarkyti, o va guliu visa diena lovoj pikta, susivelus, neplauta galva ir pykstu, tik dar nesugalvojau, ant ko... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 02 02, 15:11)
blush2.gif
Dziausciau skalbinius antram aukste, galvoju gris MB eisiu atsiprasyt..
Ateinu, ziuriu stovi brangusis su puokste tulpiu ir narcizu.. Apkabino, pabuciavo,sako - nebuk ragana...prasau...  wub.gif

Nebusiu... Pazadu  ax.gif

Kaip fainai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(aikstinga @ 2013 02 02, 20:26)
guliu visa diena lovoj pikta, susivelus, neplauta galva ir pykstu, tik dar nesugalvojau, ant ko... blush2.gif

oi negaliu kaip prajuokinai biggrin.gif man irgi taip buna, turbut visom buna kai pyksti, bet ant ko ir nezinai biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(NIKKAA @ 2013 02 02, 15:09)
Mc neleisk savo fantazijoms isibegeti, nes paskui mintys uzblokuos greitesniam leliuko uzkibimui. Nusiramink viskas ateis geriausiu metu. 4u.gif

Pritariu, Mc atsipalaiduok wink.gif
Atsakyti
Slyvuk, laikykis! 4u.gif

MB zvejos dar ir ryt, tai as pas tevus savatgali, su mama tvarkemes, o davar visi arbata geriam.

Kiek daug aplink serganciu schmoll.gif
Atsakyti