Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 21:38)
Jooo man jau kartais nesmagu, kad mes cia nuotaku tema nestuminiais reikalais uzverciam..
blush2.gif pristabdykit arba keiskit tema, panos..


Bet tai juk natūralu, kad visos nuotakos pereina į kitą lygį - mamos (anksčiau ar vėliau) smile.gif O kadangi dar neplanuojančios nepyksta, galim ir toliau kalbėt. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif pagaliau penktadienis ilgai laukta savaitės diena thumbup.gif


QUOTE(McVie @ 2013 02 01, 00:38)

Matau kalbat apie nestumines temas, pasakysiu is savo puses, as labai del jusu dziaugiuosi, smagu skaityti jusu potyrius, svajones...tik kartais sirdele suspaudzia, kad pas mus leliukas neskuba, suprantu tai naturalu, bet kokiu tik minciu nelenda. Kai tiek laiko saugais, stresuoji del diena veluojanciu mm ir i kiekviena pykinima ziuri paranojiskai baugiai...o kai ateina laikas, suvoki, kad tai nera paprasta... isgeriau vyno taure, tai emocijos...




Leliukas, ateis tada kada mažiausiai tikėsies 4u.gif 4u.gif



Aš kai skaitau, tokios geros emocijos mane užvaldo apie jusu palnus ir leliukus wub.gif kartais ir mane emocijos užvaldo, bet tenka suimt save į rankas ir nuteikt, kad po kelių metelių gal ir greičiau ir aš viskuo galėsiu džiaugtis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Era_Tėja @ 2013 02 01, 10:24)
Bet tai juk natūralu, kad visos nuotakos pereina į kitą lygį - mamos (anksčiau ar vėliau) smile.gif O kadangi dar neplanuojančios nepyksta, galim ir toliau kalbėt.  biggrin.gif


Mes kaupsim, žinias iš jūsų ir poto mum bus daug lengviau, kai jau irgi pereisim į planavimus lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(McVie @ 2013 02 01, 00:38)
o kai ateina laikas, suvoki, kad tai nera paprasta... isgeriau vyno taure, tai emocijos...


console.gif 4u.gif mažyte, viskas bus gerai, gal banaliai nuskambės, bet laikas visada viską sudėlioja į savo vietas 4u.gif

Atsakyti
as siandiena atidaviau litra kraujo is venos smile.gif

Mc baik stresuoti... friends.gif nono.gif ir varyk dirbti smileysex.gif tongue.gif
Atsakyti
McVie, neliudek, sulauksit vaikelio, tik daugiau kantrybes ir meiles su vyru wub.gif

Na siandien tai jau tikrai saulute sviecia bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

MC kaip ir sakiauJus tikrai aplankys stebukliukas, kai to mažiausiai tikėsitės 4u.gif
Man tai šiandien lauke toks kaip kovo mėnuo dar šalta, bet jau saulutė truputy šildo smile.gif
Atsakyti
Sakyciau, netgi visas pavasaris uz lango rolleyes.gif bet girdejau vel sals, bus slidu doh.gif
Atsakyti
Lauke oras pasakiškas wub.gif išėjau pavalgyt pietų ir visai nenoriu grįšti atgal į darbą schmoll.gif
Atsakyti
AS TAI NEMOKU SAVES SAUGOTI VISAI...
Vyras neleido sian i turgu vaziuoti, bet kaip nebusiu as...nulekiau, pasiemiau 1,5 kg farso, 0,5 kg sonines, vistos krutineliu 4, lazdyno riesutu kilograma... ir... bulviu ... 10 kg doh.gif ... galvoju nugi nesunku...
kam man ryt keltis anksti kad su MB i turgu vaziuot, geriau jau sian pasiruosiu mesyte, bulves issivirsiu... ir pamiegosim ilgiau...
o dabar papilve maudzia... turbut tu ~13 kg perdaug jau man... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 02 01, 15:36)
AS TAI NEMOKU SAVES SAUGOTI VISAI...

Nenoriu moralizuoti, bet visiškai su tavimi sutinku - visiškai savęs nesaugai.

O aš savimi didzuojuos siandien, nes pagaliau susitvarkiau spinta. wub.gif Vyras kai gris is darbo - nepatikes savo akimis lotuliukas.gif
o koks oriukas uz lango wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 01 vasario 2013 - 14:56
Slyvut jau gerokai save pervertinai saugok ir save ir mažylį smile.gif
Atsakyti
na as taip aukleta...
broliu neturejom su sese tai dirbom kaip bernai... esam savarankiskos ir pagalbos retai kada prasome.
Tfu tfu tfu per 5 metus darbe nebuvau pasiemusi biletenio, o pries rtai metus gyvenau uzsieni tai ten irgi nesirgau... tfu tfu...
Atsakyti