Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

QUOTE(Fėja_Tėja @ 2013 01 31, 16:58)
niu nieko visai tas maxi cosi atrodo, reiks pasigilint labiau kai ateis laikas, gracco irgi nera blogai  ax.gif

Na aš ieškau kad būtų dideli pripučiami ratai, todėl šie du pakolkas atitinka kriterijus smile.gif bet vat su tuo pirkimu pas mane sunku, nes nuomonė keičiasi greit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 16:53)
Jo, geras daiktas  thumbup.gif Mano V puskė atiduos mums maniežiuką. O mes pirksim ir lovyte, bet be abejo ją kurį laiką irgi laikysim prie savo lovos, būtinai ji turi būti triju dugno padeciu ir irgi nuimamu sonu.

žiūrėkit, mergo, kaip idomiai atrodo manikiuras  rolleyes.gif
http://www.cosmopoli...i.d?id=60559387

jezau kiek visko reikia zinoti, kad neprasaut doh.gif

aha, dabar nauja mada uzlakuoti nago pusmenuli (balta dali prie odeliu) viena spalva, o likusi naga kita smile.gif dar per spalvu perejima gallima prideti akuciu, blizguciu ir ko sirdis geidzia smile.gif
Atsakyti
Aš ir galvoju apie maxi cosi mura 4 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzez @ 2013 01 31, 17:04)
jezau kiek visko reikia zinoti, kad neprasaut  doh.gif

aha, dabar nauja mada uzlakuoti nago pusmenuli (balta dali prie odeliu) viena spalva, o likusi naga kita smile.gif dar per spalvu perejima gallima prideti akuciu, blizguciu ir ko sirdis geidzia smile.gif

lotuliukas.gif

nu as cia toki bajeri pirma kart matau, bet sakyciau man patiko ax.gif
Atsakyti
Panos lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif

zinokit pas mane darbe tokie bajeriai kad nu juokas per asaras ir nieko kito nelieka... negaliu cia forume aptarinet, bet doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 17:27)
Panos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif

zinokit pas mane darbe tokie bajeriai kad nu juokas per asaras ir nieko kito nelieka... negaliu cia forume aptarinet, bet  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  lotuliukas.gif

Suintrigavai ir dingai nono.gif biggrin.gif pasakok.
Atsakyti
slywa parasyk fotki kur nors smile.gif idomu blush2.gif
Atsakyti
Ilga cia istorija.. Nepazystant musu direktoriaus sunju suvokt viska, bet kas pazysta tai vistiek nenustija stevetis jo kaikuriais sprendimais doh.gif


Vel sumustiniai su baltu suriu wub.gif

O pas jus kas?
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 18:51)
Vel sumustiniai su baltu suriu  wub.gif

O pas jus kas?

nu tuoj sugundysi kažka panasaus parsitempti is pardes..

Pas mane pagamintas plovas, bet kadangi tuoj eisim su drauge susitikti, tai turbut kur kavinej ka nors uzkasiu. Bet mergos.... kaip aš norėčiau gerai atšaldyto sampano doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
MB gripuoja blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 18:14)
MB gripuoja  blink.gif

Uoj.. Uzdaryk i kita kambari ir neprisileisk baciluku unsure.gif
Atsakyti
Negaliu verysad.gif labai pasiilgus savo mylimuko.
Beveik dvi sav nemacius, o sekmadieni isvaro slidinet savaitei verysad.gif
Jau pasiilgau doh.gif
Atsakyti