Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 15:46)
jo ir jauciu pati sau atstovaut galeciau, nereiktu advokato  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
o as noreciau medines lovytes, tokia ir bus manau smile.gif pas mus vaikucio kambaryje, musu miegamajame bus nemazai naturalaus medzio tai medine lovyte labai puikiai isikomponuos smile.gif
as kazkaip nebijau prietaru - kai lauksiuosi tikrai viska is anksto pirksiuosi, kaip jau ir minejau ir dabar keli daiktukai yra, na tik ne as pati juos pirkausi smile.gif ir kambari irenginejam vaikeliui apgalvodami kokias medziagas rinktis, kas kur stoves...( kai kurie sveciai sypsosi kai vedziojam po namus,rodom kas kur bus ir pasakom "cia vaiku kambarys", tada klausia "o tai kur tie vaikai?")
zinokit, jeigu atsitiktu nelaime (pfu pfu pfu) tai ji atsitiktu del to, kad taip turejo buti, bet ne del to, kad ruosiesi kudikelio atejimui smile.gif aisku, jei pirktumet daiktukus ir galvotumet, kad dabar tai jau bus negerai, dabar atsitiks kazkas tada jau geriau nepirkti, nes minciu galia ir saviįtaiga galios turi...

mes su vyru esam kalbeje ir apie tai kas butu jei negaletume susilaukti vaiku ir abu sutinkam su isivaikinimo galimybe, taigi, ruosiamas kambarys vienaip ar kitaip kazkada tures maza savininka:)
Atsakyti
Sveikos,

Ir aš prisiregistruoju naujoje temelėje 4u.gif Kokie gražūs namučiai wub.gif
Aš neįdėjusi savo foto, kadangi slaptažodis turbūt pakeistas nepamenu kada buvau galėsiu įdėti smile.gif
Kiek priplepėjote tik akim dar permečiau vakare įdėmiai skaitysiu mačiau diskutavote dėl žiūrėjimo kas pilvelyje gyvena aš tai labai noriu pamatyti ir labai nekantrauju wub.gif
Daugumą daiktelių pirksiu sakiau daug vėliau, kai jau jausiu savo kleckiuką ir panašiai smile.gif nors vakar žiūrėjau vežimėlius blush2.gif
Fėja laikykis 4u.gif
Koks lauke bjaurus oras sėdžiu darbe ir net prie žemės traukia keista savijauta...
Lyg ir viską parašiau ką norėjau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzez @ 2013 01 31, 16:09)
o as noreciau medines lovytes, tokia ir bus manau smile.gif pas mus vaikucio kambaryje, musu miegamajame bus nemazai naturalaus medzio tai medine lovyte labai puikiai isikomponuos smile.gif
as kazkaip nebijau prietaru - kai lauksiuosi tikrai viska is anksto pirksiuosi, kaip jau ir minejau ir dabar keli daiktukai yra, na tik ne as pati juos pirkausi smile.gif ir kambari irenginejam vaikeliui apgalvodami kokias medziagas rinktis, kas kur stoves...( kai kurie sveciai sypsosi kai vedziojam po namus,rodom kas kur bus ir pasakom "cia vaiku kambarys", tada klausia "o tai kur tie vaikai?")
zinokit, jeigu atsitiktu nelaime (pfu pfu pfu) tai ji atsitiktu del to, kad taip turejo buti, bet ne del to, kad ruosiesi kudikelio atejimui smile.gif aisku, jei pirktumet daiktukus ir galvotumet, kad dabar tai jau bus negerai, dabar atsitiks kazkas tada jau geriau nepirkti, nes minciu galia ir saviįtaiga galios turi...

mes su vyru esam kalbeje ir apie tai kas butu jei negaletume susilaukti vaiku ir abu sutinkam su isivaikinimo galimybe, taigi, ruosiamas kambarys vienaip ar kitaip kazkada tures maza savininka:)


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
visiskai sutinku... as irgi optimiste ir negalvoju apie nelaimes... jei cia taip galvosi tai isvis zmogui negalima nieko tureti, nes niekad nezinai kokia nelaime istiks ir kada gali mirti/zuti...
Gyvybe yra ir neverta galvoti, kad jos gali nebuti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzez @ 2013 01 31, 16:09)
zinokit, jeigu atsitiktu nelaime (pfu pfu pfu) tai ji atsitiktu del to, kad taip turejo buti, bet ne del to, kad ruosiesi kudikelio atejimui smile.gif aisku, jei pirktumet daiktukus ir galvotumet, kad dabar tai jau bus negerai, dabar atsitiks kazkas tada jau geriau nepirkti, nes minciu galia ir saviįtaiga galios turi...

Taip sutinku su tavimi pilnai, aš tai pačiai V močiutei ne kartą esu sakiusi, kad koks tikslas mėgautis nėštumu, jei visada iš paskos vaikščios mintis "o jei kas nors atsitiks". BET tarkim jei kas nutiktų, man būtų daug skaudžiau su tuo susitaikyti, kai visi daikteliai būtent TAM mažyliui supirkti. Kur juos det? nebent atiduoti, nes negaleciau ju tikrai pasilikti. Nu liudnai cia kazkaip pradejau. Vienu zodziu kiekvienam skirtingai atrodo. Mano nuomone ta, kad visada suspesiu savo brangiausiajam viska nupirkti, o kol kas man smagu tik rinktis, ziurineti, pasitariant su vyru neuzilgo tai ir pradesime pirkalioti ax.gif wub.gif
Atsakyti
as pirkt tai manau labai anksti nepirksiu, bet zinau ir kokio vezimo noresiu ir lovytes kokios ax.gif zinau kas buvo ne taip arba taip su pirmaja tai galesiu lengviau pasirinkt, kad butu maksimaliai patogu 4u.gif
Atsakyti
Feja, cia didelis pliusas thumbup.gif

Kaip jautiesi?
Atsakyti
QUOTE(Fėja_Tėja @ 2013 01 31, 16:35)
as pirkt tai manau labai anksti nepirksiu, bet zinau ir kokio vezimo noresiu ir lovytes  kokios ax.gif


aš lovelę plius minus irgi išsirinkau. O dėl vežimo dar abejoju. Kokio tu norėtum? Lb įdomi nuomonė iš šalies 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 15:37)
Feja, cia didelis pliusas  thumbup.gif

Kaip jautiesi?



aha, pavyzdziui zinau kad lovytes noresiu su pakeliamu ar isvis nuimamu sonu blush2.gif kad kleckas galetu miegot kaip ir savo lovoj, bet pristumus prie musu lovos nereiktu kilnotis ir nesiot blush2.gif vezimo noriu su placiu lopsiu, nes mazei pirkom uz belekiek ir per pora men isaugo, nes siauras lopsys buvo, nors pats vezimas superinis ir t.t. ir t.t.

o jauciuos neblogai dabar, panasu kad kaip ir su mazaja feja, grynai rytinis man blogulys blush2.gif nors dar ankti, neaisku kaip bus doh.gif
labai laukiu treciadienio vizito pas gydytoja, kad butu aisku viskas ax.gif
Papildyta:
QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 15:38)
aš lovelę plius minus irgi išsirinkau. O dėl vežimo dar abejoju. Kokio tu norėtum? Lb įdomi nuomonė iš šalies  4u.gif



turejom chicco S3

istryniau foto, nes dydzio belekokio gavos doh.gif
nuoroda jei idomu
http://www.chicco.co...o-S3-Black.html

lopsinis, sportinis ir kedute.
tai kedute 10 balu is 10 ir noreciau tik tokios thumbup.gif
sportinis vezimas irgi thumbup.gif ziauriai manevringas, nors daug kas pries trirati, bet super patogu vaziuot, lengva stumt ir t.t.
nu bet va lpsys schmoll.gif gal dar vasarinukams tai taip, nes nereik nei kombezu nei ka, o mes po poros menesiu netilpom i ji doh.gif teko pirkt dar viena grynai lopsini.
tada dabar mastau kad nepirksiu universalo, o atskirai lopsini, platu su didesniais ratais (su maziukais tai gaila vaiko, nes vezi ir kratos darda viskas), bet lengva ir siauru tarpu taro ratu, kad tilptu ivaziuot i lifta ir nereiktu nesiot ax.gif ir atskirai kai jau sedes sportinuka 4u.gif
man peg-perego vezimai patinka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fėja_Tėja: 31 sausio 2013 - 15:49
tai vat as apie manieza-lovele galvoju todel kad:
1. pas mus lova ta tokia visai zema kur palei zeme...tai maniezai irgi buna zemi, su tinkleliniu sonu, kad matyt leliuuka prisistumus prie lovos, o ne laipiot is tos zemos lovos kad paziuret kaip kleckas jauciasi.
2. kai isirenginejome nama nusprendem kad darom dideli miegamaji (40kvadratu) ir kolkas vaiku kambario nera (kai paaugs darysim remonta ir tada siena darysim pertvarine).. tai maniezas patogiau kad toks sulankstomas.
3. patogiai transportuojamas. visur visada vaikiukas turi savo lova biggrin.gif

o del vezimo nieeeko nesuprantu ir nezinau biggrin.gif
Atsakyti
Fėja, dėkui 4u.gif aš lb noriu maxi cosi mura 4. Bet kaina jo biškiuką viršija mūsų nustatytą biudžetą ax.gif na bet bus matyt. Man dar gracco patinka vežimai, bet irgi kaina turi ax.gif vienu žodžiu aš kaip visada išsirenku tai, kas brangiai kainuoja verysad.gif ta prasme galim sau leisti tą vežimą bet man jau principo reikalas gaunasi, nes nesinori permokėti.

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 16:48)
tai vat as apie manieza-lovele galvoju todel kad:

Jo, geras daiktas thumbup.gif Mano V puskė atiduos mums maniežiuką. O mes pirksim ir lovyte, bet be abejo ją kurį laiką irgi laikysim prie savo lovos, būtinai ji turi būti triju dugno padeciu ir irgi nuimamu sonu.

žiūrėkit, mergo, kaip idomiai atrodo manikiuras rolleyes.gif
http://www.cosmopoli...i.d?id=60559387
Atsakyti
niu nieko visai tas maxi cosi atrodo, reiks pasigilint labiau kai ateis laikas, gracco irgi nera blogai ax.gif
Atsakyti