Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 15:08)


Paduociau i teisma  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif su Elijos budu tai nenustebciau nei kiek lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man atorodo blogiau, kaiu pasako, kad mergaitė ir viską susiperki rožinio, o gimsta berniukas biggrin.gif Nes ir mergytę aš mielai rengčiau melsvais drabužėliais ax.gif
O nuojauta man kužda, kas pas mane slepiasi (sesė sakė, kad irgi tą patį sapnavo). Matysim, ar pasitvirtins ax.gif

Buvau iškišus nosį į lauką. Orelis tikrai ne koks. Bet jau pavasariu kvepia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 15:08)
Paduociau i teisma  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Pirma ir mano mintis buvo panaši lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet po poros metų gimė berniukas tai visko kaip ir prireikė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red_cerry: 31 sausio 2013 - 14:21
O jau galvojate apie pirkinius?
as kazkaip dar ne, bet bendradarbe skatina pradet galvoti, kad viska po biski o ne iskarto poto susipirkti... Tai ziurinejausi dabar maniezus..
nenoriu lovytes...
man labaiua tiks maniezas-lovyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 14:11)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  su Elijos budu tai nenustebciau nei kiek  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



as taip pat thumbup.gif as jau matau, kaip elija pasilenkus prie kompo tauksi pirstukais lotuliukas.gif lotuliukas.gif


o siaip tai patys daktarai sako, kad tai seseliu mokslas, tad ir apsirinkti gali smile.gif as kai pagimdziau savo leliuka, palatoj su viena mama gulejom, kuri suzinojo kad laukiasi ne dukters, o berniuko, likus kelioms valandoms iki cezario pjuvio. patikekit, tavas svilpaudamas ir dziaugamasis isskubejo i bazes visus daiktus pakeist is rozines i zydra. iki paskuytiniu minuciu sake mergaite. ir tik padarius paskutini echoskopa, sako tai zinot kad sunus ar ne... ji sako, ne juk mergaite, o gydytoja: tai kad berniukas, mergaites tokiu neturi smile.gif tai va....

o del pirkiniu, tai cia as kazkaip buvau iskiepinta, kad leliukui nieko nepirkciau iki 6 men. o po to jau galima. gal but prietaras, bet as jo laikiausi, nes zinojau kelis pavizdzius, ir kazkaip as prisilaikiau su tais pirkiniais. nors buvo ziauriai sunku doh.gif aisku labai jau visko norejosi pirkti, bet as sudarinejau sarasiuka ir kai jau sutvirtejom, pradejom viska pamazu isigyt 4u.gif
Atsakyti
Ei, nejau aš tokia bjauri atrodau? blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 15:28)
O jau galvojate apie  pirkinius?

Aš dar neskubu ax.gif bet jau uošvienė ir mano sese rūbelių, batukų, kojinyčių, kepuryčių pripirkusios, draugė maišą atidavė, tai rūbeliais nesirūpinsiu jau. Taip pat sesė nupirko tokia kėdutę, kad dieną jį turėt "po akim". O mes asmeniškai su vyru nupirkom tik gultuka i lovelę, pagalvytę ir dekutį iš flokati, nes lb didelės nuolaidos...
Aišku, jau žiūrinėju ir lovelę ir vežimėlį, bet pirksiu tik išejus dekretan. Šiaip tai luktelėkit, merginos, viską suspėsite, atsirinkit, susižiūrėkit, o nupirksit juk bet kada 4u.gif kaip V močiutė sako: kad neprišaukti kokios nelaimės (tfu tfu tfu).
Atsakyti
mes pirkom ir lovyte medine tradicine ir lovyte manieza. kadangi mes daug vazinejam, tad maniezine lovyte keliauja su mumis. ji susilanksto i labai patogu "lagamina" neuzima daug vietos, tad musu lelis miega kaip karalius iki pat dbr smile.gif o tikroji lovyte atlieka savo pareiga namie smile.gif
bet maniezines lovytes yra super isradimas thumbup.gif:
Papildyta:
QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 14:36)
Ei, nejau aš tokia bjauri atrodau?  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aš dar neskubu  ax.gif bet jau uošvienė ir mano sese rūbelių, batukų, kojinyčių, kepuryčių pripirkusios, draugė maišą atidavė, tai rūbeliais nesirūpinsiu jau. Taip pat sesė nupirko tokia kėdutę, kad dieną jį turėt "po akim". O mes asmeniškai su vyru nupirkom tik gultuka i lovelę, pagalvytę ir dekutį iš flokati, nes lb didelės nuolaidos...
Aišku, jau žiūrinėju ir lovelę ir vežimėlį, bet pirksiu tik išejus dekretan. Šiaip tai luktelėkit, merginos, viską suspėsite, atsirinkit, susižiūrėkit, o nupirksit juk bet kada  4u.gif kaip V močiutė sako: kad neprišaukti kokios nelaimės (tfu tfu tfu).



Elyt, pritariu, tau 1000 proc thumbup.gif
neatrodai, tik zinom, kad turi pora geru skundu formu smile.gif lotuliukas.gif tad kazkaip net nekyla klausimas, kad ir teisman forma ir rastum lotuliukas.gif
Atsakyti
nesidirba siandiena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NIKKAA @ 2013 01 31, 15:39)
neatrodai, tik zinom, kad turi pora geru skundu formu smile.gif  lotuliukas.gif tad kazkaip net nekyla klausimas, kad ir teisman forma ir rastum  lotuliukas.gif

jo ir jauciu pati sau atstovaut galeciau, nereiktu advokato lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o man nesisedi namie...bet vistiek dziaugiuosi, kad ne darbe esu doh.gif
Pagaminau plova, pavalgysiu, varysiu pasiruosti ir bandysiu eiti su drauge susitikti - grizo is uzsienio trumpam wub.gif bet orelis tai pavasariskas ane?
Atsakyti
man irgi šiandien nedarbadienis schmoll.gif vis galvoj sukas, kad jau pirmadienį i mokslus ir mano laisviems vakarams pabaiga doh.gif
Papildyta:
QUOTE(NIKKAA @ 2013 01 31, 15:34)


o del pirkiniu, tai cia as kazkaip buvau iskiepinta, kad leliukui nieko nepirkciau iki 6 men. o po to jau galima.


Mano draugė irgi to labai laikėsi, bet vistiek kai vaikščiodavom po parduotuves ir užmatydavo kažką labai mielo ir gražaus nusipirkdavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2013 01 31, 14:46)
jo ir jauciu pati sau atstovaut galeciau, nereiktu advokato  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif Manau, kad geriau uz advokata pavarytum lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai biggrin.gif

man siandien visai gerai dirbasi, nuo ryto nemazai darbeliu, et kazkaip smagiai. As jau svajoju, ka nors penktadieni gero nuveikt smile.gif deja jauciu, kad gausiu namie sedet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 15:28)
O jau galvojate apie  pirkinius?


Aš pagalvoju, bet dar nieko nesu nupirkusi. Bet kaip ir Elija sako, neskubu niekur, suspėsim smile.gif Geriau pabūti prietaringai ir kol normaliai pilvuko gyventojas nesubrendęs, tai galima ir pakentėti biggrin.gif
Atsakyti