Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

pas mus tai apsiniauke ir nei krastelio saulytes nesimato smile.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja_Tėja @ 2013 01 31, 10:17)
blooooooooooooooga doh.gif



4u.gif kad greičiau bloguliukas praeitų smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 11:46)
pas mus tai apsiniauke ir nei krastelio saulytes nesimato smile.gif schmoll.gif



Pašnekėjau, kad šviečia ir dingo saulytė g.gif
Atsakyti
Beta.lt siulo bilietus i Cinamon kinoteatra po 9 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(red_cerry @ 2013 01 31, 11:50)
Pašnekėjau, kad šviečia ir dingo saulytė  g.gif

aha, pas mus irgi dingo saulytė tik pasigyrus biggrin.gif
gal ir herpis taip greitai dings ir visi bloguliai kitas uzpuole praeis wink.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Šiandien visai gerai jaučiuosi. Net galvoju, gal į darbą jau rytoj noriu eiti biggrin.gif

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 10:47)
As tai nenoriu suzinoti kas pelvelyje gyvena smile.gif, o vyras nori.. Bet jauciu jei jis suzinos tai neistvers ir man isduos... kad ir netycia...  ax.gif  g.gif



O kodėl nenori? Man tai visai įdomu būtų sužinot biggrin.gif Aišku, nieko baisaus, jei ir nepasirodys, bet jei yra galimybė, tai kodėl ne smile.gif
Atsakyti
Vat nezinau kodel nenoriu, bet visai nera noro...kazkaip man smagiau kai pirmas leliukas nezinoti kas ten gyvena ir ko laukti smile.gif
kaip per filmus rodo - iduoda i rankas leliuka ir sako jums gime sveika dukryte, arba sveikas sunus biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 12:33)
kaip per filmus rodo - iduoda i rankas leliuka ir sako jums gime sveika dukryte, arba sveikas sunus biggrin.gif tongue.gif

biggrin.gif na tada spaudžiu ranka uz kantrybe 4u.gif
Tada is kart perspek gydytoja, kad nenori zinoti, ir kai jau bus didelesnis, neziurek i echoskopa, nes va vakar mane kai ziurejo, tai uztruko gal 15 sekundziu, nu bet puikiausiai matesi net man, kokia leliuko lytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzez @ 2013 01 31, 12:15)

gal ir herpis taip greitai dings ir visi bloguliai kitas  uzpuole praeis wink.gif



Tikiuos taip ir bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Era_Tėja @ 2013 01 31, 12:26)

Šiandien visai gerai jaučiuosi. Net galvoju, gal į darbą jau rytoj noriu eiti  biggrin.gif



Geriau dar ryt neik smile.gif nes lauke drėgmė tokia siaubinga doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 12:33)
kazkaip man smagiau kai pirmas leliukas nezinoti kas ten gyvena ir ko laukti smile.gif




Sveikinu turint tokią kantrybę thumbup.gif 4u.gif 4u.gif Aš jaučiu neiškentėčiau nepaklausus smile.gif
Papildyta:
Skaniu ir sociu pietu ax.gif
Atsakyti
Laba diena mergaites smile.gif
Slyvuk, as neistverciau smile.gif as kaip Eli, man buvo paprasciau bendrauti su pilvuku smile.gif nors pamenu, kad kai 9 savaitej dare echoskopa ir as nieko nenorejau zinot apie lyti. o ji ir sako, na kaip cia tas jusu sunelis gyvena doh.gif: na o as buvau viena ir norejau, kad ir tevas isgirstu ko mes laukiames. bet paskui man buvo labai smagu, kad zinau ir aisku labai greitai jam pati tokia naujiena pranesiau smile.gif maniskis net apsiverke, kai isgirdo, kad sunus smile.gif siaip ir taip pasako, kad jums gime sveika grazi mergyte ar sunelis 4u.gif na bet uz kantrybe sveikinu 4u.gif
Feja, tikiuosi, kad bloguliai labai rytai neisvargins 4u.gif laikykis.
Visoms dar su bacilomis linkiu greiciau pasveikt, nes pati dar snargliuojosi taip baisiai.
Pas mane siandien mokykloje paskelbe karantina. Jus butumete girdejusios kaip visos mokyklos mokiniai vienoj kruvoj sureagavo, kai jiems buvo paskelbta tokia naujiena. nuo aplodismentu ir dziaugsmu sukiu, net ausis uzkrito. na aisku mes i darba eisim smile.gif
Atsakyti
na o man tai cia visai nereikalauja kantrybes... nes as nenoriu zinot todel ir kantrybes nereikia.....
bet turbut neiseis taip kad nesuzinot,nes kaip ir Eli sako, juk vistiek kad ir nesakys bet gali pamatyti...
Atsakyti
Bet irgi ne visada tiksliai jos ten pamato smile.gif iš draugės patirties, tai visą laiką gydytoja tvirtino, kad gims berniukas, jinai jau viską ir susipirko kaip berniukui ir vardą sugalvojus buvo. Paskutiniais mėnesiais, jau nebematė, nes kai tikrindavo vis sakė užpakaliuką atkišdavo, o gimė mergaitė smile.gif
Atsakyti
na kodel, viskas imanoma, tik pries kiekviena echo ispek gydytoja, kad nesakytu, nerodytu, neziuretu ir viskas 4u.gif . Gal tavo gyvybe ir pati nenores rodytis. Pvz mano sese tik 8 menesi pamate kas ten toks tupi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(red_cerry @ 2013 01 31, 15:04)
Bet irgi ne visada tiksliai jos ten pamato smile.gif iš draugės patirties, tai visą laiką gydytoja tvirtino, kad gims berniukas, jinai jau viską ir susipirko kaip berniukui ir vardą sugalvojus buvo. Paskutiniais mėnesiais, jau nebematė, nes kai tikrindavo vis sakė užpakaliuką atkišdavo, o gimė mergaitė smile.gif

Paduociau i teisma lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ELlJA: 31 sausio 2013 - 14:07