Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

QUOTE(McVie @ 2013 02 06, 15:21)
Aha, del peliu  lotuliukas.gif
Nu cia visu nestuku, tai iseitu jau peliu armija  lotuliukas.gif



Sveikos, plaukit ir manes,
as siandien tiek darbo turejau, kad atvaziavau i darba tik isijungiau musu temele, net nepradejau skaityt ir uzvire mustynes ir visos kitos bedos, ir tik dbr grizau i kabineta, o ziuriu kraustotes, bigsmile.gif palaukit manes, as su jumis 4u.gif smile.gif ir as zinokit, galvojau kur mums persikraustyt, kad netaptu jau taip visai viesa. nes as ateidavau tik i mamas del jusu ax.gif . kitu puslapiu as neskaitau. tai man joks skirtumas kur as su jumis plepesiu smile.gif man dar smagiau, kad bus privaciau viskas. o del zoses, tai jau ne peles, o nuo sitiek nestukiu ir ziurkes uzeis smile.gif doh.gif begu rasyt slyvai kontaktus. tikiuosi ji dar cia paskaitys smile.gif
Atsakyti
mes jau bendraujam FB... ar visos kas nori jau su mumis?
Atsakyti
Aš kaip blondinė, bet nesuprantu kaip man Jus susirast? blush2.gif
Atsakyti
ei, nepalikit manes ir as noriu evakuotis blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistute87 @ 2013 02 06, 16:53)
Aš kaip blondinė, bet nesuprantu kaip man Jus susirast?  blush2.gif



Ar tu naudojiesi FB?
Jei kyla tokie klausimai, tai gal nesinaudoji g.gif

Aikstinga, kreipkis i Slyva mirksiukas.gif
Atsakyti
Parasiau jau jai, va galu gale ir as visas jus pamatysiu, labai smalsu, kaip atrodot smile.gif
Atsakyti
Per tel nerandu jusu FB reik eit atimt is vaiko pc ir pasiziuret dideliam vaizde smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NIKKAA @ 2013 02 06, 19:29)
Per tel nerandu jusu FB reik eit atimt is vaiko pc ir pasiziuret dideliam vaizde smile.gif


aikstinga, ka ten apacioj veiki? junkis FB wink.gif
Atsakyti
man jau igudis susiformaves cia uzsukt smile.gif nors matau, kad ne man vienai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NIKKAA: 06 vasario 2013 - 20:31
slyvos kvietima gavau, dbr teks palaukti kol prie grupes prijungsit wink.gif
Atsakyti
Prijungiau egluze mirksiukas.gif
Atsakyti
Zose, neliūdėk 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti