Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

Red cherry, o kode tau neiseitu? Juk datos dar nesusitarem g.gif Nebent tu ne LT gyveni... unsure.gif

Pagalvojau, kadangi Elija pas mus su didziausiu pilvuku, tai bus visu mokytoja, paskui kaip maitinti, kaip ka daryti lotuliukas.gif
O sianakt sapnavau, kad ruosemes i meeta su vezimukais prie kauno pilies thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Realybej gerai atrodyt, susnis mamu su vazimukais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(McVie @ 2013 02 06, 11:31)
Red cherry, o kode tau neiseitu? Juk datos dar nesusitarem  g.gif  Nebent tu ne LT gyveni...  unsure.gif



Gyvenu LT tik mano grafikas toks judrus sakyčiau biggrin.gif Ryte darbas vakare, man paskaitos nuo puse 6, o baigias apie 8 kartais puse 9 doh.gif nors gerai pamasčius gal išeičiau iš puses jei nebūtų kokio atsiskaitymo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 02 06, 10:23)
jei norisi itin privatumo tai reiktu i FB keltis ir grupe kurti  mirksiukas.gif


jei kada sumastysit - prisijungsiu ten, bet is cia dingstu 4u.gif doh.gif verysad.gif
Atsakyti
verysad.gif Nepalik tu cia musu Feja...
Ot tai zose kokia schmoll.gif


As jau seniai buvau pagalvojusi apie FB...bet tada busim ne tik SM priklausomos, bet ir FB lotuliukas.gif
Ka darom? unsure.gif
Atsakyti
Oj tos zosės ax.gif
Atsakyti
Feja rimtai???
ei tai keliames i FB.... visos naudojates juo?
tai as tada SM ir nenaudociau nes uzeinu tik del jusu, ir dar ta temute atradau paskaitinejimui kur geros emocijos verda 4u.gif
Atsakyti
as uz 4u.gif

zinau, kad cia viesa erdve ir nieko nepaslepsi, ir tuo labiau neturiu ka slept ir labiau pliurpalai apie nieka, bet kai tai liecia dabartine situacija nesinori kad zinotu kazkas kam nereikia, o pasirodo zino doh.gif

einu i fotki wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja_Tėja @ 2013 02 06, 12:09)
as uz  4u.gif



einu i fotki wink.gif



as irgi uz...begu ir as paziuret tongue.gif
Atsakyti
Vis tiek jau matemes gyvai tai as ir uz FB lotuliukas.gif

Bet tai kaip man pikta del tokiu zosiu doh.gif
Nors tikrai juk pliurpiam apie viska ir tuo paciu apie nieka, bet yra tokiu detaliu kur galima prisirinkti "trupinuku", o jau paskui pletkint ir ne tik... g.gif

Kokios nuomones kitos merginos?
Kazkaip visai nenoreciau, kad nutruktu tas musu bendravimas, man taip miela cia su jum blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Tik jauciu FB nelabai patogu smile.gif
Atsakyti
oi jus del manes tai nebekit is cia tikrai 4u.gif
bet jei kursit FB ten ateisiu smile.gif
Atsakyti
suraykit man i FB savo kontaktus
Atsakyti