Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

Negaliu atsikelt doh.gif
Nenoooriu...
Gerai kad jau ketvirtad
O kaip lyja


Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
O as stebetinai lengvai atsikeliau bigsmile.gif
Seminaras sian ukininkams lotuliukas.gif Tai vaziuosiu pasiklausyti, ba jau reik pakeisti aplinka, pavargau mokintis schmoll.gif
Suzinojau, kad man "egzaminas" darbe bus 20 diena, tai dar laiko biski turiu bigsmile.gif

Laikykites merginos 4u.gif

Ar galit patiketi, kad jau VEL ketvirtadienis? Ir VEL savaitgalis? blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Feja, aciu uz namukus biggrin.gif visoms labas rytas 4u.gif
Mc nu tu gausi man, argi as piktai parasiau? biggrin.gif tikrai ne piktai, tik lb sunku rasant per tel tas sypseneles det tai gal taip gavosi. As ne piktas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Ziurek tu man blush2.gif mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
thumbup.gif kvepia savaitgaliu
Atsakyti
blooooooooooooooga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(McVie @ 2013 01 31, 09:26)
Ziurek tu man  blush2.gif  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif

4u.gif 4u.gif

QUOTE(Fėja_Tėja @ 2013 01 31, 10:17)
blooooooooooooooga doh.gif

Va va biggrin.gif prasideda "dziaugsmeliai" rolleyes.gif
Uch, laikykis, mergyte, tas bloga tik i gera ax.gif

Kaip miegojot, merginos? As tai nelabaia kaip, bet vistiek jauciuosi pakankamai zvali, gal del to, kad namie sedziu, i darba keltis nereikejo. Keistas jaumas ax.gif Galvoju, ka cia nuveikus naudingo rolleyes.gif turbut reiks eit Mc peleda siuti lotuliukas.gif
Atsakyti
as irgi noriu peledziuko blush2.gif blush2.gif


As tai nenoriu suzinoti kas pelvelyje gyvena smile.gif, o vyras nori.. Bet jauciu jei jis suzinos tai neistvers ir man isduos... kad ir netycia... ax.gif g.gif


Feja biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ... atleisk... bet faina tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Norvegiska_slywa: 31 sausio 2013 - 09:48
Bus ir tau 4u.gif O gal koki kita gyvi? biggrin.gif Pvz avyte, triusiuka, meskiuka? lotuliukas.gif

slywa, as buciau neistverus nesuzinojus kas pilvelyje gyvena. ax.gif As dziaugiuosi, kad zinau, man paprasciau bendrauti su pilvu biggrin.gif
is kur pas tave tokia kantrybe?
Atsakyti
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 09:47)

Feja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif ... atleisk... bet faina  tongue.gif



aciu tongue.gif

suvalgiau duonos gabaliuka, geriau biski doh.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif
kaip graziai saulute sviecia, tikras pavasarelis smile.gif tik virusiukams plisti toks oras pats tas, bet gripo, o ne tiems apie kuriuos temos pradzioje kalbejot biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(McVie @ 2013 01 31, 07:57)
Tai pat nepamenu ar aistute ir red cherry buvo idejusios vestuviniu foto? g.gif  ax.gif

Man atrodo, kad nebuvo idejusios vestuviu foto aistute ir red cherry smile.gif bet gali pasitaisyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas visoms 4u.gif Žiūriu pro langelį ir matau kaip saulytė pradeda šviesti 4u.gif ech laukiu jau pavasario smile.gif

Labai graži naujoji temelė 4u.gif

Aš ir pasiguosiu pas jus, gal greičiau užgis, užpuolė mane herpis, jau seniai tiek puslelių ant lupos ir po ja neturėjau sad.gif jau galvojau, kad imunitetą gera įgijau, bet dėja smile.gif


Papildyta:
QUOTE(McVie @ 2013 01 31, 07:57)

Tai pat nepamenu ar aistute ir red cherry buvo idejusios vestuviniu foto? g.gif  ax.gif


Dėl nuotraukų jau ir aš nepamenu ar rodžiausi ar ne smile.gif bet albumelį tai tikrai turėjau ir istorija mano pašte turėtų būti smile.gif
bet galėsiu pasitaisyti smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 10:47)
Bet jauciu jei jis suzinos tai neistvers ir man isduos... kad ir netycia...  ax.gif  g.gif



Manau tikrai išduos smile.gif bus tiek laimės, kad tikrai norės pasidalinti smile.gif
Atsakyti