Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno nuotakos 2012

Dalinames virusiukais, bet ne gripo mirksiukas.gif


user posted image


Smagaus bendravimo!


user posted image

user posted image


Atsakyti
Kokie grazus ir smagus nauji namuciai smile.gif Aciu Feja 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už tokius linksmus namučiusi 4u.gif
Pažiūrėjau paveiksliukus ir šypsena iškart atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Oh kokie mieli "namukai" 4u.gif
Atsakyti
Galit gal kuri priminti pasto adresiuka, kur siusti istorija susipazinimo ir suzadetuviu? Turiu dabar laiko, sukurpsiu gal ka toki lietinga vakara ax.gif Noriu patapti pilnaverte temos nare, nors ir retokai pasirodydavau del darbu gausos doh.gif
Atsakyti
As tai nepamenu to pasto 4u.gif nes niekad ten jo neskaiciau blush2.gif jei ikvepimas paradyk kokiam worde, kai prisijungs kuri zino ta pasta galesi tik copy paste padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Oi spartuoles kiek pripliurpet bigsmile.gif

Slyva ir Elija, juk viskas juokais rolleyes.gif Elija taip piktai atrase...as ir valgyciau ir sazine negrauztu...bet va kol kas mane grauzia, kad nieko nedarau, o tik kalbu...

Feja, puiki tema, aciu.

Slyva, gundai mane del klubo. blush2.gif

Saldziu sapnu 4u.gif

Atsakyti
As ir pasto neatsimenu schmoll.gif
Atsakyti
Tai kaip tada man patapt jusiske? blush2.gif Vestuvine foto ikelti? ax.gif
Atsakyti
Manau galetu gal aikstunga susikurti fotki savo albuma ir trumpai po foto aprasyt istorija, ka manot?
Atsakyti
na ir greitos jus ponios bigsmile.gif

QUOTE(McVie @ 2013 01 30, 14:47)
Mazaaudrute, kas cia per parduotuve?  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif

usc na gal kaip ko skoniui, bet as negalejau sustot kraut krepsio, tai man buvo atradimas biggrin.gif

QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 30, 15:06)
Aga as irgi dar nedabar noriu, bet veliu kai atsils oras ir pilvukas bus didesnis...

pamatysit ir kaip nugaros skausmus paskui nuima, ypac kas daug sedimo/vaikstomo darbo dirbat treciam trimestre, baseinas buna geris rolleyes.gif

oi parodyciau as savo pilva - apgauciau kad laukiuosi lotuliukas.gif as budavo maximoj ispuciu ir einu prie kasu nesciosioms, niekas nesigincija biggrin.gif net kai buvau kuda kaip sakalys ir sportuodavau, turejau biski presiuka, bet jei nelaikydavau itempus/itraukus pilvo - jis budavo burbuliukas, na is ryto dar ne, bet stikline vandens ir vsio, nestumas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2013 01 31, 01:01)
Manau galetu gal aikstunga susikurti fotki savo albuma ir trumpai po foto aprasyt istorija, ka manot?

as tai sutinku smile.gif


del virusiuku is temos virsaus - as geriau is kurios nestukes gripo virusa paimciau, kad jai lengviau butu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif

O pasta atsimenu bigsmile.gif
Gal kaip ir seniau padarom, pirma paskaitom aikstingos istorija ir tik veliau duodam fotki slapuka, kad i mus paziuretu? Ir galetu daugiau isideti?
Tai pat nepamenu ar aistute ir red cherry buvo idejusios vestuviniu foto? g.gif ax.gif
Atsakyti