Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Inza @ 2013 01 31, 11:55)
3ND

o gal dar kazkokiu klaidu yra? nes kiekviena karta kai ikeliu, suzinau viena klaida, ja istaisau, tada suzinau kita klaida ir taip kiekviena karta doh.gif
Atsakyti
As tai sausainius buciau linkusi uzskaityti, nes skirtuma matau, kad ir nedidelį smile.gif

labas
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 01 31, 09:52)
Niekas nepriestarauja, tad bus treciadieni  thumbup.gif as busiu kazkur 11.15, galiu kelias min veluoti, kadangi kitos tyli tai as ir sprendziu viska tongue.gif  lotuliukas.gif

Gotte, atvaziuosi?  mirksiukas.gif

Labai labai pasistengsiu ax.gif parašiau aš FB mirksiukas.gif

Ka, įsijungiau tavo įmestą nuorodą, košmaras doh.gif krauna visą amžinybę doh.gif pagaliau jau kai užkrovė psl, dabar foto negaliu žiūrėti, rodo, kad vėl krauna doh.gif pirmą foto atsidariau, tai kitų nerodo dar...nesuprantu, ar čia sušiktai lėtas angliškas internetas kaltas, ar tas puslapis lėtokas ir su mano internetu grybaujasi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 31 sausio 2013 - 13:07
QUOTE(Ka @ 2013 01 31, 12:14)

Dalinuosi Jennifer B Hudson. Mano pavasario išsiilgusi širdis atsigauna žiūrint jos darbus.  wub.gif

Džiaugsmas akims.Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(Inza @ 2013 01 31, 12:53)
o gal dar kazkokiu klaidu yra? nes kiekviena karta kai ikeliu, suzinau viena klaida, ja istaisau, tada suzinau kita klaida ir taip kiekviena karta  doh.gif

Bet juk is tu klaidu ir mokaisi rolleyes.gif

Tavo tikslas koks siuo atveju? Gerai padaryti ND ir tuo paciu suprasti, kodel ir kas buvo blogai, ar tik greiciau pabaigti?

Sis ND ant ribos, nes skirtumas antroj ir trecioj foto yra, bet tikrai labai jau nedidelis. Visa kita lyg ir tvarkoj. Kita vertus, butent tas abejotinas skirtumas ir yra sio ND esme.

Zodziu, as susilaikau ax.gif

QUOTE(gotte @ 2013 01 31, 13:00)
Ka, įsijungiau tavo įmestą nuorodą, košmaras doh.gif krauna visą amžinybę doh.gif pagaliau jau kai užkrovė psl, dabar foto negaliu žiūrėti, rodo, kad vėl krauna doh.gif pirmą foto atsidariau, tai kitų nerodo dar...nesuprantu, ar čia sušiktai lėtas angliškas internetas kaltas, ar tas puslapis lėtokas ir su mano internetu grybaujasi g.gif

Man irgi be galo letai krovesi, tai ir nebeziurejau ax.gif
Atsakyti
As pagooglinau :ax:Nes man isvis neatidare. Ir taip pat dziaugsmo apturejau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R.i.R.: 31 sausio 2013 - 13:31
Galerija ir man lėtai atsidarinėjo. Eikit į blog'ą jos, pamatysit foto greičiau. 4u.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz komentarus mano pirmajai juostai 4u.gif
Ka, aciu uz nuoroda, daug idomiu darbu pamaciau.
Atsakyti
Ka, imk balion 4u.gif Labai patiko darbai

Delicious portretukas gražiai žiūris, gal tik kiek kontrasto per daug..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neiste: 31 sausio 2013 - 13:56
QUOTE(Rico @ 2013 01 31, 08:15)
Wyshnia bus, daugiau nezinau  ax.gif

Eisim i paroda  mirksiukas.gif ne tik kava gersim tongue.gif
Papildyta:
Edeva, namu darbai tau- pasiskaityti apie Ansel Adams, darbu paziurek, referato nereik tongue.gif , bet bendram isprusimui paziurek, Jurzole daug papasakot galetu  ax.gif

book.gif bus padaryta ok.gif tik as labai trumpam atleksiu nebent susitarsiu su kuo kad dukra paimtu is sules unsure.gif nes man kelio gabaliukas doh.gif
Atsakyti
naaaa, dar vienas TAIP bus ar nedžiugina vis tiek? ax.gif
Atsakyti
o man tos fotografės darbai nebaisiai patiko. tiksliau, nepatiko.. išskyrus tuos, kurie instaliacijos.

net nežinau, kodėl, nekabina, nejaučiu, atrodo dirbtina, plastmasiškai, nors ir apibintuota ar apibarstyta. mano vaizduotė ohoho, bet į šias spoksojau kaip ožys į vartus. galvoje buvo tylu..smile.gif estetikos yra, bet per daug tame komercijos, makiažo, miltų, pudrų, šukuosenų, rūbų, vienodų pozų, vienodų bedvasių veidų. nėra autoriaus pasaulėžiūros tose nuotraukose, tik kažkoks grupinis komercinis darbas. kaip komercinis projektas gal ir būtų nieko, bet bandant vertinti kaip inspiraciją man kilo visiška atmetimo reakcija.

kai kurios foto būtų neblogos, bet pati autorė jas supošlina sukraudama vos ne viską, ką sufotkino, dešimtys vienodų kadrų su vos vos kitaip pasukta galva doh.gif nekonceptualu. išskyrus dvi ar tris ten matytas foto.
Atsakyti