Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(lunameja @ 2013 01 30, 10:16)
Hello  smile.gif

Projektui. Portretas be veido 1/12




sviesa labai graziai 4u.gif


QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 13:30)
Tik dabar pastebejau, kad tema taigi jubiliejine, 150-oji  bigsmile.gif Reiktu kazkaip ta jubilieju pazymeti, kaip sakot? Dedam graziausias siu metu nuotraukas, ar ka?  g.gif  biggrin.gif


siu metu, t.y. sausio men turi galvoje?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foggy: 31 sausio 2013 - 05:33
QUOTE(emmulia @ 2013 01 31, 00:00)
Sveikos, merginos, grįžtu su paskutiniojo ND antra dalim - WB dirbtiniam apšvietime:

Laukiu kritikos  ax.gif



Keistumai, kažko neleidžia taisyt žinutės, tai sakau: pirmas - rankinis, antras - auto, trečias - lemputė rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emmulia: 31 sausio 2013 - 06:53
QUOTE(Gitusia @ 2013 01 30, 21:41)
Pasigirsiu - turiu bilietus į Paryžių. Kovo gale... Kad tik pavyktų jį įamžinti kuo gražiau  ax.gif


pasigyrei - įsipareigojai. dabar viskas, lauksim šedevrų smile.gif


Papildyta:

voveraite, žiūrėjau ir nesupratau, kas negerai. paskui supratau - spalvos. jos nedera.
vienareikšmiškai daryčiau jb:

user posted image

gaunasi klasikinis tokio stiliaus kadras. netobulas, bet tikrai žiūrėtinas.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 08:09)

voveraite, žiūrėjau ir nesupratau, kas negerai. paskui supratau - spalvos. jos nedera.
vienareikšmiškai daryčiau jb:

gaunasi klasikinis tokio stiliaus kadras. netobulas, bet tikrai žiūrėtinas.


Ši foto mano, o ne voveraitės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2013 01 31, 08:26)
Ši foto mano, o ne voveraitės  biggrin.gif


oi, pardon, sumaišiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 01 30, 21:27)
Edeva, ir kitos merginos is Londono, kas dar nezinot, kita sav meetas, 6 ar 7 diena (balsuokit) smile.gif
Greenwich sitam muziejuj (beje, yra ir Ansel Adams paroda dabar, paroda mokama £6.35, muziejus- ne) http://www.rmg.co.uk/visit/
Edeva, tau dalyvavimas privalomas tongue.gif (aisku jei galesi)

ooo meetas bigsmile.gif jega kelinta valanda g.gif man tiktu tik treciad,nes ketvirtadieniais man praktika schmoll.gif treciad daug maz ant 9 palieku vaikus sulesi ir laisva sokiai.gif

QUOTE(viktorija09 @ 2013 01 31, 06:26)
Ši foto mano, o ne voveraitės  biggrin.gif

man taip pat jb variantas geriau ziurisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(emmulia @ 2013 01 30, 23:00)
Sveikos, merginos, grįžtu su paskutiniojo ND antra dalim - WB dirbtiniam apšvietime:

Paziurejau siandien darbiniam kompe, ir esu linkusi uzskaityti 4u.gif

QUOTE(Foggy @ 2013 01 31, 05:33)
siu metu, t.y. sausio men turi galvoje?

Aha smile.gif Bet kad niekas nenori to jubiliejaus svesti... ax.gif biggrin.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 01 31, 08:09)
vienareikšmiškai daryčiau jb:
gaunasi klasikinis tokio stiliaus kadras. netobulas, bet tikrai žiūrėtinas.

drinks_cheers.gif Nors ir j/b variante isdege sniego ruozai akis bado, bet tikrai daug geriau. Dar jei su j/b pazaidus, gal ir tuos isdegimus prigesint butu galima... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 01 31, 07:42)
ooo meetas  bigsmile.gif jega kelinta valanda  g.gif man tiktu tik treciad,nes ketvirtadieniais man praktika  schmoll.gif treciad daug maz ant 9 palieku vaikus sulesi ir laisva sokiai.gif


Niekas nepriestarauja, tad bus treciadieni thumbup.gif as busiu kazkur 11.15, galiu kelias min veluoti, kadangi kitos tyli tai as ir sprendziu viska tongue.gif lotuliukas.gif

Gotte, atvaziuosi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 01 31, 07:52)
Niekas nepriestarauja, tad bus treciadieni  thumbup.gif as busiu kazkur 11.15, galiu kelias min veluoti, kadangi kitos tyli tai as ir sprendziu viska tongue.gif  lotuliukas.gif

bus dar kas nors ar mes dviese kava gersim friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Edeva @ 2013 01 31, 07:54)
bus dar kas nors ar mes dviese kava gersim friends.gif

Wyshnia bus, daugiau nezinau ax.gif

Eisim i paroda mirksiukas.gif ne tik kava gersim tongue.gif
Papildyta:
Edeva, namu darbai tau- pasiskaityti apie Ansel Adams, darbu paziurek, referato nereik tongue.gif , bet bendram isprusimui paziurek, Jurzole daug papasakot galetu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rico @ 2013 01 31, 10:15)
Wyshnia bus, daugiau nezinau  ax.gif

Eisim i paroda  mirksiukas.gif ne tik kava gersim tongue.gif
Papildyta:
Edeva, namu darbai tau- pasiskaityti apie Ansel Adams, darbu paziurek, referato nereik tongue.gif , bet bendram isprusimui paziurek, Jurzole daug papasakot galetu  ax.gif


perduok wyshniai dideliausią balioną, pasiilgau krupniko (fu fu fu) ir aliaus su vuogiene smile.gif bet labiausiai tai jos smile.gif
Atsakyti
Jurzole svenciam. Man teil juostele tik pabaigti savaitgali galiu pasirodyti
Atsakyti