Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Per daug man tu ND vienu metu ir tiek, greiciau baikit, mokysimes kartu ko nors biggrin.gif

Idomus tas portretas be veido ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neiste @ 2013 01 30, 18:25)
Daugiau erdvės dešinėje norėtus, bet vis tiek patinka. Gražiai šviesa krenta smile.gif

turiu ir originalu varianta su erdve desineje, bet man norejos ja panaikinti smile.gif

1/12 - reiskia pirmas menuo pirma nuotrauka is 12
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunameja: 30 sausio 2013 - 18:52
QUOTE(Suprem @ 2013 01 30, 17:11)
Kada tie ND baigsis doh.gif


niekada, visad atsiras naujokių ir visad bus kas bangas kels ir panašiai ax.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 01 30, 18:16)
Portretas be veido 1/12


šviesa graži, tik dėl kadravimo ir aš dvejoju, man norėtusi daugiau viršaus vietoj nieko nesakančios apačios mirksiukas.gif
Atsakyti
Klausimas 4u.gif kada baigias" iliustruok daina" konkursas? Ideja yra nzn ar payks bet idomu butu zinot kiek turiu laiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprem @ 2013 01 30, 18:30)
Per daug man tu ND vienu metu ir tiek, greiciau baikit, mokysimes kartu ko nors

O ko tu siuo metu mokaisi? Parodyk kokia foto, idomu gi - be to, paivairinsi tema, bus ne vien ND, ir nebereikes burbeti mirksiukas.gif

QUOTE(lunameja @ 2013 01 30, 18:16)
Projektui. Portretas be veido 1/12

Idomiai susizaidzia pedos ir delnai smile.gif Erdves ir man truksta.
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 01 30, 19:16)
Hello  smile.gif

Projektui. Portretas be veido 1/12

[img]http://farm9.staticflickr.com/8238/8429283601_2347107d1f_z.jpg

Fainiai cool.gif man tokie patinka.
Atsakyti
Labos, cioces 4u.gif
Sea Girl, labai man tavo portretukai mieli. smile.gif
Alabama, saunus tavo vaikai, labai patinka tavo savitumas smile.gif

Pirmoji mano juosta bigsmile.gif Isliekamosios vertes nerasta, bet pasitenkinimo jausmas nugalejus juosta draskanti Zenita didziulis bigsmile.gif . Labai laukiu komentaru smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image
Kitos cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo chiquitka: 30 sausio 2013 - 20:21
QUOTE(Jurzole @ 2013 01 30, 19:24)
O ko tu siuo metu mokaisi? Parodyk kokia foto, idomu gi - be to, paivairinsi tema, bus ne vien ND, ir nebereikes burbeti mirksiukas.gif


Vis dar to paties-padaryti rysku portreta ax.gif Vakar buvau idejusi, o nematei biggrin.gif Tik burbtelejau ir demesio sulaukiau...

Man pirma ir paskutine labai, ir spalvos, ir sviesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(chiquitka @ 2013 01 30, 20:19)
Pirmoji mano juosta bigsmile.gif Isliekamosios vertes nerasta, bet pasitenkinimo jausmas nugalejus juosta draskanti Zenita didziulis bigsmile.gif . Labai laukiu komentaru smile.gif

Man ta paskutinioji su voratinkliu patinka. ir dar sita - labai grazi sviesa ir blikiukai, ir tokie zaidimai su ryskumo zona man patinka. Na o kiti kadrai kaip kadrai, tik kad juostiniai... nezinau, kaip juos komentuoti ax.gif

QUOTE(Suprem @ 2013 01 30, 20:24)
Vis dar to paties-padaryti rysku portreta ax.gif Vakar buvau idejusi, o nematei biggrin.gif Tik burbtelejau ir demesio sulaukiau...

Tai galejai iskart sakyti, kad demesio reikia mirksiukas.gif

Portreto, zinok, tikrai nemaciau... blush2.gif Prisimenu tik vaiko nuotrauka kirpykloje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 30 sausio 2013 - 20:50
Dar niekada nebuvau tokioj temoj, kuri taip staigiai butu uzbaigiama biggrin.gif Ir taip jau kokios 6 temos is eiles... Net nebespeju perskaityti. smile.gif
Atsakyti
Tik dabar pastebejau, kad tema taigi jubiliejine, 150-oji bigsmile.gif Reiktu kazkaip ta jubilieju pazymeti, kaip sakot? Dedam graziausias siu metu nuotraukas, ar ka? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nea, reikia tortu, sampano ir lasiaku-kaip jau kas svencia biggrin.gif
Atsakyti